Jump to content
Dogomania

LUNA-szczeniak ktory tułał sie z domu do domu- MA SWOICH KOCHAJACYCH WLAŚCICIELI!!


emdziolek

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='desideratum']nie rozumiem, czemu się nie dogadałaś z GB skoro się zgodziła.. :shake:[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]?????????
Napierw dokłądnie cyztaj to co gameBoy pisze a później mnei obwiniaj, jakbys nei zauwazyła, Gameboy już MA szczeniaka:roll:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]?????????
Napierw dokłądnie cyztaj to co gameBoy pisze a później mnei obwiniaj, jakbys nei zauwazyła, Gameboy już MA szczeniaka:roll:[/B][/COLOR][/quote]

emi... bardzo Cię proszę nie naskakuj na mnie, bo po pierwsze to nie była forma pretensji, po drugie jakbyś nie zauważyła, to był edit, że szczeniaka już ma. Wcześniej była chętna.

nie ma co się teraz unosić, tylko dalej szukać tymczasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']dziewczyny ja ją moge wziac ale nie ukrywam, ze kto pierwszy ten lepszy
nie bede blokowala sobie tymczasu na tydzien caly

edit : mam juz szczeniaka[/quote]

Ja narazie jeszcze wciąż czekam, ale tez nie ukrywam, że jak się w Krakowie czy w pobliżu znajdą jakieś szczeniaczki w potrzebie, to napewno nie potrafię im odmówić pomocy. A wiadomo, że wciąż są jakies potrzebujące psiurki:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Ja narazie jeszcze wciąż czekam, ale tez nie ukrywam, że jak się w Krakowie czy w pobliżu znajdą jakieś szczeniaczki w potrzebie, to napewno nie potrafię im odmówić pomocy. A wiadomo, że wciąż są jakies potrzebujące psiurki:-([/quote]
[B][COLOR=darkorange]Najgorzej ze nei ma transportu do krakowa, jakby był to nawet jutro bym ja wiozła do Wa-wy ....:roll:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][B][COLOR=darkorange]Najgorzej ze nei ma transportu do krakowa, jakby był to nawet jutro bym ja wiozła do Wa-wy ....:roll:[/COLOR][/B][/quote]


O kkkkuuuuuuuurcze! Ja naprawdę w tych dniach nie dam rady jechać po małą do warszawy. A jakby się jakaś litościwa Warszawianka zabrala z małą z Warszawy do Krakowa pociągiem?? Ja bym zwróciła pieniążki za bilety:p

Link to comment
Share on other sites

Jest taka sprawa - mam załatwiony transport na czwartek z Warszawy do Krakowa. Ale.... jest parę ale
Odjazd z Warszawy odbył by się wieczorem i to nie ma konkretnej godziny, bo ktoś nie potrafi powiedziec, o której się da rady wybrac. Zakres czasu jest tak od mniej więcej 18 godz do późniejszych godzin wieczornych.
Drugie ale - ktoś musiałby dostarczyc Lunę do wylotówki na Kielce - Kraków.

Link to comment
Share on other sites

Cos dziwnego się dzieje z dogo. Ja Twoje odpowiedzi dczytuję z powiadomień na poczcie, a tu ich wcale nie widzę.
Usiłuję powiązac odbiór Luny z Cioteczkami, które też mają sunię do przewiezienia do Krakowa. Może uda się, żeby one odebrały Lunę i jakos ją do wieczora przechowały do wyjazdu.
Tylko jest jeszcze jeden punkt programu - Emdziolek obiecywał, że Lunę dowiezie osobiście do Warszawy. Czy to wypali????? Bo jej narazie nie am od rana w dogo :shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]Ok juz jestem, sorki ale byłam w szkole wiec nie miałam jak tu zajżeć.

Więc jezeli na bank bedzie transport to ja w środe bym przywiozła małą do Wawy, ale bede potrzebowałą chociaz częściowego zwrotu za transport bo mama mi 60 zł nie wyłoży zeby psa zawieźć. I tak jest zdenerwowana ze do środy trzeba czekać:roll:
Jak juz bym była w wawie to bym sie z GameBoy umówiła i podrzuciła małą, mam nadzieje ze ktoś mnei na noc przygarnie:evil_lol:
No to jak robimy??[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam żadnego kontaktu z [B]emdziolek[/B] - ja jej podałam swój nr tel. ale niestety ona mi swojego nie podała. Bo przydałoby sie teraz prężnie i stanowczo zdecydowac, zacząć działać, bo drugi raz taka okazja się może nie trafić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Niestety nie mam żadnego kontaktu z [B]emdziolek[/B] - ja jej podałam swój nr tel. ale niestety ona mi swojego nie podała. Bo przydałoby sie teraz prężnie i stanowczo zdecydowac, zacząć działać, bo drugi raz taka okazja się może nie trafić[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]
jakby co to jest mój nr;)
694945818[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ooooooooooo jesteś [B]emdziolek[/B] - minęły się nasze posty. Byłoby super, gdybyś dowiozła małą do Warszawy.
Teraz jeszcze czekam na odpowiedź cioteczek od Mordeczki, czy dadzą radę "przechować" Lunkę do wieczora, bo u [B]GameBoy[/B] może być tylko do godz. 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...