Jump to content
Dogomania

Szczekanie na przechodniów


Recommended Posts

Z tego co czytałam onki lubią szczekać, i w przypadku mojego to się sprawdza.. niech sobie gada z kolegami, co mi to przeszkadza :eviltong: tylko denerwuje mnie, jak zapewne ludzi mijających moje ogrodzenie, że Chester jak większość nie wychowanych mieszańców na wsi odprowadza prawie każdego wzdłuż ogrodzenia szczekając lub nie.. ale zawsze biegnie wzdłuż bramy, wydeptując przy okazji ścieżkę.. ale niech sobie deptać, chodzi mi o szczekanie. Da się jakoś tego psa oduczyć?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tak sam z siebie biega? moj conajwyzej na psy tak reaguje i to na psy, ktore tez pyskuja.. na ludzi drze morde wtedy keidy Alfa.. ale ejsli mala jest w domu a on na ogrodku to po prostu siedzi i obserwuje nie drac japy bez potrzeby...

co innego szczekanie na sasiadow.. jeden facet sasiadki do psa namietnie gadal ze zloscia zeby peis "spier..l" to peis sie nakrecal.. na sama sasiadke czy jej dzieci poszczeka normalnie.. i jakoni nie gadaja do niego to on tez olewa....

Link to comment
Share on other sites

to mój Foks chyba jest "niemową" , :evil_lol:

szczeknie może raz na tydzień albo i to nie ....:lol:


inaczej Cygan , ten drze jape czasem nawet bez powodu ...a Fiona go wtedy "ucisza" szczekając na niego i możecie sobie wyobrazić ten jazgot ....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NB']Mam podobny probme. Bo moja On-ka szczeka na wszystko co się rusza, albo na to co przeszło, przejechało 5 minut temu, a ona nadal szczeka.....[/quote]
to też fajnie ^^ mój na szczęście jak ktoś już przejdzie to przestaje..
ale czasem jak nasi mało inteligentni psi sąsiedzi drą się i Chester się dołączy to jest masakra..

Link to comment
Share on other sites

Mój na przechodzących ludzi za płotem nie szczeka, ale generalnie większość czasu mieszka w mieszkaniu a nie w domu. W mieszkaniu szczeka na dziwne odgłosy z klatki schodowej lun wybrane głosy szczekających psów na dworzu.
Nie lubię tego szczekania, więc ryczę na niego, że by przestał, jak przestanie, to mówię, że jest super psem, on się pręzy i dostaje smakołyk.
Dalej szczeka, ale nie zanosi się tylko szczeknie parę razy, a jak jestem obok, to tylko raz i kurczy się patrząc na mnie, czy nie ryknę.
Jak coś go napradę wkurzy (za oknem na podwórku w oficynie pani wyprowadza 2 razy dziennie dogo argentino, który od momentu wypadnięcia na świeże powietrze drze japę. Nie wiem, co on tam krzyczy, ale musi to być coś w stylu "jestem najfajniejszy i tu rządzę", bo Balto od razu szlag trafia). :diabloti:

A jak Balto drze japę na coś bez powodu, to nasza suka Saba szybko ustawia go do pionu. Suka jest superaśna - nawet Balto ją kocha, wstrętny samolub :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...