Jump to content
Dogomania

kudłaty Mickey ;)


M&T

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko podczas samej kąpieli mu nie zrobię, bo nie będę miała jak :eviltong: ale zrobię przed kąpielą, po kąpieli zanim go wytrę i jak już będzie suchy :cool3:

to lecę go kąpać :diabloti:


EDIT: Basieńko, wątpię, aby Bonnie chciała, żebym go od niej pomiziała xD przecież ona go nie lubi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martunia']Oj ale wypadek. :eviltong:
No to czekamy na fotki z kąpieli. :)[/quote]

już wykąpany, wysuszony, wyczesany i pachnący :loveu: a fotek mam ok. 130 :evil_lol:


[quote name='xxSweetGirl93xx']To lec go kapac:):)
to od kabiego go wycałuj bo kabi go napewno polubi:evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]przynajmniej mam taką nadzieje:)[/COLOR][/quote]

już jestem :cool3:


[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Ojojoj to portki trochę się ubrudziły:evil_lol:[/COLOR]
[COLOR=Blue]No to czekamy na fotki:)[/COLOR][/quote]

Nom, "troszkę" się ubrudziły xD a jechało na 3 kilometry :evil_lol: ale już są czyściutkie :loveu: zrobiłam im fotkę :diabloti:


[quote name='basia bonnie']ona kocha wszystkie psy :diabloti: a najbardziej haszczakowe zabawy z Kelly hehe :)[/quote]

Taaa, ale na ludzi się rzuca :diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Fotki beda? powiedz ze tak![/quote]

będą :cool3::cool3:


[quote name='xxSweetGirl93xx']to dawaj nam duzo fot jak masz tyle:D:D[/quote]

dam, dam, tylko najpierw muszę na kompa je zgrać :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

hej, już jestem :):) teraz zabieram się za zmniejszanie fotek i wgrywanie na neta :):) fotki będą za max. 15 min ;)

russelka: próbowałam z nim ćwiczyć frisbee, ale kompletnie nie chce mu się latać za dyskiem :eviltong: a co dopiero po niego skakać xD

a teraz mam dla was dwie wiadomości :cool3:

1. Dzisiaj mija dokładnie 8 miesięcy od kiedy mam Mickiego :multi::loveu:
2. Gadałam dzisiaj w Ciapku z moją kumpelą, która chodzi na agility i okazało się, że ostatnio jak o tym gadałyśmy, to coś mi się pomieszało i zrozumiałam, że jak się przejdzie kurs to później płaci się 250zł miesięcznie, a dzisiaj się dowiedziałam, że płaci się 130zł miesięcznie xD więc będę przekonywać rodziców, żeby nas zapisali :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']hej, już jestem :):) teraz zabieram się za zmniejszanie fotek i wgrywanie na neta :):) fotki będą za max. 15 min ;)

russelka: próbowałam z nim ćwiczyć frisbee, ale kompletnie nie chce mu się latać za dyskiem :eviltong: a co dopiero po niego skakać xD

a teraz mam dla was dwie wiadomości :cool3:

1. Dzisiaj mija dokładnie 8 miesięcy od kiedy mam Mickiego :multi::loveu:
2. Gadałam dzisiaj w Ciapku z moją kumpelą, która chodzi na agility i okazało się, że ostatnio jak o tym gadałyśmy, to coś mi się pomieszało i zrozumiałam, że jak się przejdzie kurs to później płaci się 250zł miesięcznie, a dzisiaj się dowiedziałam, że płaci się 130zł miesięcznie xD więc będę przekonywać rodziców, żeby nas zapisali :multi:[/quote]
Wszystkie info są świetne :multi::multi:
No, to teraz czekamy na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...