Jump to content
Dogomania

2XCACIB Bratyslawa 16. 08. 2008 a 17. 08. 2008


Olka_Olga

Recommended Posts

[quote name='McDzik']Wysyłacie w Euro czy można się zobowiązać do zapłaty na miejscu i zapłacić tam od razu w Koronach?[/quote]

Nas jako wystawców z zagranicy obowiązuje tylko euro , ale teraz trzeba przeliczyć jaka droga platnosci jest najbardziej dla nas oplacalna .W zeszłym roku jak opłacalam Litwe to przelew z banku kosztowałby mnie ponad 100 zl samych opłat , tak ,ze opłacalam wystawe na miejscu . Teraz w moim banku podobno coś się zmienilo , musze sprawdzić . Ten przekaz pocztowy tez moze być tańszy ( ja tak zawsze place za krycia zagraniczne ) ale nie wiem czy można po prostu wyslać na adres zwiazku kynologicznego czy jakoś inaczej ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rodzice']Opłacone - jedziemy !
Prowizja w banku za przelew -15 zł przy podziale kosztów na 2 banki . [/quote]

A jesteście pewni, że można tak dzielić koszty?
Mi w mBanku powiedziano, że jeżeli zaznaczę podział kosztów (do wyboru są opcje: prowizje pokrywa 1. odbiorca, 2. zleceniodawca, 3. zleceniodawca i odbiorca) to odbiorca otrzyma kwotę przelewu pomniejszoną o prowizję ichniejszego banku, czyli nie 90 euro, a nieco mniej.

Link to comment
Share on other sites

Wiem o tym ale część banków zgadza sie na taki podział , a nikt nie wie czy akurat ten bank tez . W zwiazku z tym jesli wystapi niedoplata to napewno organizatorzy upomna się o swoje i doplace na miejscu . W momencie jeśli wziełabym wszystkie koszty na siebie to prowizja wynioslaby ponad 100 zł , wiec ta forma z podziałem jest najbardziej korzystna .

Link to comment
Share on other sites

hm, do 4 lipca drugi termin, może jeszcze nie wszytsko stracone z tym transportem u mnie, bo chociaz wujek nie jedzie, to tutaj na dogomanii jakiś pan się ogłasza z transportem i juz troszkę chętnych na Bratysławe jest :) więc może pojadę z Tibsonem mym, fajnie by było. gdyby sie udało zrobyć duże Zw.Mł, bo była by szansa na ich Mlodziezowy Championacik :) Trzeba rozpocząć proces namawiania rodziców :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...