Jump to content
Dogomania

Galleryja Bananowych Ninja xD Bell[*]


Okamia

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ta pani mama też jest sędzią , do tego jest przewodniczącą komisji hodowlanej w moim oddziale ZK
miałyśmy "przyjemność" kilka razy wymienić poglądy , miała mi nawet odbierać miot , ale zapomniała widać :(
a szkoda , bo miałam jej okazać , jak ja widzę odbieranie miotów :diabloti: się troszkę obdęła , jak jej wyjęłam ;) że całe te przeglądanie hodowli , to pic na wodę fotomontaż :cooldevi:
i temu że tak lekkomyślnie do tego podchodzą , to psy żyją w niektórych miejscach jak żyją.
Zapierała się , że sprawdzi mi wszystko - wpadnie bez zapowiedzi , no i tak czekam , chyba ze dwa lata będzie jak czekam,
Przypominałam się , no ale bez odzewu :(

sędzia żaden , jeden i drugi :evil_lol:[/QUOTE]

No to dobrze wiedzieć - zanotuje nazwisko i zapamiętam jeżeli będę miała kiedyś jeździć ze swoim przyszłym kundlem na wystawy :diabloti: Ale w sumie myślałam że będzie więcej brzydkich psów w buldozim typie takich brzydkich a był tylko jeden okropniasty a reszta ujdzie w tłumie. No i z 2/3 takie które mogła bym mieć ewentualnie :evil_lol: A Berta śmiechowe ma umaszczenie tak w ogóle :eviltong: mogłaś napisać że sztaffi z najzabawniejszym umaszczeniem :evil_lol: W ogóle smutno mi bo większość staffciów to ciemne pręgusy lub czarne były. Tak monotematycznie... i te ciemne na zdjęciach brzydko wychodziły.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No pisałam Ci , że srokatka :diabloti: ja do domu nie wpuszczam byle kogo , musi być inne , zabawne , ciekawe :grins:

Był biały staffik , Bulliś - bardzo fajny samczyk. Dostał 1 lokatę , bez CAC ... bo tam za biały czy jakoś tak :evil_lol: na drugiej lokacie był za niebieski :grins:


ten jest ciekawy kawaler :)

[url]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1378173_532117433547364_567600921_n.jpg[/url]

ten za biały

[url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1381973_532117420214032_252175269_n.jpg[/url]

ten za niebieski

[url]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/600823_532117410214033_824586599_n.jpg[/url]


u nas na ringach , nadal króluje żałoba niestety
no ale cóż , kolorowe staffiki się hoduje trudniej , wolniej i temu również jest tyle czerni zamiast koloru.

serio nie raz , a milion razy .. wygrywał czarny pies , byle jaki , połamany , krzywy i garbaty ... z kolorowym , tylko dlatego że sędzia nie był pewny czy taki kolor jest wzorcowy :diabloti:

Dlatego już się nie mogę doczekać wystaw z Ludką i Karolką :loveu:
Rude to tak różnie , jak sędzia lubi to ok. Chyba że jest rasista , to nie da rudemu nic. Może być za rudy , za sportowy , za żywy , za mało rudy i takie tam.
Czarny byle czarny i w kupie stał ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisałaś z czarnym płaszczem :eviltong: nie pstrokata!

No ten niebieski mi się nie podoba w ogóle :diabloti: Ryj ma jak żaba :shake:
Biały właśnie przykuł me oko - niestety przez Białą mą będę mieć zawsze już sentyment do białych :loveu: Rudy też fajny no i ten mi się podobał [url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q72/s720x720/1381215_532117343547373_163973072_n.jpg[/url] ;)

A to małe nie ma może czegoś wspólnego z Ludką i Bercią? :cool3:
[url]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/s720x720/12080_532117666880674_559355160_n.jpg[/url]

No ja jestem ciekawa jak Ci pójdzie z całą ekipą. Bo rude też wystawiasz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a co rude gorsze ? :diabloti:
Roger to mógł by już , ale czy mi się chce z takim szczeniakiem gdzieś jechać ? on do końca sezonu tegorocznego , będzie klasa szczeniaków.
Brydzia to musi dojść do całości , więc mamy czas na jej szoł. Ciało to ona ma klasa i kosa , rusza się jak gazela ... ale na łeb trzeba poczekać ;) chociaż dostaje już puciów. Ale nie będzie to suczka klasy Hani.

Tak myślę , że w sam raz na sezon 2014 , to one będą w dobrym wieku na start szołowy.

No biały i czarny , to jeszcze muszą się naumieć stać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

piesków stać nie naumiałaś :shake::diabloti:
Rude to rude więc wiesz :evil_lol: One z tego co piszesz mają swój plan na życie :eviltong:

O takie ładne niebo dziś na spacerku mieliśmy :loveu:
[url]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377156_532198436872597_329863804_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Brydzie , to na jakiś maraton muszę wysłać - w tym będzie doskonała
to się nie nakręca i nie męczy :evil_lol: podziwiam ją za kondychę , przecież to młode jest
Emila to więcej uzipuje się emocjami , Roger jest luzak , jak się zmęczy to idzie poleżeć , odpocznie i wraca do gry.
Brydka idzie każdy peleton , plus ją dokańczać próbuje na bacie

Piękne niebo i prosiaczek :loveu:
ogólnie, to mamy cudną pogodę tej jesienie i oby trwała jak najdłużej.
Z tego co słyszałam , to zima ma przyjść w lutym , ale taka że nam się odechce wsiego
wg ruskich ma być do -40 stopni , a wg juesej cieplej dużo , do - 35 :evil_lol:

Twoje Prosie , to ma taki zamyślony i smutny wyraz tej mordy :loveu:
mogła byś na niej zbijać kokosy :diabloti:
aaaaaaaaa kumam już , czemu chcesz Terrierka , nic z tego ja też mam plan zarabiania na nieszczęśliwych minach :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

Pani mama sędziny to dawała wykład, że wzorzec opisuje psa "przecietniaka", a zdjecia to juz w ogole obraza majestatu, bo teraz to kazdy sobie przyjdzie i zdjecia robi, a nie pomyśli, że pies może źle wyjść itd w ten deseń :diabloti:

Pan Profesor był wybitnym biologiem i opowiadał, że psy pracujące to mieszkają w budach na 40cm słupkach (w sensie zaprzegowce) a nie śpią na kanapach i on wątpi w sens takich wystaw, bo te psy z kanap to by sobie nie poradzi w naturalnym środowisku.

Człowiek od razu mądrzejszy i się za doktorata brac może :evil_lol: ogólnie przerost formy nad trescia, nadęcie i postawa na dogo canario (Karolinka wie o co chodzi :diabloti:) dość niesympatyczni byli i zostawili po sobie syf-kubeczki po kawie, serwetki itd. :eviltong:

niemniej jednak, najfajniejsze i tak było to cieszenie się po stafikowemu :loveu: szczegolnie temu szczeniaczkowi dupka tak fajnie fruwała. Bartek oczywiscie nadal chce stafa :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Brydzie , to na jakiś maraton muszę wysłać - w tym będzie doskonała
to się nie nakręca i nie męczy :evil_lol: podziwiam ją za kondychę , przecież to młode jest
Emila to więcej uzipuje się emocjami[/QUOTE]

To u mnie Honey jest Brydzią i Rogerem w jednym, a Cycek Emilą :evil_lol:

[quote name='asiak_kasia']Pani mama sędziny to dawała wykład, że wzorzec opisuje psa "przecietniaka", a zdjecia to juz w ogole obraza majestatu, bo teraz to kazdy sobie przyjdzie i zdjecia robi, a nie pomyśli, że pies może źle wyjść itd w ten deseń :diabloti:

Pan Profesor był wybitnym biologiem i opowiadał, że psy pracujące to mieszkają w budach na 40cm słupkach (w sensie zaprzegowce) a nie śpią na kanapach i on wątpi w sens takich wystaw, bo te psy z kanap to by sobie nie poradzi w naturalnym środowisku.

Człowiek od razu mądrzejszy i się za doktorata brac może :evil_lol: ogólnie przerost formy nad trescia, nadęcie i postawa na dogo canario (Karolinka wie o co chodzi :diabloti:) dość niesympatyczni byli i zostawili po sobie syf-kubeczki po kawie, serwetki itd. :eviltong:[/QUOTE]

Wiem o czym mówisz, ja od przebywania z lekko połową wyższych sfer polskiej kynologii mam wysypkę i duszności :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Brydzie , to na jakiś maraton muszę wysłać - w tym będzie doskonała
to się nie nakręca i nie męczy :evil_lol: podziwiam ją za kondychę , przecież to młode jest
Emila to więcej uzipuje się emocjami , Roger jest luzak , jak się zmęczy to idzie poleżeć , odpocznie i wraca do gry.
Brydka idzie każdy peleton , plus ją dokańczać próbuje na bacie

Piękne niebo i prosiaczek :loveu:
ogólnie, to mamy cudną pogodę tej jesienie i oby trwała jak najdłużej.
Z tego co słyszałam , to zima ma przyjść w lutym , ale taka że nam się odechce wsiego
wg ruskich ma być do -40 stopni , a wg juesej cieplej dużo , do - 35 :evil_lol:

Twoje Prosie , to ma taki zamyślony i smutny wyraz tej mordy :loveu:
mogła byś na niej zbijać kokosy :diabloti:
aaaaaaaaa kumam już , czemu chcesz Terrierka , nic z tego ja też mam plan zarabiania na nieszczęśliwych minach :cooldevi:[/QUOTE]

Przeto Terrierek z Prośką to do kojca wrzucić jakiegoś i idealne foty wygłodniałych, pobitych piesków :evil_lol:

W ogóle wypluj te minusowe temperaturki bo będę musiała kuwetę dla Prośki kupić jak ona przy - 3 ma problem z wyjściem spod kołdry :evil_lol:

Prośka co do zabaw to jak się wkręci to kaplica... właśnie modli się pod szafką na której spoczywa puller i kombinuje jak go zdobyć :roll: Jak jej się uda to będzie dumna latać ze zdobyczą po domu i chwalić się :evil_lol: Tak w ogóle byłam z nią w parku i zrobiłam słitfocie pullerkowi. Jestem ciekawa jak długo przeżyje :razz:

Kaśka to Bartek będzie miał z Tobą rota, a ze mną stafficzka :loveu: I tak zamieszkamy wspólnie i wszyscy będą szczęśliwi :evil_lol:

Bosie bosie bosie... Martens, Vectra czyli p. Sędzina i jej códoffna rodzicielka to dopiero początek? :shake::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Tak w ogóle byłam z nią w parku i zrobiłam słitfocie pullerkowi. Jestem ciekawa jak długo przeżyje :razz:[/QUOTE]
oby jak najdłużej, bo przy cenie jaką sobie za niego zycza, to ja zbankrutuje na tych zabawkach :eviltong:

[quote name='Okamia']Kaśka to Bartek będzie miał z Tobą rota, a ze mną stafficzka :loveu: I tak zamieszkamy wspólnie i wszyscy będą szczęśliwi :evil_lol:

[/QUOTE]
ii jeszcze czego! Nie dość, że na wystawie chciał Ci kupić aportcik/obróżke/smakołyki/ co tam jeszcze, to jeszcze psa?! I jeszcze może od Vectry? Nie zgadzam się! To mój chłop i się nim dzielic nie zamierzam. Jego kasą tez nie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']ii jeszcze czego! Nie dość, że na wystawie chciał Ci kupić aportcik/obróżke/smakołyki/ co tam jeszcze, to jeszcze psa?! I jeszcze może od Vectry? Nie zgadzam się! To mój chłop i się nim dzielic nie zamierzam. Jego kasą tez nie :evil_lol:[/QUOTE]

Ale sam mi powiedział, że mi kupi :grins:

Link to comment
Share on other sites

To dopiero piękny początek , cudownego świata wystawowego :loveu:

O Bercie jeden pan sędzia , powiedział , że NIE MOŻE być taka srokatka :loveu:
moje psy były dla niego za żywiutkie :diabloti:

więc jeśli planujesz , to życzę dużo poczucia humoru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']To dopiero piękny początek , cudownego świata wystawowego :loveu:

O Bercie jeden pan sędzia , powiedział , że NIE MOŻE być taka srokatka :loveu:
moje psy były dla niego za żywiutkie :diabloti:

[B]więc jeśli planujesz , to życzę dużo poczucia humoru [/B]:evil_lol:[/QUOTE]

Przecież chcę staffcia i to jeszcze najlepiej od Ciebie - muszę mieć poczucie humoru :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']podanie , życiorys , 3 zdjęcia :diabloti:

Weź no daj temu Prosięciu tą zabawkę , niech mi ją testuje :loveu:

PS wiesz będąc na dogo , to już masz powiedzmy niezłe korki , jeśli idzie o świat wystawowo hodowlany :evil_lol:[/QUOTE]

Wyślę jak zapowiesz miot po Terrierku :evil_lol: Tylko wiesz ja na zdjęciach jak potwór wychodzę - więc wyślę Ci trzy zdjęcia smutnej Prosi :loveu::diabloti: [SIZE=1]podbije Twe serce [/SIZE]

Prosiak testuje codziennie - tylko nie w domu bo by mi chatę rozniosła :roll: Tylko wiesz że u siebie musisz liczyć x 100 zniszczenia (czy ile tam masz pełzaków :evil_lol:)

Mnie tam do wystaw aż tak nie ciągnie żeby się z wariatami użerać :diabloti: Ale może kiedyś się przejadę jak na wycieczkę do zoo :lol: Ale to najpierwiej muszę się pieseczka nowego dorobić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Terrierka kryć ? wiesz jakoś nie umie mi to przejść przez gardło :evil_lol:
ona by się może i nadała , bo to mój ekstra opiekun szczeniaków

ale mogę być zazdrosna , bo jak ona tymi szczeniakami się zajmie , to kto będzie mnie prześladował ? :hmmmm:

suka hodowlana już jest :grins: tylko się jeszcze taki nie urodził , co by dla Terrierka się nadał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Terrierka kryć ? wiesz jakoś nie umie mi to przejść przez gardło :evil_lol:
ona by się może i nadała , bo to mój ekstra opiekun szczeniaków

ale mogę być zazdrosna , bo jak ona tymi szczeniakami się zajmie , to kto będzie mnie prześladował ? :hmmmm:

suka hodowlana już jest :grins: tylko się jeszcze taki nie urodził , co by dla Terrierka się nadał :diabloti:[/QUOTE]

Do prześladowań Ci Prosię pożyczę :evil_lol: Ona to Cię nawet w czasie wizyt w toalecie nie opuści :diabloti:

i foteczki pullerka

[url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/NEL/7P3B1214_zps7dc38488.jpg[/url]
[url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/NEL/7P3B1215_zpsbb3b5395.jpg[/url]
[url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/NEL/7P3B1230_zpsb69ba5de.jpg[/url]
[url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/NEL/7P3B1240_zpsce1bd852.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

wiesz co , jak mi się kiedy urodzi taki Terrierek , to nie powiesz mi , że teraz nie chcesz kolejnego psa :diabloti:

Frajerek jest jak mój cień :grins: bo ona jest taki jorczek i szitsu w jednym :loveu:
i dobrze że waży te 13 kilo , przynajmniej mi kolana nie więdną :evil_lol:

na pewno nie jest to taki typowy stafficzek , co cieczka do każdego i zawsze i wszędzie :diabloti:
dlatego podałam instrukcję obsługi :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Ej moj wyglada gorzej :evil_lol:

A patent na noszenie na karku Pola tez wykombinowała. Chodzi szczesliwa i dumna jak paw. To jest dopiero pieseł o małym rozumku :loveu:[/QUOTE]

Procha go chwyta i czeka aż ją podciągnę więc wiesz xD zresztą ona jak chwyta to nie puszcza - uwielbia na nim wisieć :loveu: Procha woli go nosić na szyji trzymają w pysku część i memlając :evil_lol: Czy to już wyższa inteligencja? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Procha go chwyta i czeka aż ją podciągnę więc wiesz xD zresztą ona jak chwyta to nie puszcza - uwielbia na nim wisieć :loveu: Procha woli go nosić na szyji trzymają w pysku część i memlając :evil_lol: Czy to już wyższa inteligencja? :diabloti:[/QUOTE]

nie, bo na to Polucha tez wpadła :eviltong:
A u nas to ona go łapie puszcza, złapie jeszcze ze dwa razy, 5 razy jej z ryja wyleci, potem się na nim uwiesi i jest pełen takich "szram" ale daje rade i to uszkodzenia tylko zewnętrzne :razz:

Ej taki sztafi co to się nie cieszka do wszystkich to by mi się podobał. A nie podchodzi obca baba, a tu dupa fruwa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...