Jump to content
Dogomania

Świnki morskie w nowych domach:)


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to dziwna sprawa. mialam wiezc dzis swinke to powiedzialyscie ze za wczesnie ze jest jeszcze czas. z tego co teraz widze nadal szukacie tego transportu na szybko. niby jutro ma jechac. to jak to w koncu z tym jest. maja czas do konca marca czy pali sie. nie rozumiem w takim razie dlaczego powiedzialyscie zebysmy nie jechali!?

Link to comment
Share on other sites

irysku - to mialy byc dwa transporty razem -
1. od olki -z nysy do wandul, do bytomia - swinka z grzybicą, która olka chce oddac
2. od trolki - 2 swinki - ma adoptowac doda - tym swinkom sie nie spieszy - bo one sa na dt u trolki i zdrowe są - i maja do dody trafic do 1 maja - bo one są uzgodnionym prezentem dla jej kolegi

chcialyśmy dwa za jednym zamachem załatwić - ale z olka nie dalo sie nic uzgodnic - tel do mamy podała wieczorem, dla mnie to śmieszne jest. to my mamy do niej dzwonic żeby ona świnkę mogla oddać? paranoja. o tych swinkach dla dody pisałam, ze im sie nie spieszy. no ale jakby ktos jechał - i mógłby przy okazji wziąć - to moga jechać przecież

Link to comment
Share on other sites

irysek - odwolalysmy transport na dziś, bo nikt nie musi specjalnie przyjezdzac do sosnowca by przywiezc mi swinki, mam czas do konca kwietnia/poczatku maja. Ale gdyby ktos akurat jechal z wroclawia do ... (przez katowice) to moglby mi przywiezc swinki.

Gdyby olkaa wiecej pisala, chciala naprawdę pomoc swince, to moze Sasza i Borys dzis byliby u mnie.

Link to comment
Share on other sites

Trolka, ok to czekamy.
Zalozylam watek w dziale "transport" napisalam ze potrzebny jest transport wroclaw - katowice, i ze nikt nie musi specjalnie przyjechac by podrzucic mi swinki. Tylko gdyby ktos akurat jechal na tej trasie to moglby mi podrzucic swinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Trolka!
Kochana Greynew przywiezie świnki :loveu:
Ona jeśli będzie jechac do tychy 12 kwietnia, to wcześniej się odezwie do mnie. A wiem że 1 maja napewno przyjedzie do Tychy. Odbiorę świnki w Tychach.[/quote]
No właśnie dostałam też wiadomość od Graynew :). Super, że się zgodziła :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuje :)

--------
Sasza i Borys piją wode? Jakie warzywa i owoce lubia najbardziej? zebym wiedziala. Moja Tola nie znosi wody - gdy tylko poczuje zapach wody w swojej klatce to zrobi wszystko, zeby tylko pozbyc sie wody:angryy: ani kropelki nie wypije. Za to, daję jej bardzo duzo pomidorow i ogorkow, bo w tych warzywach sa soki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...