Jump to content
Dogomania

Świnki morskie w nowych domach:)


Doda_

Recommended Posts

[quote name='irysek']a na kiedy ten transport potrzebny, moglibysmy z chlopakiem w ten poniedzialek zawiezc swinki do sosnowca.[/quote]

Świnki mogą przyjechać w kazdej porze. W ten lany poniedziałek?? :crazyeye: Mam nadzieję ze mnie nie oblejesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='trolka']a będziesz miała gdzie je przetrzymać do maja? Jakaś klatka, czy cóś...[/quote]

O to się nie martw, będę miala. Ja od dzieciństwa mam zwierzęta. Mam kupić klatkę dla świnki, bo na urodziny kolega dostanie świnki razem z klatka. Ale jeśli w ten poniedziałek przyjadą świnki - to nie zdążę kupić klatkę, już we wtorek kupię. Mam dużo klatek po szczurow więc chyba świnki wytrzymują w tej klatce jeden dzień ? Rozmawiałam z rodzicami powiedzieli że świnki mogą przyjechac już od teraz :lol:

Link to comment
Share on other sites

:) jak to przyjemnie zrobic dobry uczynek, pislama juz na drugim watku z ktorego tez swinke bede brala, ze moze dorzucilybyscie cos do paliwa. bo za jednym zamachem zawioze dwa kursy swinkowe. wiec jest troche osob w to zaangazowanych tak glupio sie prosic, ale moze znajdziecie jakis grosz. w koncu to ok 400km w obie strony.

Link to comment
Share on other sites

paliwo bedzie kosztowalo ok 180zl. ok 400km auto pali 10 litrow na sto a diesel kosztuje ok 4,4.
w takim razie umawiamy sie na poniedzialek. wyjezdzam kolo 10, 11. prosze o podanie nr tel na pw i podpisanie sie kto co i jak, bo bede miala kontakty do 4 nowych osob odswinkowych i bedzie z tym troche zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

irysek - napisze ci smsa. Nie wiem dokad najpierw pojedziesz - do mnie czy do bytomia. Do mnie pozniej do bytomia i do wroclawia, albo do Bytomia pozniej do mnie i do wroclawia i tak kilometry wychodza tak samo. Wyjezdzasz o 10-11, napiszesz mi smsa o ktorej u mnie bedziesz. Spotkamy sie u mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']no a ja czasu nie mialam wczesniej , caviarnia mi nie chodzi.. a tu tyle sie juz wydarzylo.. bardzo sie ciesze ze wybralas swinki dla kolegi- [B]ode mnie taka mala prosba prosze o zdjecia i info jak swinki sie czuja w nowym domku[/B] :)[/quote]

O to się nie martw, będę codziennie pisać co u świnki, zdjecia dodawać też będę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...