Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='klaudia&Manta']Napewno się ucieszy , że ma towarzyszkę do rozrabiania :lol: ;)[/quote]

[quote name='agnethka']pokocha ją ;)

u nas było tak, że jak przyjechała Arwena to najpierw musiała ją Elita "obczaić" i wychować, a dopiero później ja mogłam ją pogłaskać :lol: bo Eli uważa, że ja jestem na jej wyłączność :evil_lol:[/quote]
Pewnie obie macie racje...

A caly pomysl zrodzil sie jak w Warszawie Bullit hopsal z Abi i z Dragonem:loveu: taki byl szczesliwy ze ma towarzystwo ze juz sie zaczelam myslec ze nie tylko ja chce drugiego ale Bullit potrzebuje kompana:loveu:

A poza tym ....[COLOR=red]dlaczego Franio ma miec pol siostre a Bullit nie!:diabloti:[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]no i jeszcze zazdroscilam Vectrze:evil_lol: Matyldy:cool3: a co!!hahhahaa...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']Dla mnie glosu nie trzeba , raczej dla mojej mamy :diabloti:[/quote]
W W-wie Mama wygladala na Mantowa fanke:cool3:.....a z reszta Vectra da se rade:diabloti: to znaczy glos sobie da:evil_lol:
[quote name='Vectra']mogę byc głosem i dla Ciebie :evil_lol:[/quote]

o ten dobry jest!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl'][B]Ostatniego dnia tego miesiaca przbedzie do nas [/B]

[B][COLOR=red]Piekna SILVA ze wspanialej hodowli z Bullerbyn!!!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]Pol siostra naszego ukochanego Bullitka:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]tu sa jej fotki[/COLOR][/B]
[URL]http://staffik.pl/zapowiedzi.html[/URL]


Jestesmy bardzo szczesliwi!!!:loveu:

Dziekujemy Monice i Mackowi Mikulskim za kolejnego skarba z ich Hodowli!!!!:loveu:[/quote]


[CENTER]:multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]

SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!


[/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a Ozzy nadal jedynak [/B][/COLOR][/FONT]:placz::placz:
[/RIGHT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl']

A poza tym ....[COLOR=red]dlaczego Franio ma miec pol siostre a Bullit nie!:diabloti:[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]no i jeszcze zazdroscilam Vectrze:evil_lol: Matyldy:cool3: a co!!hahhahaa...[/COLOR][/quote]
do pełni szczęścia , skoro będziesz miała 2 czarne staffiki , musisz miec 2 wątrobiane pitbulle :cool3: :loveu: :diabloti:
i wtedy będziemy bliźniaczki :multi: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][CENTER]:multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]

SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!


[/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a Ozzy nadal jedynak [/B][/COLOR][/FONT]:placz::placz:
[/RIGHT]
[/CENTER]
[/quote]
chyba muszę z tatką pogadac :mad: :mad: :diabloti:
posmyram go po kolanku :cool3: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][CENTER]:multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi:[/CENTER]



[CENTER][B][FONT=Arial][COLOR=red]SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]



[RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B]a Ozzy nadal jedynak [/B][/COLOR][/FONT]:placz::placz:[/RIGHT]


[/quote]
[B]Dzieki:loveu:[/B]
[B]Trzeba pomyslec o dziewczynce dla Ozzulca:cool3:[/B]

[quote name='Vectra']do pełni szczęścia , skoro będziesz miała 2 czarne staffiki , musisz miec 2 wątrobiane pitbulle :cool3: :loveu: :diabloti:
i wtedy będziemy bliźniaczki :multi: :evil_lol:[/quote]
[B]To ja rezygnuje z blizniaczki i ostaje sie przy 2 Faffikach i i nazwe sie picowana siostra:evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bullila.nl'][B]Ostatniego dnia tego miesiaca przbedzie do nas [/B]

[B][COLOR=red]Piekna SILVA ze wspanialej hodowli z Bullerbyn!!!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]Pol siostra naszego ukochanego Bullitka:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]tu sa jej fotki[/COLOR][/B]
[URL]http://staffik.pl/zapowiedzi.html[/URL]


Jestesmy bardzo szczesliwi!!!:loveu:

Dziekujemy Monice i Mackowi Mikulskim za kolejnego skarba z ich Hodowli!!!!:loveu:[/quote]
Ogromne gratki:multi::multi::loveu:



ZaKochałam się w Shiraz'ie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Ogromne gratki:multi::multi::loveu:



ZaKochałam się w Shiraz'ie:loveu:[/quote]

Dzieki kochana:loveu:

Shiraz mi spac po nocach nie dawal:evil_lol:..snil mi sie nawet:crazyeye:

ale Bullit to dominant:cool3: i poza tym ja chce coreczke...bo synka juz mam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Ale córeczka równie piękna:loveu:

Cze;)[/quote]

Czesc:multi: coreczka jest:loveu:

[quote name='klaudia&Manta']Spokojnie ...:p Jeśli to ten , o którym myslę ..to myślę że niewarto się nim przejmować :mad:[/quote]

tak to ten sam:angryy::cool1:

[quote name='Vectra']wstawaj :mad: szkoda życia na sen :diabloti:[/quote]

zakupowalam sie :cool3:

[quote name='Katarama']Już nie mogę się doczekać wspólnyc fotek Bullitka z siostrzyczką :)[/quote]

wspolnych nie mam ale dzis dostalam fotki od Moniki z Bullerbyn;)[IMG]http://JPGP81508[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...