Jump to content
Dogomania

Bullit i Vesper z Bullerbyn :-)


Bullila.nl

Recommended Posts

[quote name='Katarama']Doberek :) No no no od małego laska :) Pewnie juz od przedszkola od facetów sie opędzałaś??[/quote]

nie nie dopiero od zerowki:diabloti:

pytalas o fotki.....sa 3 strony do tylu ..duzo jest;)
--------------------

Alicja -nie nie chce sniezku:shake:....czekam na prawdziwna wiosne:cool3::cool3:

a poki co mam lenia...wstalam o 7.00 wyposcilam psy na siku ,wzielam je do wyrka i spalismy do prawie jedenastej ,wlasnie wrocilismy ze spacerka i siedze przy kompie zamiast sie wziac za cos:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']a co tu tak cicho? i czemu tu tak mało zdjęć? :diabloti:[/quote]

nie mam weny....przedwczoraj wieczor Vesper narobila nam szkod za okolo 1000euro:angryy::mad:
A taka byla przeciez grzeczna ja klatke to juz 2 miesiace tem sprzatnelam,bo od dawna tam siedziala....a tu masz babo placek..:evil_lol:
Juz dzis sie smieje ale wczoraj to kipialam:diabloti:

Mam fotki z ogrodka ale musze zgrac:cool1:

Hej cioteczka Kity:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no pisz co ci zjadła , pisz :diabloti:[/quote]

rozgryzla 4 kable laczace caly system kina:mad:.....ta sa kable grubosci palca ktorych sie NIE sztukuje,a po wymianie potrzebny jest jeszcze specjalista do pomiarow:razz:
Dodam ze to hobby Eduarda a moja dzialka jest trzymanie mojeggo hobby od gryzienia jego:diabloti:
Klatka wrocila na dol ale wczoraj kochany tatko juz pozwolil jej spac na jej fotelu:p
Kable pogryzla ktore szly przy oknie tam gdzie na mnie oba pieski zawsze czekaja,ale pewnie sie rzucily na nia:evil_lol:
Jutro maja byc nowe i Tz ma je klasc przy oknie pod wykladzina...a nie trza bylo tak od razu???:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...