Jump to content
Dogomania

Galeria eMosława!


Kinia

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam! Zaciekawił mnie tytuł - ja też już czekam na wiosnę. Kenia ciągle tylko węszy w stronę lasu, ptaki rajcują....
Współczuję wypracowań. Ja jestem nauczycielką - uczę maluchy od I do III klasy. Ale mam zasadę, że nigdy nie zadaję uczniom zadań na weekendy, ferie i święta. Ja sama chcę odpocząć, to oni też powinni. Tylko w ostatnie wakacje mieli ode mnie za zadanie napisać do mnie list, bo kiepsko im to wychodziło. Wyobraźcie sobie ile miałam odpisywania:cool3:. Ale to było też bardzo przyjemne:lol:. Życzę ludzkich nauczycieli i specjalne czochrańce dla Marleya od Kenii!
WIOSNO - PRZYBYWAJ!!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Dziękuje za odwiedziny i przepraszam, że długo mnie nie było...
[B]Genesis[/B] Cieszę się, że nie zadajesz dzieciakom zadania na ferie, to na prawde jest katorga. Dzieci chcą odpocząć, pojechać gdzieś, a muszą jeszcze zadanie robić...

Przepraszam, że nie wpadam tu często ale mam dużo nauki...:( A to ostatni semestr i trzeba walczyć o oceny;) Więc nie denerwujcie sie jak mnie tu nie będzie, zdjęć narazie też nie będe wstawiać, nie mam na to czasu:(

Link to comment
Share on other sites

:hmmmm: co jeszcze u nas? Sama nie wiem:eviltong:
Zaczęliśmy chodzić na normalne spacery, widać, że psu tego bardzo brakowało. Biega jak szalony, nie zlizuje już suczych sików, nie węszy tyle, nie rzuca się na psy. Generalnie bardzo sie zmienił:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...