Jump to content
Dogomania

zwykła karma


ganjunia

Recommended Posts

dzurga czy mogłabys mi napisać niej wiecej czy ta karma bewi dog jest dobra. Widziałam ogłoszenie w internecie że sprzedaja w opakowaniach po 25 kg i wychodzi bardzo niedrogo :P nie ma tam soi więc mnie zainteresowała bo jużmnie nauczyliście (forumowicze) że karme z soja są niedobre. Z góry thx

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

co do bewi doga to naprawde cenowo jest polecana ,mojemu psu ogolnie smakowala ale nie zawsze jej sie chcialo jesc zalezy od humorku ale wady karmienia u mojej suki(powtarzam ze u mojej bo kazdy [ies inaczej przysfaja) byly ogromne i wielkie kupska ale i tak chyba jeszcze raz bede probowala bewi tylko inny rodzaj :wink:

Link to comment
Share on other sites

jedna z lepszych karm na rynku niestety jej cena potrafi zwalic z nog najtwardszych :D

Pozdr

Monika i ONki

Wbrew pozorom koszt wyzywienia psa na tej karmie nie jest duzy, powiedzialabym ze nawet porownywalny z tanszymi karmami. Ale ostatnio slyszy sie tyle samo dobrego co i zlego o tej karmie, weic sama nie wiem. Ostatnio na dogo byl ranking karm i w tym rankingu eukanuba byla na przedostatnim miejscu przed pedigree, nawet friskies wypdl lepiej :-? Wiec sama nie wiem co o niej myselc

Link to comment
Share on other sites

mieszkam w słupsku czy któryś z dogomaniaków wie może gdzie mogłabym kupić karme bewi dog. Wiem że w gdańsku skprzedaje dystrybytor, ale od razy po 25 kg. Wie moż ektoś z was gdzie mogłabym kupić mniejsza ilość tej karmy?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

a co sądzicie o karmie włoskiej top energy? [color=red]usunięte przez moderatora[/color] lub com na końcu..hodowca mojego labradorka karmi nią szczeniaczki.. czy mam dalej ją stosować..psy ma zdrowe więc? Jest ona tania w porównaniu do Rc itp więc zapytam weta o witaminy i hodowcy też..ale zanalizujcie skład

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...