Jump to content
Dogomania

Gabriela Ridarcikova (SK)


dixie_s

Recommended Posts

Nas sedziowała w ubiegłym roku na klubówce molosów.Mam pozytywne zdanie na temat dokładności i skrupulatności w oglądaniu szczegółów.Zwraca uwagę na ruch i dobrą prezentację.Z tego co zdążyłam zauważyć dość dużo sędziuje.Pomimo dokładności idzie jej to dośc sprawnie.Sędzina na plus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

wklejam najpierw opis Puli
"
Napisał [B]Puli[/B]
[I]Jest miłośniczką rottweilerów,dobermanów (nie wiem czy to 100%info,ale słyszałam od Słowaków,że szefuje klubowi).Gdy nas sędziowała (dwa razy),dała BOB+CACIB mimo,że konkurencja była "na oko" bardziej wzorcowa.Uzasadniła to b.mocną budową,wiec sądze,że wieksze szanse ma u niej dobrze umięśniony typ roboczy nawet,gdy ma jakieś drobne braki,niż pies pozornie ładniejszy,ale lżejszej konstrukcji.
__________________"
No i niestety ale to nie prawda ..bo tym razem sie czepiala duzych glow w rasie leonberger-molos:roll:.Sukom ktore maja super katowanie wpisala slabe katy:shake:(ja tam nie wystawialam ,bylam jako widz:eviltong:).Zw klubu dala tej suce
[IMG]http://i492.photobucket.com/albums/rr283/leonbergery2008/Warszawa%2014-09-2008/IMG_0423.jpg[/IMG]

[/I]

Link to comment
Share on other sites

bardzo ladna suczka zeby nie bylo ale byly mocniejsze wiec nie wiem na co ta sedzina zwraca uwage.U jednej ogon zakrecony to byla mega wada a u drugiej juz nie ...Kazdy mial zle katowanie ...piekne glowy byly za duze a male glowy byly piekne ....tak naprawde jako widz stwierdzam ze ciezko powiedziec co ta sedzina lubi-u jednego psa bylo cos zle a inny z taka sama cecha wygral:lol:.Wcale nie mocna kosc badz glowa...ani ruch nie decydowal :roll:.Nie maca psow ,nie patrzy na charakter -agresja na ringu byla ok,kulenie ogonow tez :shake:

Link to comment
Share on other sites

Leonberger który był 2 razy u tej sędziny na zagranicznych wystawach był doskonały. Tutaj nagle bardzo dobry. Patrzyłam na zdjęcie i przez miesiąc jego wygląd się nie pogorszył a wręcz przeciwnie :lol:.

Ja byłam u tej Pani dwa razy z ta samą suczką. Oba opisy ma bardzo ładne. Również zawsze myslałam że ta sędzina lubi duże i mocne psy. Zobaczę co będzie jak pojadę do niej naprawdę z dużym i mocnym psem :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Bardzo fajna sędzina. Nie boi się nie przyznania lokat, jeśli nie potrafi podjąć decyzji, kto 1 a kto 2, jeśli psy są wyrównane :)
Zwraca uwagę na ruch,prezentację, temperament. Pies musi być ułożony ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...