Jump to content
Dogomania

Zagraniczne wystawianie


basia

Recommended Posts

Agappe :D Pytam tylko, bo mnie kusi. Mieszkam 15km od granicy z Czechami, a ostatnio znajomy pół Polski przejechał by do Czech na wystawę dotrzeć ( pół Czech jeszcze też :wink: ). Jakoś głupio mi się zrobiło, że ja mając blisko nie korzystam :oops: Z drugiej jednak strony te koszty.. :roll: :-?

Ostatnio byłam w Brnie też na wystawie tyle, że nie psiej (4 godziny drogi ode mnie). Dobre drogi, świetne miejsce wystawowe. Hmmm... Kusi mnie, no kusi... :wink:

Basia jak cię kusi to bierz Ceika , Lunę , Katię i próbuj .Naprawdę czasem warto a CR i SK masz tuz prawie za rogiem. Czasem trudno zdobyc coś w kraju a zagranicą może się udać. Pewnie ,że jak wszedzie sedziowie mają swój typ ale czy to nie przyjemnie zostać ocenionym za garnicą a nie tylko w kraju w stawce dość juz znanej! Basia niedługo w Brnie we wrzesniu masz narodową wystawę bierz psy i jazda do CR.

Link to comment
Share on other sites

Na Litwie w tym roku byl ponoc ogromny balagan.Ja nie polecam za to wystawy w Budapeszcie.Znam trzy jezyki ( angielksi,francuski i niemiecki) i w zadnym z nich nie bylam w stanie sie dogadac!!!

Po angielsku mowila kobitka sprawdzajaca zaswiadczenia od weta....

A w sekretariacie ni w zab.Zaplaplacilam 20 euro wiecej niz mialam :evil:

Zadnych info kiedy sa konkretne finaly(chodzilo o BIS szczeniat),do tego Wegrzy lazacy po rzeczach,robiacy sobie stolik z klatki,palacy w hali itd.

Bylam raz i nigdy wiecej nie pojade! Ale za to polecam wystawy w Czechach :D Litwe przestestuje w sierpniu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Monika wczoraj dostałem zgłoszenie do Bratysławy na 2xCACIB ( międzynarodowa i wyst. o puchar europy srodkowej i wschodniej ) jutro moge podeslac Ci jakies info.

aha poza tym jest jeszcze cos takiego jak komkurencja o championa championow - ni edoczytalem jeszcze niestety jak to siie odbedzie i czy moga byc zgloszone championy czy m,oga byc tylko intery

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

no właśnie Flashka jak to jest z tym Viictorem? czy wystarczy ch.pl żeby wystartować czy musi być inter???

O ile ja się doczytałam to wystarczy tylko champion , fajna okazja bo mozna za jednym zamachem zaliczyć 3 wystawy .Może pojedziemy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...