Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

Przepraszam Was bardzo - mam teraz mało czasu, gdyż pomagam przyjaciółce pisac pewną pracę - a to pochłania mi ostatnio sporo czasu...
oczywiscie mam jeszcze fotki z klasy championów i suk - ale - przykro mi - dzisiaj nie zdołam tego zrobić;
[B]obiecuję, że na pewno sie tu pojawią :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Century Gothic][B][COLOR=navy]Dudek:[/COLOR][/B] Twoja kochana sunia :loveu:[/FONT]

[CENTER][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3699/veronika7qg.jpg[/IMG]

[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2331/veronika14do.jpg[/IMG]

[FONT=Century Gothic]niech tylko się pojawi słoneczko....[/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

zdjecia rewelacyjne- i em-ki i pana Marka!!!!
super fotorelacja; ciesze sie ze chociaz moglam taka droga obejzec psy bo jeszcze nie za bardzo chodze ale do berlina i tak pojade:)najwyzej bede kulec na ringu:))) ale co tam , od czego sa sr. p/bolowe:)
ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo, tak mialam caly weeknd zeby stukac do egazminu i juz mam go za soba z efektem doskonalym jesli porowanc do punktacji wystawowej i teraz juz tylko obrona:)


jeszcze raz- foty [B]SUPER!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']Uchwycone w kadrze :evil_lol:: co ma zrobić pies znudzony długotrwałą konwersacją pańci z sędzią? :lol:

[IMG]http://upload.miau.pl/1/57901.jpg[/IMG][/quote]

hahah dobre :lol: i to sporo wysikał jak widać :lol: :lol: :lol: i mogę się ząłożyć, że cała rozmawiająca trójka o tym wiedziała, tylko ściemniali że nie widzą bo niezręczna sytuacja :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja krystyna Jaworska chciałabym przeprosic Ewę S. (nie wiem czy sobie życzy nazwiska) Senge Sengane za wszystko co na jej temat pisałam złego, niesprawdzonego i niesprawiedliwego. Przepraszam , ze naruszylam jej dobre imie. Wlasciwie nie wiem czemu to pisalam, obiecuje , ze juz na jej temat sie w przyszlosci NIE wypowiem.
Jeszcze raz przepraszam wiem ze postapilam zle i zupelnie nie jak cywilizowany czlowiek!przyznaje sie do bledu i jeszcze raz PRZEPRASZAM.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen][quote name='orsini']Ja krystyna Jaworska chciałabym przeprosic Ewę S. (nie wiem czy sobie życzy nazwiska) Senge Sengane za wszystko co na jej temat pisałam złego, niesprawdzonego i niesprawiedliwego. Przepraszam , ze naruszylam jej dobre imie. Wlasciwie nie wiem czemu to pisalam, obiecuje , ze juz na jej temat sie w przyszlosci NIE wypowiem[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Jeszcze raz przepraszam wiem ze postapilam zle i zupelnie nie jak cywilizowany czlowiek!przyznaje sie do bledu i jeszcze raz PRZEPRASZAM.[/COLOR][/B][/quote]
[B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]dziekuję, przeprosiny przyjete....[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ja krystyna Jaworska chciałabym przeprosic Ewę S. (nie wiem czy sobie życzy nazwiska) Senge Sengane za wszystko co na jej temat pisałam złego, niesprawdzonego i niesprawiedliwego. Przepraszam , ze naruszylam jej dobre imie. Wlasciwie nie wiem czemu to pisalam, obiecuje , ze juz na jej temat sie w przyszlosci NIE wypowiem.
Jeszcze raz przepraszam wiem ze postapilam zle i zupelnie nie jak cywilizowany czlowiek!przyznaje sie do bledu i jeszcze raz PRZEPRASZAM.[/quote]

Bardzo sie ciesze,ze w koncu cala sprawa zostala rozstrzygnieta!!!!Wnioskujac z postu Orsini [B]kotek zyje!!!!!!!!!!:multi: I to bardzo mila jak dla mnie wiadomosc!!!![/B]

Mam nadzieje ,ze sytuacja takiegopublicznego oczerniania juz sie na dogo nie powtorzy ,bo naprawde nie milo sie czyta takie rzeczy ....
Orsini musze przyznac ,ze jestem pod wrazeniem ,tego,ze jednak potrafisz sie przyznac do błedu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Jak ja się ciesze, ze koniec juz tych [COLOR=red]BEZSENSOWNYCH [/COLOR][/B][COLOR=black][B]klótni!!![/B] Przez ostatnie dnni wolalam sie nie odzywac na forum, bo i mi by sie oberwało;). Mam nadzieje, ze takich sytuacji nie bedzie [B]NIGDY [/B]juz na tym forum;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...