Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w takim razie po co Senga zawsze broni tylko Pana hodowli skoro zawsze moze Pan to zrobic sam.A moze Panu nie wypada polemizowac z dogomaniakami i nie chce Pan sie narazac wiec podsuwa pomysły Senga a ona jak zaślepiona wypisuje tutaj na innych.
Niech pisze w obronie swoich psów i nie na tym forum bo jej to nie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

Atmosfera na forum była fajna, dopóki się Senga nie pojawiła ...

Jeszcze raz podkreslic trzeba fakt, że forum jest do wyrażania opini, choć czasem nerwy puszczają ... :mad:

Ja przepraszam za swoje zachowanie, ale zdania i tak nie zmieniam ...

Lisek perfekcynie przygotowany, to kazdy przyzna, jego włos robił piorunujace wrażenie ...

Madzia a ty się nie przejmuj "mądrymi" uwagami Sengi, ciesz się z 42 cm pucharu, jeszcze raz gratuluje :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']ale kiedys Pan napisal na forum , ze ten wzorzec powinien sie zmienic , gdyz jest juz nieaktualny zbytnio ;);) to po co mamy studiowac cos co juz nie aktualne jest :roll::roll::roll::roll:[/quote]

Nadal podtrzymuję te słowa, ale jest to moja osobista opinia. Bardzo mi miło, że do Pana tak trafiła. Aby wyrażać opinie trzeba poznać literę wzorca jakim by on nie był. Polecam wnikliwą lekturę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomorow']w takim razie po co Senga zawsze broni tylko Pana hodowli skoro zawsze moze Pan to zrobic sam.A moze Panu nie wypada polemizowac z dogomaniakami i nie chce Pan sie narazac wiec podsuwa pomysły Senga a ona jak zaślepiona wypisuje tutaj na innych.
Niech pisze w obronie swoich psów i nie na tym forum bo jej to nie dotyczy.[/quote]

Drogi Tomoorow uważam, może mało skromnie, iż moich psów bronić nie trzeba....a co do Sengi to uśmiałem się przednio, nie znasz Jej. Jeśli uda Ci się Ją do czegoś zmusić, to będzie to ewenement na skalę światową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomorow']w takim razie po co Senga zawsze broni tylko Pana hodowli skoro zawsze moze Pan to zrobic sam.A moze Panu nie wypada polemizowac z dogomaniakami i nie chce Pan sie narazac wiec podsuwa pomysły Senga a ona jak zaślepiona wypisuje tutaj na innych.
Niech pisze w obronie swoich psów i nie na tym forum bo jej to nie dotyczy.[/quote]
jak to TYLKO ?????jak to bronie ?????
prawdziwa cnota krytyk sie nie boi a tu wystarczy jedno, dosłownie JEDNO zdanie napisac i już wrze jak w garze... widzę Tomorow, że niewiele wiesz i niewiele widziałeś...

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie się tu bardzo zrobiło .... :roll:

Może jednak Panowie, Panie trzeba zakończyc temat Katowickiej wystawy ... bo przejrzałam to wszystko jeszcze raz i jest niefajnie :roll:

Prawie tak jak okrzyk Pana Górala po wskazaniu sędziego na BIS Junior 2 gr.9 :shake: ... byłam zaskoczona ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

moze nie jestem zdystansowana, moze za bardzo to przezywam... nie wystawiam psow od 1992 roku tylko raptem od kwietnia 2005, są to moje pierwszy przezycia zwiazane z kynologia i niestety kazdy moj sukces zostaje zdeptany a mi sie zyc odechciewa

Pan Adam kiedys powiedzial na wystawie w Poznaniu ze ocena sędziego jest niepodważalna... i nie ma co nad nia dyskutować... jakos po wygraniu Gremlina Gucio Casidi w Poznaniu nie bylo takiej polemiki, a patrząc na stawkę powinien wygrac... nie, nie mój pies... powienien wygrac WERSET. Tak sie nie stalo - trudno zycie toczy sie dalej.

Moze sie nie znam jeszcze na rasie, moze przeceniam mojego psa, ale patrzac na jego osiagniecia to chyba na to zasluguje. Nie kazdy pies jest idealny. Bedac na wystawie w Katowicach i obserwujac sedziowanie P.Ivety Vojtek, mysle, ze miala powody by w mlodziezy ustawic lokaty tak jak ustawila. Nie uzasadnila tego... szkoda...

Wracajac jeszcze do pleców... mam kilka zdjec z Katowic gdzie Senga zdziwiłabys się jakie psy mają garba. Poogladaj foty na nahaci... psy z okrągłymi plecami mają championaty wielu państw!!! Wnioskuję więc, że nie jest to wada decydująca.

Tak jak pisałam, widze mojego psa na codzien, rozluznionego, a Ty/Wy widzicie go zestresowanego na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']
Wracajac jeszcze do pleców... mam kilka zdjec z Katowic gdzie Senga zdziwiłabys się jakie psy mają garba. Poogladaj foty na nahaci... psy z okrągłymi plecami mają championaty wielu państw!!! Wnioskuję więc, że nie jest to wada decydująca. [/quote]
znowu do mnie piszesz...
to ja znowu zadam pytanie, po raz trzeci bodajże :
[B]GDZIE NAPISAŁAM ZE TOFFI JEST GARBATY??????????????[/B]
a co do tej wady....uważam,że jest przekleństwem na rngach chinczyków i [B]moim[/B] zdaniem : wolałabym mieć psa z prosta linia grzbietu niz ze skórą bez wągrów(czy czegos tam...):lol:

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym jedno zauważyć!!!!!Teraz do wszystkich zainteresowanych,czy w moich postach jest jakaś krytyka na temat innych psów.Nie było takiej po Poznaniu,Katowicach i nie będzie.I na tym skończę.Moje psy mnie się podobają,reszcie nie muszą.I w zwiazku z tym nie mam żadnych pretensji,żali.Koniec.Miłego dnia,do zobaczenia na kolejnych wystawach,oby bez takich piorunów:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...