Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Senga jest dobra tylko w wyrazaniu opinii o innych a na nia nie mozna juz nic powiedziec.
Orsini kupuje naj naj ciensze igły i od jutra kłujemy kilkanascie razy dziennie.bedziemy sprzedawac kopie laleczkek na wystawach a uzytkownicy dogomanii dostana je gratis.
jako pierwszy musi dostac Angel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomorow']Senga jest dobra tylko w wyrazaniu opinii o innych a na nia nie mozna juz nic powiedziec.
Orsini kupuje naj naj ciensze igły i od jutra kłujemy kilkanascie razy dziennie.bedziemy sprzedawac kopie laleczkek na wystawach a uzytkownicy dogomanii dostana je gratis.
jako pierwszy musi dostac Angel[/quote]


oui oui oui

koniecznie ale ja to odrazu wbije drut w oko tak caly pordzewialy :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Piszemy o dystansie, sztuce przegrywania, o wyrażaniu własnych opinii, o super atmosferze na forum, a to wszystko jest fikcją, swoistym "Matrixem".Kolejna "burza" i pewnie nie ostatnia.Szkoda, że kolejny raz mało konstruktywna. Jakbym nie chciał i tak zostałem wywołany do tablicy. Jest parę spraw, które chciałbym wyjaśnić.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Po pierwsze: Wystawiam psy od 92r.(mówiłem,że jestem stary:-)). Wiele wzlotów i upadków za mną, gdybym nie potrafił przegrywać to dawno bym przestał w tym uczestniczyć. Co do ocen sędziowskich, bywają szalenie subiektywne dla wszystkich innych poza sędziął i wygranymi. Sam jestem sędzią i wiem że nie jest to łatwe zajęcie. Jeżeli chodzi o stawkę z Katowic, mnie nie trudno ocenić klasy tych psów, ale nie wypada ze względu na to, że jestem hodowcą i współwłaścicielem jednego z nich. Poza tym napisałem, że bardzo chętnie kolejny raz wystawię swoje psy u p.Vojtek. Co do ślicznego ruchu, to trzeba zrozumieć czym jest wykrok i posuw, aby pisać o tym zagadnieniu. Wszystkim fachowcom, fanom i miłośnikom grzywaczy polecam przesledzenie wzorca. Nie ma ideału. Cieszy mnie fakt, że padły tu słowa, aby pies podobał sie przede wszystkim właścicielom, to jest najważniejsze. Ja sie cieszę,że w moim dorobku hodowlanym wyhodowałem Grubego, a teraz jego następcę. Na zakończenie małe sprostowanie:nazywam się Adam Ostrowski hodowla "GERMANIKA"-nie mam żadnych rzeczników. Jedyne co mogę napisać to to, że uważam Sengę za swojego przyjaciela, który nie szczędzi mi słów krytyki, za które jestem jej wdzięczny.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika'][FONT=Arial][SIZE=2]Piszemy o dystansie, sztuce przegrywania, o wyrażaniu własnych opinii, o super atmosferze na forum, a to wszystko jest fikcją, swoistym "Matrixem".Kolejna "burza" i pewnie nie ostatnia.Szkoda, że kolejny raz mało konstruktywna. Jakbym nie chciał i tak zostałem wywołany do tablicy. Jest parę spraw, które chciałbym wyjaśnić.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Po pierwsze: Wystawiam psy od 92r.(mówiłem,że jestem stary:-)). Wiele wzlotów i upadków za mną, gdybym nie potrafił przegrywać to dawno bym przestał w tym uczestniczyć. Co do ocen sędziowskich, bywają szalenie subiektywne dla wszystkich innych poza sędziął i wygranymi. Sam jestem sędzią i wiem że nie jest to łatwe zajęcie. Jeżeli chodzi o stawkę z Katowic, mnie nie trudno ocenić klasy tych psów, ale nie wypada ze względu na to, że jestem hodowcą i współwłaścicielem jednego z nich. Poza tym napisałem, że bardzo chętnie kolejny raz wystawię swoje psy u p.Vojtek. Co do ślicznego ruchu, to trzeba zrozumieć czym jest wykrok i posuw, aby pisać o tym zagadnieniu. [b]Wszystkim fachowcom, fanom i miłośnikom grzywaczy polecam przesledzenie wzorca[/b]. Nie ma ideału. Cieszy mnie fakt, że padły tu słowa, aby pies podobał sie przede wszystkim właścicielom, to jest najważniejsze. Ja sie cieszę,że w moim dorobku hodowlanym wyhodowałem Grubego, a teraz jego następcę. Na zakończenie małe sprostowanie:nazywam się Adam Ostrowski hodowla "GERMANIKA"-nie mam żadnych rzeczników. Jedyne co mogę napisać to to, że uważam Sengę za swojego przyjaciela, który nie szczędzi mi słów krytyki, za które jestem jej wdzięczny.[/SIZE][/FONT][/quote]

ale kiedys Pan napisal na forum , ze ten wzorzec powinien sie zmienic , gdyz jest juz nieaktualny zbytnio ;);) to po co mamy studiowac cos co juz nie aktualne jest :roll::roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...