Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='SengaSengana']oooo....widzę że mam więcej fanów:lol: :lol: :lol: :lol: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
JESTES IDOLEM,
WIELBI CIE TLUM.

hahaha to zupelnie jak ja:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anna1']Ewa- nie pochlebiaj sobie; ja akurat mam co innego do roboty, wierz mi:) a to ze tu czasem wpadne to nie znaczy ze sledze twoje poczynania bo naprawde mnie nie obchodza:)[/quote]
nie pochlebiam sobie Ania, przeczytałam Twój post i mówi sam za siebie...no oczywiście mogę się mylić jako, że możesz być stałą bywalczynią wątku o basenji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']nie pochlebiam sobie Ania, przeczytałam Twój post i mówi sam za siebie...no oczywiście mogę się mylić jako, że możesz być [U]stałą bywalczynią wątku o basenji[/U]...[/quote]
i kto to mowi?
Tyle masz w domu psow rasy basenji, baaa w ogole po podworku sama 5ta grupa biega u Ciebie nie?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

co cie znowu ugryzlo?????
PMS'a masz czy co????
ja twoja fanka:)) kon by sie usmial; a jak dostaje link do poczytania z takimi wywodami to juz sama spojzyj na siebie z boku:)
do zobaczenia na wlanym bo na sekcji to sie raczej nie pojawiasz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']co cie znowu ugryzlo?????
PMS'a masz czy co????
ja twoja fanka:)) kon by sie usmial; a jak dostaje link do poczytania z takimi wywodami to juz sama spojzyj na siebie z boku:)
do zobaczenia na wlanym bo na sekcji to sie raczej nie pojawiasz:)[/quote]
no cudownie to już linki rozsyałcie sobie z tematami : gdzie się odezwie SAengaSengana???
no ja gdybym miała ciekawsze zajęcia ( o czym Ty piszesz) to bym tego nie czytała ale widzę, że tworzycie mój fanklub, CUDOWNIE:lol: :lol: :lol:
a co nagle się o sekcje zmartwiłas???

Link to comment
Share on other sites

Senga ja tam nie ukrywam, ze jestem fanka 2 osob: Twoja i wąskiego!!!!z czego wąskiego nikt nie jest w stanie wyprzedzic w moich rankingach hahahhahaha
[B]it must be love.....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SengaSengana']no cudownie to już linki rozsyałcie sobie z tematami : gdzie się odezwie SAengaSengana???
no ja gdybym miała ciekawsze zajęcia ( o czym Ty piszesz) to bym tego nie czytała ale widzę, że [b]tworzycie mój fanklub[/b], [SIZE=7]CUDOWNIE[/SIZE]:lol: :lol: :lol:
a co nagle się o sekcje zmartwiłas???[/quote]

plewimy chwasty ....

tez sie ciesze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']widze ze zle z toba :)
no miemamie o sobie to masz, nie powiem; fun club- dobre!! zejdz na ziemie;

dobra lece bo trza pracowac:) troche rozrywki sie przydalo na mily poczatek dnia:)[/quote]
Ania nic z tych rzeczy! jestem bardzo skromną osobą !:oops: :lol: :lol: :lol:
i ja na Ciebie nie wchodziłam, bynajmniej !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donio']:lol:

P.S. Normalnych wcięło?:placz:[/quote]
wąski!!!!
I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
and your beautiful dogs!!!
wlasciwie nie wiem kto ladniejszy Ty czy one!!!!
wiec kocham WAS wszystkich
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']wąski!!!!
I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
and your beautiful dogs!!!
wlasciwie nie wiem kto ladniejszy Ty czy one!!!!
wiec kocham WAS wszystkich
[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
:ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Tak mamy jedna sędzine Ewe Pyrchałe.

Madzia do Pani Swisulskiej mozesz jechac spokojnie, sprawiedliwa sędzina :)[/QUOTE]
spoko :) to krajówka :eviltong:

a P. Ewa Pyrchała sędziowała np. w Opolu na międzynarodowce w 2005 roku i w Wałbrzychu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...