Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Macie przecież off na takie rozmowy. Wrocilismy wzyscy z wystawy w Poznaniu, a tu zamiast o wystawie, to cały czas jakieś inne tematy. Wydaje mi się, że powinny być one na offie, a ponadto można założyć temat kokursy. Tu o konkursie, a rozmowy o wystawie w offie, bo tam się przeniosły, widocznie, aby Wam nie przeszkadzać. Trochę porządku, byśię chyba przydało - jak myślicie????????????????????/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheila']za dużo zdjęć na wystawie niestety nie udało mi się zrobić, bo mi się aparat zepsuł :evil: :evil: :evil: 0X :evil: :evil: :evil:

[img]http://img107.imageshack.us/img107/213/wyst17dr.jpg[/img][/quote]

moje :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[b]maga18[/b] jak wołałam Twojego Toffiego po imieniu (siedział biedak w klatce... :cry: ) on patrzył na mnie zdziwiony skąd ja znam jego imię??? A Milka leżała w tym czasie zwinięta w kłębuszek i na swoje imię reagowała strzygąc uszami.... Bardzo byłam zdziwiona, że Twoje psy były takie spokojne mimo, że nikogo przy nich w tym czasie nie było... Z moimi psami coś takiego by nie przeszło, nie zostałyby same ani na moment... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheila']i to by było na tyle grzywek z wystawy... :cry: widziałam kilka dogomaniaków - na pewno ciebie, maga18, angela, grucę i chyba ankęw, ale wszyscy byliście strasznie zaaferowani tą wystawą... :wink:[/quote]

0X 0X 0X 0X nie podeszlas 0X 0X 0X 0X :evilbat: :( :cry: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath'][quote name='sheila']i to by było na tyle grzywek z wystawy... :cry: widziałam kilka dogomaniaków - na pewno ciebie, maga18, angela, grucę i chyba ankęw, ale wszyscy byliście strasznie zaaferowani tą wystawą... :wink:[/quote]

0X 0X 0X 0X nie podeszlas 0X 0X 0X 0X :evilbat: :( :cry: :evil:[/quote]

pozostałam incognito.... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='sheila']za dużo zdjęć na wystawie niestety nie udało mi się zrobić, bo mi się aparat zepsuł :evil: :evil: :evil: 0X :evil: :evil: :evil:

[img]http://img107.imageshack.us/img107/213/wyst17dr.jpg[/img][/quote]

moje :B-fly:[/quote]

chyba chcialas powiedziec NASZE :evilbat: :evilbat: :evilbat: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheila'][b]maga18[/b] jak wołałam Twojego Toffiego po imieniu (siedział biedak w klatce... :cry: ) on patrzył na mnie zdziwiony skąd ja znam jego imię??? A Milka leżała w tym czasie zwinięta w kłębuszek i na swoje imię reagowała strzygąc uszami.... Bardzo byłam zdziwiona, że Twoje psy były takie spokojne mimo, że nikogo przy nich w tym czasie nie było... Z moimi psami coś takiego by nie przeszło, nie zostałyby same ani na moment... :lol:[/quote]

ojjjj i tu sie mylisz ;) nie byly same :D stala kolo nich moja mama, ciocia, wujek, kuzynka, kuzyn... czasami tez i ja :lol: :wink: a co do spokoju moich psow... Toffi w klatce dochodzil do siebie po podrozy (ma chorobe lokomocyjną) - ale jak juz doszedl do siebie to nie zastanawiajac sie dluzej zaczal 'płakać' dajac do zrozumienia ze chce wyjsc ;)
Moje tez by same nie zostały... jakby odejsc od klatki i zostawic Toffiego samego to by go bylo slychac na caly Poznan... Milka to by popatrzyla i poszla spac... wiec ona by sama zostala, ale Toffi NIGDY!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath'][quote name='maga18'][quote name='sheila']za dużo zdjęć na wystawie niestety nie udało mi się zrobić, bo mi się aparat zepsuł :evil: :evil: :evil: 0X :evil: :evil: :evil:

[url]http://img107.imageshack.us/img107/213/wyst17dr.jpg[/url][/quote]

moje :B-fly:[/quote]

chyab chcialsz powiedziec NASZE :evilbat: :evilbat: :evilbat: :angel:[/quote]

no, no... :lol:
to co moje to i twoje 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']ojjjj i tu sie mylisz ;) nie byly same :D stala kolo nich moja mama, ciocia, wujek, kuzynka, kuzyn... czasami tez i ja :lol: :wink: [/quote]

no i jaaaa :evilbat: :evilbat: nawet porwalem ToFFika ale niestety nie chcial zostac :lol: 8) :D :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]sheila[/b] dlaczego nie podeszłaś?Miałaś ze sobą sunię?


[b]Stawka na KIELCE[/b]Psy szczeniąt CEZARION OETRONIUSZ Maximus Galus

Chiński grzywacz Psy szczeniąt Poarott HURICANE

Chiński grzywacz Psy młodzieży FOCUS z Gangu Łysych

Chiński grzywacz Psy młodzieży HAZARD z Gangu Łysych

Chiński grzywacz Psy pośrednia DROPSIK z Gangu Łysych

Chiński grzywacz Psy pośrednia ŻUREK Sakladir

Chiński grzywacz Psy pośrednia ŻWIREK Sakladir

Chiński grzywacz Psy otwarta LITTLE PONY Pomarszczony Czar

Chiński grzywacz Psy otwarta ORFEUSZ Sakladir

Chiński grzywacz Psy championów CYPISEK z Gangu Łysych

Chiński grzywacz Suki szczeniąt CEZARINA SARABII Galus

Chiński grzywacz Suki szczeniąt DRAHMA Dwie Tęcze

Chiński grzywacz Suki młodzieży FINEZJA z Jastrzębiej Góry

Chiński grzywacz Suki młodzieży HEROINA z Gangu Łysych

Chiński grzywacz Suki młodzieży NAGASAKI Pomarszczony Czar

Chiński grzywacz Suki pośrednia PATTI Rossini

Chiński grzywacz Suki pośrednia TESSALINA Favonius

Chiński grzywacz Suki pośrednia VERONICA Rosa Thea

Chiński grzywacz Suki otwarta Sasquehanna (FCI) ALEJKA

Chiński grzywacz Suki championów DAFNE z Gangu Łysych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Germanika']Oj będzie się działo!!!!!!Cyga jestes z Olsztyna :o[/quote]

Oj będzie będzie :D

Matrix będzie fajnie :lol:

A konkurencja widze sie szykuje...
Dużym powodzeniem sie zaczyna Wasz pomysł cieszyć- chyba żeby wszyscy byli zadowolenie bedzie trzeba kilka edycji zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...