Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='cyga']kurcze to ja się wycofuje :cry:
powód za małe doświadczenie, nie z południa tylko ze wschodu...to chociaż może Germanika pozwoli i znajdzie chwile czasu abym je zobaczyła... .[/quote]

nie poddawaj się, do egzaminu może przystąpic każdy chętny z kraju i z zagranicy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka'][quote name='sh_maniak'][quote name='malawaszka']

jako część egzaminu - oceniającą umiejętność radzenia sobie z "trudnymi przypadkami" polecam obcinanie mojej Luny :roflt: :evilbat: :lol:[/quote]

maszynka juz gotowa :evilbat:[/quote]

ożesz Ty :evilbat: widzę, że miałabyś dziką radość z ochlastanie Lunie bródki :lol: :wink:[/quote]

waszko kochana taka zła bym juz chyba nie była :wink: ... broda zostaje :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak'][quote name='malawaszka'][quote name='sh_maniak'][quote name='malawaszka']

jako część egzaminu - oceniającą umiejętność radzenia sobie z "trudnymi przypadkami" polecam obcinanie mojej Luny :roflt: :evilbat: :lol:[/quote]

maszynka juz gotowa :evilbat:[/quote]

ożesz Ty :evilbat: widzę, że miałabyś dziką radość z ochlastanie Lunie bródki :lol: :wink:[/quote]

waszko kochana taka zła bym juz chyba nie była :wink: ... broda zostaje :wink:[/quote]

NO!! :angel: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Matrix!!!Nie pisz,ze kazdy....bo nie kazdy moze miec psa....

Cyga!!!!Walczyc trzeba!Nie wolno sie poddawac!!!!!![/quote]

do egzaminu może przystąpić każdy, natomiast nie wszyscy zasłużą na psa :) bo tak jak piszesz, nie każdy może mieć psa.

Myślałem Cyga, że chcesz zobaczyć nasze zmagania podczas egzaminu :)

Link to comment
Share on other sites

Tak sie ciagle zastanawiam.....Mam jeszcze dwa dni do namyslu....
Quandulca bym moze zglosila i Bulke zabrala w celach zapoznania z atmosfera na hali.Musze zadzwonic do oddzialu w Walbrzychu ,bo nie mam jeszcze numeru PKR Quandowego.Hodowczyni dopiero teraz niedawno mi przeslala duplikat metryczki.

Link to comment
Share on other sites

Ress nad czym tu się zastanawiać :wink: ... szkoda, ze ja mam inny dzień niż wy :(

Rysiu namawiaj tak namawiaj więcej osób do brania udziału w konkursie :wink: to raz przedłuzysz czas jego trwania, a dwa co gorsze Lisek długo długo pieknego futerka nie odzyska :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....'][quote name='resuruss']Matrix!!!Nie pisz,ze kazdy....bo nie kazdy moze miec psa....

Cyga!!!!Walczyc trzeba!Nie wolno sie poddawac!!!!!![/quote]

do egzaminu może przystąpić każdy, natomiast nie wszyscy zasłużą na psa :) bo tak jak piszesz, nie każdy może mieć psa.

Myślałem Cyga, że chcesz zobaczyć nasze zmagania podczas egzaminu :)[/quote]
...z przyjemnoscia chiciałabym popatrzeć na Wasze zmagania, ale do psiaczków mam zdecydowanie bliżej(przejazd miejskim autobusem)...tak blisko a zarazem tak daleko :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Sh_Maniak!Ja bym chetnie zglosila,ale nie wiem czy mi w open przyjma bez PKR,bo nie wolno.Wiem ,ze to specyficzna sytuacja (odzysk) ale regulamin obowiazuje wszystkich.
Szkoda,ze nie jestesmy tego samego dnia....[/quote]

ja bym chętnie i w niedziele pojechała ( moze bym sie komus przydała jako wystawca, lub do czesania piechów), ale jak na razie tylko w sobote jestem :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Ojeju, ale emocje konkursowe! Germanika, bierz wpisowe od chętnych do stanięcia w szranki-niezły zarobek może być:)
Ja sobie wczoraj z konieczności zrobiłam konkurs sama dla siebie-dwie Puffki jednego dnia-makabra!!! Wenetzcja już zdecydowanie nie jest szczeniaczkiem i czasy, kiedy na jej futro starczało mi 40 min roboty odeszły w niebyt:( No i wyrażnie się starzeję-po 5 godzinach robienia puffek strzela mi w krzyżu.
Ja także z niecierpliwością czekam na nasze Hamerykanske kosmetyki:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...