Jump to content
Dogomania

Witam zarażonych Rottweilerowirozą


Rottie

Recommended Posts

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magd@']co tu taka cisza :cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::cool1::cool1:[/quote]
A o czym pisać? :roll:

Wysłałam kolejnego SMSa? :lol:


Jestem nieszczęśliwa, bo to ostatnie dni wolności :placz:
A z drugiej strony - jest coraz chłodniej, badziewstwo przestaje pylić i już nic nowego u mojego alergika się nie pojawia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='revii']A o czym pisać? :roll:

Wysłałam kolejnego SMSa? :lol:


Jestem nieszczęśliwa, bo to ostatnie dni wolności :placz:
A z drugiej strony - jest coraz chłodniej, badziewstwo przestaje pylić i już nic nowego u mojego alergika się nie pojawia :p[/quote]


jak to ostatnie dni wolności ????????
:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magd@']myślałam że revii za mąż wychodzi :cool1::cool1::cool1::cool1::diabloti::cool3:[/quote]
:roflt:
Jeszcze taki się nie znalazł coby się przy mnie zakręcił i nie bał mojego psa :eviltong:

Oczywiście chodzi o studia - wolę siedzieć w domciu niż szaleć w wielkim mieście :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='revii']:roflt:
[B]Jeszcze taki się nie znalazł coby się przy mnie zakręcił i nie bał mojego psa[/B] :eviltong:

Oczywiście chodzi o studia - wolę siedzieć w domciu niż szaleć w wielkim mieście :roll:[/quote]
znajdzie sie w koncu i taki..chociaz u mnie na poczatku zamiast ja kwiatki dostawac to mlekuś wołowinke dostawał:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']znajdzie sie w koncu i taki..chociaz u mnie na poczatku zamiast ja kwiatki dostawac to mlekuś wołowinke dostawał:evil_lol:[/quote]
No i o to chodzi! :D
Płakać przecież nie będę, bo byle czym to nie mam zamiaru się zadowolić (pies zresztą też) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']To żeby cicho nie było,ktoś z Was słoneczka próbował może karmy z serii przeznaczonych dla rottków(royal,eucanuba)?[/quote]
My też nie - daleko mamy do sklepu, w którym możnaby dostać (żeby karma była tańsza może i by się jechało ;))
A poza tym nie mam gwarancji, że będzie mu smakowało (w młodości, jak chorował, wet zalecił eukanubę dla szczeniąt dużych ras - ok, wszystko dla zdrowia, więc kupiło się 15kg - no i problem - trzeba było ciągle "uatrakcyjniać" karmę, bo mu nie wchodziło :roll:)

Może kiedyś kupię, ale dla Bora bardziej wskazana karma dla alergików :eviltong:
(lepiej wydać kasę na soczystą kosteczkę - wciąga bez problemów :evil_lol:)


EDIT
Teraz tak dokładniej przeglądam oferty w necie i raczej Bor nie tak szybko skosztuje tych nowości :roll:
Royal Canin 3kg - ok. 65zł
Royal Canin 12kg - różnie, taniej np. 190zł

Eukanuba 2,5kg - ok. 55zł
Eukanuba 12kg - ok. 200zł (na allegro nawet 150zł)

Jednak skład nie jest identyczny, więc co kto lubi:
Royal Canin: ryż, izolat białka roślinnego L.I.P.*, suszone mięso drobiowe, tłuszcze zwierzęce, kukurydza, oleje roślinne (sojowy, koprowy), hydrolizowane białka zwierzęce, sole mineralne, włókno roślinne, pulpa buraczana, tran, pomidory (źródło likopenu), polifosforan sodu, cytrynian potasu, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), tauryna, L-lizyna, hydrolizowane skorupiaki (źródło glukozaminy), L-karnityna, wyciągi z zielonej herbaty i winogron (źródło polifenoli), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizowana chrząstka (źródło chondroityny).
* L.I.P.- białka wyselekcjonowane pod kątem bardzo wysokiej przyswajalności

Eukanuba: Kurczak (> 24 %), kukurydza, pszenica, tłuszcz zwierzący, proso, jęczmień, mączka drobiowa, suszone włókna buraka cukrowego, produkty pochodzenia drobiowego (z kurczaka), pełne jajko suszone, drożdże piwne, sól, hexametafosforan sodu, tran, siemię lniane, DL-metionina, hydrochlorek glukozaminy, siarczan chondroityny

Link to comment
Share on other sites

ja kupiłam royala w koncu:oops: ładnie pachnie,psicy baaardzo smakuje,jedynym minusem jak na razie dla mnie jest wielkość krokieta-olllbrzymi,ale Mlekołasiowi jakos niespecjalnie to przeszkadza;)

Met też była swego czasu na bricie light ale po nim wyglądała strasznie,do tej pory nie moge doprowadzic siersci do wyglądu sprzed brita:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie chwalę Eukanubę (przede wszystkim linię hodowlaną) - wszystko zależy od konkretnego psa. Karmę dostosowuje się do konkretnych potrzeb danego egzemplarza. Co pasuje jednemu, dla drugiego może być nieodpowiednie. Moje bichony absolutnie nie tolerują Orijena, ale nie odradzam go innym osobom, bo możliwe, że ich psy będą dobrze go tolerowały i wyglądały na nim super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...