Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CEZAR co za niespodzianka.:) Milo widziec ponownie.

Conor konczy dzis 3 miesiace :new-bday: , rosnie chlopak jak na drozdzach, probuje dogonic przyrodnich braci :) wazy obecnie 14kg i ma 48cm w klebie. Robi sie z niego silna bestyjka. A z niespodzianek to nauczyl sie juz zalatwiac na dworze, jedyny problem to nie przetrzymuje nocy i siknie sobie okolo 3 nad ranem, ale poza tym zalatwia sie na spacerku. Oczywiscie nic za darmo, kazde zalatwienie sprawy musi byc nagrodzone ciasteczkiem, skubany szybko zalapal, ze za siku - ciasteczko :).

A co do rodzinnej strony to jestem nadal za, tylko kto sie tym zajmie? Ja nie potrafie :(

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego naj dla CONORA :D :new-bday: :D

Widzę że rośnie nam kolejny konik :lol: sądząc po rozmiarach szczeniaka.

Cezar, myślę że wszystko w swoim czasie 8). Stronę prędzej czy później będziemy mieli ale to kwestia dwóch miesięcy - na razie kompletujmy zdjęcia.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Duzo naj naj najow dla Conora :new-bday: Widze Dolphine ze zasmakowalas juz malamuciego spytu i cwaniactwa :D, a to dopiero poczatek. :lol:

A teraz sie pochwale :lol: , kilka dni temu Fazi zaskoczyl mnie totalnie. Wracajac ze spaceru, odpinam mu smycz w wejsciu do klatki schodowej, zwykle idzie sobie za mna obwachujac wszystko co popadnie, tym razem zaczal tracac nosem smycz. Nie bardzo wiedzialem o co chodzi. Nastepnym razem zaczal lekko podgryzac smycz, czego nigdy nie robi. Z ciekawosci co bedzie dalej podalem mu zlozona na kilka razy smycz, a on ....... :crazyeye: wzial ja grzecznie w pysk i zaniosl pod drzwi (trzecie pietro).

Numer powtarzamy wracajac czasem ze spaceru, :( jednak to na w zasadzie decyduje kto niesie smycz, czasem potrafi stanac na schodach popatrzec malamucio (oj znacie te spojrzenie) :roll: i wypuscic smycz z pyska.

Link to comment
Share on other sites

Oj, malamucie spojrzenie jest cudowne :wink: 8)

Mieszkam w mieszkaniu dwupoziomowym i zawsze jak wychodzę z Sunką na spacer, to gdy ja znajduję się na dole schodów ona jeszcze czeka celowo u góry. Po co? Po to aby popatrzeć tym swoim malamucim spojrzeniem na mnie z góry. Podoba jej się patrzenie z góry, ciekawe co chce mi przekazać........ hm? Coś na temat tego kto tu rządzi? 8)

Cwaniara - przecież nie mogę jej zabronić tak patrzeć :D

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Lakers "GOSC" to nie ja. Ale uwaga trafna, podpisuje sie pod nia. Tak naprawde to Mamaluty dysponuja cala gama spojrzen, obiecuje sobie za kazdym razem jak Fazi odstawia swoje spojrzenie ze zaczne je uwieczniac na zdjeciach. Moze to jest pomysl galeria malamucich spojrzen, oj byloby co ogladac. :o

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno, zapraszam na stronę: www.psy.any.pl

można tam zobaczyć w dziale "wasze galerie" zdjęcia Sunki oraz jedno zdjęcie Sunki z jej mamuśką (z jej oraz Fazziego :D ) Queeni.

Pozdrawiam

ps. Zdjęcia pochodzą z Lipca i Sierpnia (po wystawie w Sopocie)

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Ależ Sunka podobna jest do mamusi , ciekawe czy teraz widać to jeszcze bardziej . Słodzić co do jej wyglądu chyba nie powinnam bo to tak jakbym chwaliła swojegp psiaka , no nie . Na tych zdjęciach bardzo ładnie stoi , no i muszę napisać koniecznie o pucharku , prześliczny

Pa

Link to comment
Share on other sites

Sorki, ze troche z innej beczki ale mysle ze niektorych ta wiadomosc ucieszy.O Eukanubie byly i beda odmienne opinie. Glowny powod dla ktorego wiele osob z niej rezygnuje to wysoka cena. Ale jest dobra wiadomosc dla tych ktorzy chcieliby nia karmic. Od 1 listopada cena Eukanuby znacznie spada. Wywalczyli to w naszym imieniu dystrybutorzy! i chwala im za to! Do tej pory ta karma byla u nas najdrozsza w Europie. Wiele osob zaczelo wiec uprawiac maly przemyt i przywozic ja z Czech lub Slowacji, gdzie cena to ok. 50 Euro. Przedstawiciel na Polske poddal sie naciskowi hurtowni i dystrybutorow i od listopada cena spadnie okolo 20% na worku, czyli Eukanuba bedzie teraz dostepna dla wiekszej ilosci osob, bo cenowo dorowna innym karmom. Kilogram bedzie kosztowal mniej wiecej 15PLN, wiec chyba nie bedzie to tak duzo? Sami przyznacie . Informacja jest prawdziwa i potwierdzona u dostawcy(czlowiek ktory zaopatruje mojego psa) jak rowniez w kilku sklepach zoologicznych, na terenie Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

Szczęściarz - lubię Kraków :D

Teraz na poważnie. Byłem w Niedzielę w umówionym miejscu i trochę na Ciebie czekałem. :-( Nie mam pretensji, bo umawialiśmy się że jeszcze potwierdzisz, ale ja przestałem korzystać z Internetu w weekendy (cały mój wolny czas dla psa :-)) i obawiałem się że nie odczytałem jakieś Twojej Sobotniej informacji i wolałem na wszelki wypadek przyjść.

Myślę, że przełożymy spotkanie na przyszły weekend.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...