Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Specjalnie dla Conorka :new-bday: trochę spóźnione (nie wiedziałam) , poprawimy sie następnym razem z Tylerem .

Co do zachowania Conorka moze rzeczywiscie ząbki mu dokuczają ( z moim tak nie miałam) ale gdyby to trwało zbyt długo to czas udać sie do weta .

Link to comment
Share on other sites

dzieki za zyczenia, co do zabkow to chyba to byl powod, wieczorem dojrzalam w paszczy bialy punkcik, wiec sie jeden przebil.... poznym wieczorem Conor juz brykal, zjadl pozadna kolacje a dzis od rana jest taki jak zawsze....

Szybszy - co do kleszczy to wezme sobie do serca twoje info i bede bestyjke przegladac czasami...

Link to comment
Share on other sites

Tonto z OZ napisał:

Z naszymi psiakami i kleszczami jest problem, bo jak tu dojrzeć kleszcza w takiej masie ruszającego się futra?

Miałem ten sam problem :-? . Szczęście w nieszczęściu, że kleszcze usadawiają się Sunce w okolicy pyszczka, oczu i uszu. Raz tylko dorwałem kleszcza w okolicach pachy.

Jeżeli chodzi o wykrywalność kleszczy, to nie ma innej rady, tylko trzeba pieścić psiaka parę razy dziennie :D wtedy pod palcami jesteś w stanie coś wyczuć - na tzw. "oko" może być ciężko, chyba że kleszcz się już opił i wygląda jak dorodna czereśnia 8)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Są. Idą spac dopiero przy ok -10. A teraz sa szczegolnie glodne, i jest wilgotno.

A babeszjoza - to 10% procet szans na uratowanie. Jak mocz sie robi ciemno brązowy, to tylko natychmiastowe transfuzja.

A między lopatki - moze to byl jednak Frontline (3 mies - pchly, 1 mies -kleszcze) , ale 80zł? Powinno byc ok 20.

Link to comment
Share on other sites

Dolphine, dzięki za zdjęcia.

Uważam, wracając do tematu podszerstka Conora, że nie masz się czym martwić. Conor wygląda tak samo jak Sunka gdy była w jego wieku.

Wydaje mi się że teraz powinnaś się przygotować na gwałtowny przyrost sierści u Conora i na duże zmiany w jego wyglądzie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

no to sie juz duchowo nastawiam na te zmiany, poki co jakos sobie radzimy z ciagnieciem na spacerach, Conor sie "rozbieguje"spacery przestaja wygladac jak przechadzka emeryta :) bo mamutek zaczyna biegac! W ostatnia sobote mielismy pierwsze w zyciu spotkanie z innym malamutem. Okazalo sie ze do naszego parku w kazda sobote i niedziele rano przyjezdza z drugiego konca dzielnicy pani z malamutka Margo wiek rok i 3 miesiace! Coz to byla za zabawa, cudo! Jednak swoj swojego pozna :) ludzie w parku sie zatrzymywali zeby popatrzec co te dwa futrzaki wyprawiaja.... Conor wrocil do domu po blisko 3 godzinach szalenstw i ganiania, jak stal tak padl, a byla 10 rano , i nie chcial wstac do 16! spal jak zabity, na sikanie musialam go sila wyciagac, a i tak nie dal sie namowic nawet na krotki spacerek, wszystko zalatwil na trawniku przed klatka i biegiem do domu, przespal do wieczora...dopiero poznym wieczorem wrocil do normalnej aktywnosci....szatan nie pies!

Co do widocznych zmian to waga poszla w gore, obecnie mamy 24kg i 53cm wzrostu, wiec chyba calkiem niezle :), hehehe, goni starsze rodzenstwo...jak sie spotkamy na wystawie w marcu w warszawie to dopiero sie bedzie dzialo!

Link to comment
Share on other sites

Dolphine napisała:

Co do widocznych zmian to waga poszla w gore, obecnie mamy 24kg i 53cm wzrostu, wiec chyba calkiem niezle

Przygotuj się na więcej, znacznie więcej :D - wczoraj mierzyłem Sunkę, ma już 67 cm w kłębie, a to przecież suka :o Ciekawe kiedy się zatrzyma.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: Brawo Conor :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiedyś poszedłem z Sunką do sklepu - spożywczego. Sunka w sklepie zachowywała się podejrzanie spokojnie, okazało się (w drodze powrotnej) że gwizdneła ze sklepu marchewkę, która sobie leżała na regale warzywnym. :oops:

Takich opowieści mogłbym przytaczać masę, już nie pamiętam ile razy gwizdneła mi parówkę z talerza czy mięso podczas krojenia.

Co do przypuszczeń że Conorowi przestaną smakować słodycze, zwłaszcza te zdobyczne, to się mylisz :D - przecież kradzież to jak polowanie - extra zabawa.

Pozdrawiam i powodzenia Conor :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...