Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

troche tu teraz wyskakuje jak filip z konopii, ale dawno tu nie zaglądałam i teraz jak widze wiele mi uciekło. ;-)) Nawiązały się malamucie przyjaznie a i nawet siedmioro dzieci się w tym czasie urodziło ;-))

ale do rzeczy

chciałam włascicielom malamutków, którzych tu aż tak za dużo jednak nie ma - poradzić pewien link (mam nadzieję, że margo się nie obrazi ;-))) ), http://www.kki.net.pl/~sno/

tutaj od kilku lat jest zawieszona bodaj największa lista dyskusyjna o pieskach zaprzęgowych - Malahuskita, ktrą tworzą sami jej właściciele. Jest ich naprawdę ogromna masa a tam chyba was jeszcze nie ma. ;-))

to nie forum tylko miejsce wymiany doświadczeń na temat psów tych ras.

kilkudziesięciu a może kilkuset osób.

papatki

pozdrawiam

hau hau

Link to comment
Share on other sites

LAKERS- jestesmy umowieni :) piwo w Sopocie czy w Wawie?

MIRASOWA - jak tylko odbierzesz sunie to od razu sie pochwal. Pani z CZE-NE-KI napisala ksiazke Moj pies moje hobby - malamut alaskanski, niestety ksiazki nie mozna nigdzie kupic, naklad jest wyczerpany i dodruku tez nie bedzie. Szukalam tej ksiazki i tak trafilam do CZE NE KI.

Moj piesio rosnie jak na drozdzach, Ewa mowila ze wazy juz ponad kilogram, a do konca tygodnia na stronie hodowli beda zdjecia :angel:

Czy wiecie czemu nas przeniesli z dzialu RASY? Mialam problem zeby Was odszukac?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla wszystkich.

LAKERS - waza sie koleje naszego urlopu, ale jest opcja wybrzeze (nawet dwie Gdansk/Elblag)

Dolphine - co do maili to nawzajem :D i niech czas w oczekiwaniu na psiakera mija szybko!

A co do piwa to moze Plock, nie koniecznie posrodku miedzy Warszawa, a Sopotem, ale jak sie nie mozecie zdecydowac to zapraszam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!!

Mirasowa bedzie miala piesia lada dzien, chlopaki ciesza sie swoimi od paru miesiecy, a ja musze jeszcze poczekac "pare kilogramow" :), wiec moze dajcie mi szanse na dolaczenie do Was i spotkamy sie gdzies wszyscy razem z psiakami? Aha, wychodzi na to ze trzeba by dlugo czekac :( w koncu moj piesio bedzie towarzyski gdzies w pazdzierniku:((

Jesli chodzi o piwo w Sopocie to jestem zaaaaaaaaaaa, bardzo lubie Sopot a z Wawy pociagiem to 3 godzinki. Moze w sierpniu, zobacze ....., nie mamy jeszcze planow na sierpien.

Mirasowa jak juz wybierzesz to wrzuc zdjecie na forum :)

Link to comment
Share on other sites

MIRASOWA a gdzie Ty mieszkasz jesli to nie tajemnica?? Swoja droga to bardzo mi sie podoba takie "kolko wzajemnej adoracji" jesli oczywiscie mozna tak o nas powiedziec. A i naszym piesiom pewnie tez sie to spodoba. Co do wyboru piesia to moze zdaj sie na wlascicielke, w koncu ona z nimi jest i wie jakie maja charakterki i wie czego ty oczekujesz. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w Sopocie, psa kupowałem w Lubinie k/Legnicy, jednakże zostawiłem sobie możliwość wyboru.

Od początku zdecydowany byłem na kupno suki, więc gdy urodziły się dwie, obie były zarezerwowane dla mnie. Później na miejscu dokonałem wyboru.

Zabawne jest to, że ze zdjęć nie wybrałem Sunki ale jej siostrę Siwą. Jednak po przyjeździe na miejsce byrałem Sunkę i nie dlatego że niby była większa (nie była większa) czy bardziej ruchliwa (wszystkie szczeniaki były tak samo ruchliwe :D ), lecz dlatego że .................... nie wiem dlaczego 8) - to byłe po prostu już mój pies :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...