Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LAKERS,

jak pogoda nad morzem? Czy juz moze wiesz, o ktorej godzinie malamuty wychodza na ring w niedziele?

PS.

A ksiazki nadal nie przyszly :(, chyba ksiegarnia NASZE PSY, ktora sie tak pieknie reklamuje na stronach DOGOMANII, jest nic nie warta. Nawet nie odpowiadaja na maile!

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Nad morzem upał ale obawiam się o burze ktróre pustoszą Niemcy i które zmierzają do Polski.

O której Malamuty będą wystawiane jeszcze nie wiem, czekam na info od hodowcy.

Co do książki, to zadzwoń do nich - podawałem na forum namiary na firmę Galaktyka, która prowadzi tą sprzedaż.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Czesc czesc,

w Wawie tez sie chmurzy, pewnie wieczorem bedzie padalo. Co do wystawy niedzielnej to wlasnie rozmawialam z P. Ewa wlascicielka Nuki, ona tez nie wie o ktorej malamuty wyjda na ring. Podobno wszystko ma sie rozstrzygnac w niedziele . Jesli nie bedzie padalo to bedziemy na Sluzewcu cala rodzinka. Domyslam sie ze pojawisz sie z Sunka w poblizu Waszej hodowczyni wiec pewnie sie spotkamy. Twoj i moj hodowca zawsze sa razem i jako jedyni sa dobrze oznakowani, maja ze soba duza tablice reklamujaca hodowle. A malenstwa nadal nie przyszly na swiat :(

Co do ksiazek to GALAKTYKA ma w ofercie 3 tytuly, w dziale ksiazki jest odnosnik do wysylkowej ksiegarni NASZE PSY i to u nich zamowilam ksiazki dla siebie, nie w GALAKTYCE. Poczekam jeszcze do konca tygodnia, jesli nie dotra to sobie odpuszcze czekanie i zaczne szukac w ksiegarniach. :lol: :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

LAKERS!

witam,

nie wiem jak to jest u psow, ale zaczynam sie niepokoic, NUKA sie zbuntowala czy jak? Maluchow nadal nie ma :( A moze wiesz jakie sa przyjete odstepstwa od przewidzianego terminu porodu? Moze to kwestia jeszcze paru dni? Jak by na to nie patrzec 10 lipca minal, i juz. Czekamy dalej. Jak cos sie zmieni to od razu dam znac.

Link to comment
Share on other sites

kciuki się przydadzą ale nie wiem czy będę wystawiał swoją Sunkę, ma ona problemy z łapą i nie wiem czy wydobrzeje do Niedzieli.

Szczegóły znajdziesz w dziale Weterynaria, temat postu "szczeniak kuleje"

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Lakers, zmartwilismy sie bardzo, tzn. ja i moj starszy syn, ktory razem ze mna sledzi to co sie pojawia w tym dziale. Nie myslalam, ze to taka powazna sprawa.:( :cry: Mam nadzieje, ze wszystko sie dobrze skonczy. Czy informowales o tym swoja hodowczynie? Co ona na to? Trzymamy kciuki juz od dzis i zyczymy Sunce szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj sie i nos do gory. Czy mimo to bedziecie w Warszawie ?

Link to comment
Share on other sites

W-wie będę na pewno, bez względu na stan łapki Sunki (oczywiście jak nie nastąpią żadne extremalne zmiany). Moja hodowczyni jest informowana na bieżąco i wspólnie radzimy nad problemem.

Wydaje mi się, że (tak jak wspominam w ostatniej wiadomości na Weterynarii) wiadmomości są raczej dobre, po ostatniej wizycie u weterynarza. Nie ma żadnych poważniejszych zmian za wyjątkiem tego niedopasowania o którym pisałem.

Za miesiąc idę na kontrolę i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

MIRASOWA!

Witaj, Tobie to dobrze! Mozesz juz obejrzec swojego piesia :0, skad jestes i z jakiej hodowli bierzesz malamutka?

LAKERS!Jeszcze raz gratulacje i milo bylo poznaccala Wasza trojke :)

NUKA nadal nic! Makabra ja naprawde osiwieje ;)

A teraz SUPER wiadomosc. W dzisiejszej GAZECIE WYBORCZEJ w dodatku STOLECZNYM jest artykulik o wystawie, do niego dolaczone jest zdjecie a na zdjeciu kto? Tak tak Twoja SUNKA z braciszkiem.!!!!!!! Podaj adres to przesle Ci ten wycinek. W koncu warto miec taki rarytasik w archiwum. Moj mail to [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!

Nie muszę pisać jak się cieszę z sukcesu Sunki :D, zwłaszcza że z poprzednich wiadomości możecie dowiedzieć się o mojej frustracji związanej z problemami zdrowotnymi mojej suczki.

Do tego cieszy mnie fakt, że cała psia rodzinka wypadła fantastycznie :)

Tyle chwalenia

Link to comment
Share on other sites

Mirasowa, z jakiej hodowli bierzesz sunie? My tak dlugo czekamy bo hodowla z ktorej pochodzi Nuka jest jedyna w Warszawie, nie chcielismy malamuta z hodowli w boksach tylko z hodowli domowej, a taka jest z Snieznej Doliny. Poza tym szukalam hodowcy z terenu Warszawy, i znalazlam Pania Ewe. Na jej stronie internetowej dowiedzialam sie wiele o jej psach i ich pochodzeniu, i doszlismy do wniosku ze nam to odpowiada. Czekalismy tak dlugo bo nie "zalapalismy" sie na szczeniaki z poprzedniego miotu. Juz ich nie bylo. U Nuki urodzilo sie do godziny 14:00 szesc psiakow. Cztery sunie i dwa pieski.

Link to comment
Share on other sites

Mirasowa!

decyzja nalezy do Ciebie,my tez chcemy zrownowazonego pieska, mam dwoje dzieci i nie chce zyc w obawie o ich bezpieczenstwo. Szczenieta u P.Ewy od urodzenia maja kontakt z dzieckiem- szescioletnia corka hodowcy. Sa przytulane, przekladane, wiedza co to mali ludzie i mysle, ze w zwiazku z tym sa do nich pozytywnie nastawione. Jesli wezmiesz sunie od Nuki to bedziemy mialy rodzenstwo Ty w Nowym Saczu ja w Warszawie. Zawsze mozemy zorganizowac spotkanie psiakow. Tak zrobil Lakers, spotykajac sie w Sopocie z wlascicielami Fzziego. W niedziele na wystawie tez Sunka i Fazzi sie spotkali i byli najweselsza para psow na calej wystawie. A swoja droga skad one mialy tyle sily?? To bylo kilka godzin szalonej zabawy, a wszyscy w kolo sie temu przygladali. Daj znac na co sie zdecydujesz. Mysle, ze czy z tej czy tej hodowli to piesio bedzie cudny i zdrowy. Lakers ma Sunke od P.Edyty moze on ci cos doradzi.

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam, przylacza sie Cezar z Fazzim (Tanana Sunka Wakan NAK-NEK), ten niezmordowany z warszawskiej wystawy :lol: . Mam pytanie Dolphine, ktory z braci Sunki byw w Wyborczej. A tak w ogole to WIELKIEEEEEEE GRATULACJEEEEEEE z powodu wyczekanego pieska, dawaj znac jak mu sie rosnie. Mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy, w koncu Plock jest niedaleko od Wa-wy.

Link to comment
Share on other sites

Lakers, Mirasowa, Cezar!!!! Witam wszystkich. Najswiezsze wiesci: NUKA urodzila w sumie 7 szczeniat, 3 pieski i 4 sunie. Wszystkie piekne i zdrowe, chlopaki waza po 600g, wiec niezle z nich kluseczki. W najblizszych dniach P.Ewa zamiesci zdjecia i opisy na swojej stronie.

CEZAR tak jak pisal LAKERS w "GW" na zdjeciu jest SUNKA i FAZZi. Postaram sie znalesc jeszcze jeden egzemplarz poniedzialkowej Gazety, jak mi sie uda to dam znac i wysle Ci artkulik do domowego archiwum.

LAKERS - jaki masz piekny :) znaczek na forum!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...