Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojej, od czego tu zacząć? Może od powitania monika z brodnicy :D :D . Monika, napisz czy masz już swojego mamutka czy dopiero się przygotowywujesz? Jeżeli już masz swojego psiaka, to zaloguj się i daj innym zobaczyć Twojego psa.

Tatsu, niejadztwo u malamutów jest dosyć częstym przypadkiem i nie należy się nim przejmować. Wyobraź sobie, że moja Sunka jak miała cieczkę, to nawet nie chciała jeść kiełbasy!!!!????

Byłem przerażony, już chciałem jechać do weta ale wystarczył jeden telefon do mojej hodowczyni, która kazała mi się uspokoić i przestać robić histerie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

:D proponuję ulicę Czyżewskiego - na tyłach Akademii Wychowania Fizycznego, obok klubu studencjiego Olimp.

Zwiedzimy pobliską ŚCIEŻKĘ ZDROWIA :D na której spędziłem z 10 lat swojego życia, trenując z gościem którego przezywali ZNIKAJĄCY PUNKT :-?

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Odnośnie Czarka to wiem ze jest bardzo zapracowany i nie ma czasu na pogaduchy na formu (wiem od Edyty, dzwonił do niej) . Podobno Fazzy ma sie świetnie , zabawy z jakimś psiaczkiem ma tyle ze nie chce mu sie wracac do domciu .

Jak widać zmieniłam emblemacik (Tyler 11 m-cy) na bardziej aktualny .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...