Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć gaduły ;)
Własnie skończyłam przeglądać i zachwycać się fotkami w galerii Galiny, zdecydowanie jest co oglądać. Fotki jakości takiej, że nie wiem ile lat zajmie mi dogadywanie się z moim własnym aparatem, żeby zrobić choć po części takie, jak te zamieszczone tutaj... A modela też mam czarnego, tylko że z dodatkiem białego i zdecydowanie nie tak kosmatego, jak sznaucer :cool3: Tylko chyba się musi zapisać do Galiny na szkolenie, żeby nauczyć się odpowiednio pozować do zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Taa a moze beagle sa najlepsze? :roll: :eviltong: jakos ja nie uwazam ze flaty sa najlepsze . choc nie oddalabym swojej Tosci za nic, ale jakos nie uwazam ze flaty sa najlepsze.

Justynko, ja mam lepszy pomysl z rysunkiem :diabloti: tylko musisz poczekac do piatku.[/QUOTE]

No jak flaty moga byc najlepsze, skoro sznaucery są ? :eviltong:

Doprawdy? A czemu do piątku akurat? :razz:

[quote name='LeCoyotte']etam nie znasz się:evil_lol: sznaucery i kropka:p:eviltong:[/QUOTE]

przegłosowane ! :diabloti:

[quote name='betty_labrador']ok, nie znam sie, przekonales mnie ! :diabloti: jutro kupuje sznupka :loveu:[/QUOTE]

po Tosi to może być dla Ciebie delikatny szok :evil_lol:

[quote name='anetta']Luzakowanie? Nawet nie wiedziałam :evil_lol: Zabierz mnie ze sobą na kunie :oops::evil_lol:[/QUOTE]

Haha, jak będę mieć własnego rumaka - nie omieszkam :p

[quote name='kate_m.']Cześć gaduły ;)
Własnie skończyłam przeglądać i zachwycać się fotkami w galerii Galiny, zdecydowanie jest co oglądać. Fotki jakości takiej, że nie wiem ile lat zajmie mi dogadywanie się z moim własnym aparatem, żeby zrobić choć po części takie, jak te zamieszczone tutaj... A modela też mam czarnego, tylko że z dodatkiem białego i zdecydowanie nie tak kosmatego, jak sznaucer :cool3: Tylko chyba się musi zapisać do Galiny na szkolenie, żeby nauczyć się odpowiednio pozować do zdjęć.[/QUOTE]

hej ! :multi:
Cieszę się, że galeria się podoba - w tej chwili cierpię na deficyt zdjęć dlatego tyle nagadane :diabloti:
co do jakości - w dużej mierze kwestia sprzętu, trochę umiejętności no i fajna modelka :razz: czyli moja zasługa w co najwyżej 1/3 :lol:
zapraszamy cześciej !!!

- - - -

nie ma to jak wkurw od rana..
wczoraj wstałam o 6.30, coby pojechać do MC po bonifikartę. powiedzieli mi, że mam przyjechać dzisiaj. ok - dziś też wstałam o 6.30 - pojechałam i co mi ta głupia sucz powiedziała ?! że nie mam szans dostać karty, bo one nie mogą rozchodzić się śród znajomych.
a temu kto mi powiedział wlepi naganę.
no świetnie, tylko ja nie pracuję tam od 1,5 miesiąca i jestem klientem jak każdy inny !
koleś za mną dostał kartę..

nie ma to jak profesjonalizm - ja rozumiem, że ona mnie nie lubi, ale do kur** nędzy bez przesady !

i tu nie chodzi o tą całą kartę - no trudno nie zjem 2 mln kalorii - ale chodzi o ZASADY. świat to jedne wielkie plecy, znajomości, wtyki - nie masz to możesz sobie nadmuchać. dam sobie rękę uciąć, że ten kolo za mną to był jej znajomy..
a ja idealistka wierzyłam w sprawiedliwość.


:angryy::angryy::angryy:


i dzień mam doprawdy świetnie rozpoczęty :placz: :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
i tu nie chodzi o tą całą kartę - no trudno nie zjem 2 mln kalorii - ale chodzi o ZASADY. świat to jedne wielkie plecy, znajomości, wtyki - nie masz to możesz sobie nadmuchać. dam sobie rękę uciąć, że ten kolo za mną to był jej znajomy..
a ja idealistka wierzyłam w sprawiedliwość.
[/QUOTE]

dobrze , że ja już dawno przestałem wierzyć;)
A jak sie dzień skończył?:cool3: Zgaduję, że o wiele lepiej:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']no niestety , niektórzy mają inne zasady lub nie mają ich wcale :roll::roll:[/QUOTE]

są ludzie i parapety.. :roll:

[quote name='kate_m.']Moja częsta obecnośc tutaj jest gwaranotwana :razz:
Wykorzystaj fakt, że się dopiero uczysz jeździć samochodem i jak kiedyś spotkasz tą delikwentkę na ulicy, to jej przejedź po stopach :p[/QUOTE]

z dziką satysfakcją :razz::diabloti:

[quote name='anetta']A co to jest bonifikarta? :oops::niewiem:

Ehh :glaszcze:[/QUOTE]

tańsze jedzenie bez ograniczeń w czasie trwania promocji.

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]a to można dostać bonifikartkę jak już się tam nie pracuje?:razz:[/B][/COLOR][/QUOTE]

można. u nas wczoraj i przedwczoraj 3 pierwsze osoby na drive..
ja byłam pierwsza, ale niestety nie odpowiadałam standartom :angryy:

[quote name='LeCoyotte']dobrze , że ja już dawno przestałem wierzyć;)
A jak sie dzień skończył?:cool3: Zgaduję, że o wiele lepiej:p[/QUOTE]

o ja naiwna..
jak się skończył? chyba cąłkiem nieźle. byłam na jazdach i wspominałam już, że jestem genialnym kierowcą? :eviltong: :loveu:
bez kitu kocham kierować samochodem :loveu:

[quote name='betty_labrador']:diabloti::eviltong:

do wystawy? :p czy juz sie rozmyslilas jak wiekszosc naszego towarzycha?:razz:

:loveu: delikatny powiadasz?:>[/QUOTE]

hmmm o której sie wystawiacie jutro? bo może się pojawię :diabloti:

[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/7548/dsc1176cq0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
jak się skończył? chyba cąłkiem nieźle. byłam na jazdach i wspominałam już, że jestem genialnym kierowcą? :eviltong: :loveu:
bez kitu kocham kierować samochodem :loveu:
[/QUOTE]

heh ja tez uwielbiam kierować:) ..szczególnie na polskich drogach:roll: nieustanna walka z wszechobecnym debilizmem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Taa, na temat debilizmu kierowców mogę snuć długie opowieści... Parę dni temu jeden przedstawiciel takowych "nie zauważył" czerwonego światła i byłby przerobił moje auto wraz ze mną w środku z trójwymiarowego na zdecydowanie dwuwymiarowe... Przy okazji przekonałam się, że umiem niemalże zawracać w miejscu, lawirować między samochodami i posiadam resztki refleksu. Ot, człowiek się dowiaduje nowych rzeczy o sobie, tylko jakoś wolę okoliczności trochę mniej podnoszące poziom adrenaliny...

A to wybieranie sobie, komu się należy bonifikarta też by mnie wyprowadziło z równowagi :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']heh ja tez uwielbiam kierować:) ..szczególnie na polskich drogach:roll: nieustanna walka z wszechobecnym debilizmem:angryy:[/QUOTE]

a czy debilizmem można nazwać wjechania w krawężnik na 3 lekcji? :eviltong:
no cóż, podobno za wolno wchodziłam w zakręty, więc raz weszłam bardzo hmm.. dynamicznie i aż mną zarzuciło, trochę gumy spaliłam no i na koniec przydzwoniłam o krawężnik :evil_lol:
będe świetnym kierowcą :multi::loveu:
ale wczoraj grzałam 80 km/h :cool3: i było barrrrrrdzo fajnie :cool3:

[quote name='kate_m.']Taa, na temat debilizmu kierowców mogę snuć długie opowieści... Parę dni temu jeden przedstawiciel takowych "nie zauważył" czerwonego światła i byłby przerobił moje auto wraz ze mną w środku z trójwymiarowego na zdecydowanie dwuwymiarowe... Przy okazji przekonałam się, że umiem niemalże zawracać w miejscu, lawirować między samochodami i posiadam resztki refleksu. Ot, człowiek się dowiaduje nowych rzeczy o sobie, tylko jakoś wolę okoliczności trochę mniej podnoszące poziom adrenaliny...

A to wybieranie sobie, komu się należy bonifikarta też by mnie wyprowadziło z równowagi :|[/QUOTE]

Nic mi nie mów o wypadkach.. kilka lat temu o mały włos nie straciłam całej rodziny w wypadku. Jak zobaczyłam jak wyglądał nasz samochód, to serce mi stanęło, że tylko tak z tego wyszli.
Auto oczywiście do kasacji.

Co lepsze ta głupia suka mnie znała i kurna taki numer mi wywinęła. Ale w sumie źle trafiłam, bo zawsze miała do mnie jakieś 'ale' kiedy pracowałam.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate_m.']Taa, na temat debilizmu kierowców mogę snuć długie opowieści... Parę dni temu jeden przedstawiciel takowych "nie zauważył" czerwonego światła [/QUOTE]
właśnie 2h temu miałem okazję podziwiać przejazd na czerwonym swietle:loveu: ... (nie mój rzecz jasna) A najlepsze są tiry:loveu:.

[quote name='Justa']a czy debilizmem można nazwać wjechania w krawężnik na 3 lekcji? :eviltong:

[COLOR="Red"]nie, to normalne:diabloti:[/COLOR]


ale wczoraj grzałam 80 km/h :cool3: i było barrrrrrdzo fajnie :cool3:
[/QUOTE]
na pierwszej lekcji (prawie 5 lat temu, jak ten czas fruuunie) miałem okazję śmigać 90kmph a potem tak mi sie spodobała szybka jazda, że powtórzyłem Twój wyczyn, tyle że zamiast krawężnika był rów:evil_lol: Tak btw, zawód instruktora jest ździebko extremalny:evil_lol: Jeździć bez pasów cały dzień z totalnym żółtodziobem za kierownicą wśród masy idiotów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']
na pierwszej lekcji (prawie 5 lat temu, jak ten czas fruuunie) miałem okazję śmigać 90kmph a potem tak mi sie spodobała szybka jazda, że powtórzyłem Twój wyczyn, tyle że zamiast krawężnika był rów:evil_lol: Tak btw, zawód instruktora jest ździebko extremalny:evil_lol: Jeździć bez pasów cały dzień z totalnym żółtodziobem za kierownicą wśród masy idiotów...[/QUOTE]

Ah to widzę, że jest więcej takich zdolnych mistrzód kółka jak ja :loveu::multi:

Co do zawodu instruktora - ja również jestem pełna podziwu, szczególnie, że mój Grzegorz ani razu nie podniósł na mnie głosu.. Taka praca przecież stresująca jest niesamowicie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ahaaa.
W końcu kto może otrzymać taką karte?? Jest jakiś limit?[/quote]

teoretycznie pierwsze 3 osoby, kiedy poprzednia karta traci ważność.
praktycznie - widać jak to wygląda.


[quote]Strach chodzić chodnikiem :nerwy::evil_lol:[/QUOTE]

spoko loko - grzesio czuwa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...