Jump to content
Dogomania

Chojnice - Krajowa 27.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]Wystawa - Show[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][B]XXX Kaszubska Krajowa [/B][B]Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC)[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Miasto - City, Date - Date[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma]Chojnice[/FONT][/B][FONT=Tahoma][B], 27.07.2008[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Miejsce - Place[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Centrum Park Chojnice PARK WODNY - Chojnice, ul.Huberta Wagnera 1[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]11.07.2008 - nie będzie przedłużany ![/COLOR][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Opłaty - Entry Fees[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][B]Wystawcy krajowi [/B][/FONT][FONT=Tahoma](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT][FONT=Tahoma]
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]70 zł [/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B] 50 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B] 30 zł[/B]

[B]Bezpłatnie[/B] (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki:
- zgłoszone do klasy weteranów,
- z tytułem Championa Międzynarodowego (Int.Champ.),
- wszystkich ras polskich.

[B][U]Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone w dniu wystawy wynoszą 90 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość psów.[/U][COLOR=#ff0000]UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.[/COLOR]
Foreign exhibitors:[/B]
- for every dog [B] 25 Euro[/B]

Payment should be done directly at the show ![/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Konto bankowe - Bank account[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]55 1160 2202 0000 0000 5786 4873 BIG SA Millennium[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Reklamy w katalogu[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][B]dla hodowców: cała strona (cz-b) 60 zł, pół strony (cz-b) 40 zł
dla firm: cała strona (cz-b) 100 zł, pół strony (cz-b) 60 zł[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Adres organizatora - Organizer's address[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][B]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Chojnicach
pl.Jagielloński 2, 89-600 Chojnice [/B](Poland)[B]
tel.[/B]/phone (0048) [B]052-397-48-06 [/B]lub[B] 0668-252-203
Biuro czynne: wt, pt 16 - 19 / [/B]Office hours: Tuesday, Friday 4.00 p.m. - 7.00 p.m.[B]

Strona oddziału: [URL="http://www.chojnice.zkwp.pl/"][COLOR=#000000]http://www.chojnice.zkwp.pl[/COLOR][/URL][/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma]FCI 1[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Zbigniew Szcześniak[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B] (PL)
[/B] Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)
[B]Andrei Kisliakov[/B][B] (RUS)[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma]FCI 2[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Piotr Król (PL)[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Molosy (Molossoid Breeds)[/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]
Zbigniew Ostrowski (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Molosy (Molossoid Breeds)[/FONT][B][FONT=Tahoma][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B]Andrei Kisliakov[/B][B] (RUS)[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Molosy (Molossoid Breeds)
[/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Jarosław Guba (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Pinczery, sznaucery (Pinschers, Schnauzers)
[B]Magdalena Świętoń[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2] (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Czarny terier (Black Terrier)[/FONT][B][FONT=Tahoma]FCI 3[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Magdalena Świętoń (PL)
Andrzej Kaźmierski (PL)
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma] teriery typu BULL (Bull type Terriers)[/FONT][B][FONT=Tahoma][/FONT][/B][FONT=Tahoma] Yorkshire Terrier[/FONT][B][FONT=Tahoma]FCI 4[/FONT][/B][FONT=Tahoma][B]Andrzej Brabletz (PL)[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma]FCI 5[/FONT][/B][FONT=Tahoma][B]Maria Zasada (PL)[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma]FCI 6[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Tomasz Mroczek (PL)[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]FCI 7[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Jadwiga Niciewicz[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][B] (PL)[/B][/FONT][B][FONT=Tahoma]FCI 8[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Paweł Szemraj (PL)[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]FCI 9[/FONT][/B][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Zofia Konderla (PL)
Elżbieta Chwalibóg (PL)[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Tahoma]FCI 10[/FONT][/B][FONT=Tahoma][B]Andrzej Brabletz (PL)[/B][/FONT] [FONT=Tahoma][B]? (PL)
[/B] Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
[/FONT][FONT=Tahoma][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='tigrunia']Czy ktoś wie gdzie się odbywa wystawa? Jak dojechać? (od strony Bydgoszczy)[/quote]
Wystawa odbywa się przy Parku Wodnym, w niedalekiej odległości jest Kaufland. Basen "schowany" jest za SP nr 8.
Od str. Bydgoszczy możesz jechać albo przez Sępólno Krajeńskie albo przez Tucholę.
Jeśli chcecie szczegółów to napiszcie od której str. wjeżdżacie do Ch-c.;)
Tu od str Sępólna
[URL]http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geocode=&saddr=bydgoszcz&daddr=Chojnice,+Park+Wodny&sll=53.697189,17.555552&sspn=0.010671,0.043087&ie=UTF8&ll=53.69663,17.561817&spn=0.010672,0.043087&z=15[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Wystawa odbywa się przy Parku Wodnym, w niedalekiej odległości jest Kaufland. Basen "schowany" jest za SP nr 8.
Od str. Bydgoszczy możesz jechać albo przez Sępólno Krajeńskie albo przez Tucholę.
Jeśli chcecie szczegółów to napiszcie od której str. wjeżdżacie do Ch-c.;)
Tu od str Sępólna
[URL]http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geocode=&saddr=bydgoszcz&daddr=Chojnice,+Park+Wodny&sll=53.697189,17.555552&sspn=0.010671,0.043087&ie=UTF8&ll=53.69663,17.561817&spn=0.010672,0.043087&z=15[/URL][/quote]

wydaje mi sie ,ze od strony tucholi jest lepsza droga..

Mozesz podac gdzie skrecic jadac od strony Tucholi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']wydaje mi sie ,ze od strony tucholi jest lepsza droga..

Mozesz podac gdzie skrecic jadac od strony Tucholi ?[/quote]
Też mi się wydaje, że jest lepsza lecz często kierowcy wybierają tą drógą trasę.

Tu przez Tucholę
[URL]http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geocode=&saddr=Bydgoszcz&daddr=53.590875,17.850037+to:Chojnice,+Park+wodny&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=9&via=1&sll=53.41205,17.74515&sspn=0.68758,1.691895&ie=UTF8&ll=53.696503,17.578039&spn=0.010672,0.026436&z=15[/URL]

Za Cerfurem na pierwszym skrzyżowaniu (bez świateł) skręcić w prawo i jechać prosto. Mijamy Kaufland (po prawej), mijamy "światła" jadąc prosto, niedługo po lewej będzie szkoła a za nią po lewej skręcamy na krzyżówce. I jak mamy szczęście to będzie gdzie zaparkować.

Myślę, że dość zrozumiale napisałam :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdaww1']Też mi się wydaje, że jest lepsza lecz często kierowcy wybierają tą drógą trasę.

Tu przez Tucholę
[URL]http://maps.google.pl/maps?f=d&hl=pl&geocode=&saddr=Bydgoszcz&daddr=53.590875,17.850037+to:Chojnice,+Park+wodny&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=9&via=1&sll=53.41205,17.74515&sspn=0.68758,1.691895&ie=UTF8&ll=53.696503,17.578039&spn=0.010672,0.026436&z=15[/URL]

Za Cerfurem na pierwszym skrzyżowaniu (bez świateł) skręcić w prawo i jechać prosto. Mijamy Kaufland (po prawej), mijamy "światła" jadąc prosto, niedługo po lewej będzie szkoła a za nią po lewej skręcamy na krzyżówce. I jak mamy szczęście to będzie gdzie zaparkować.

Myślę, że dość zrozumiale napisałam :grins:[/quote]

Wielkie dzieki,
Moja znajomosc Chojnic konczy sie na Waszym rynku,bardzo urokliwym zreszta.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Yorki to się nie popisali :shake: Siedzieliśmy w tym upale kupe czasu. Przed Yorkami były jeszcze inne rasy na tym samym ringu (dobrze, że jeszcze przenieśli PONy-11 sztuk na inny ring). Yorki weszły dopiero po 13 a my czekaliśmy do 15 z wejściem na ring :angryy: (suki w młodzieży). Biedne psiaki musiały się męczyć w tym upale tyle godzin :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jupi']ja właśnie wróciłam z Chojnic było super:multi:

jutro więcej opowiem dzis psadam spać

PS mam mnóstwo fotek;)[/quote]
Może się mylę ale wydaje mi się, że siedziałyśmy obok siebie przy ringu głównym;)
Czekam na zdjęcia:multi:

Link to comment
Share on other sites

Buldogi francuskie:
Sopianae Imperator Ariel - CWC, NDSwR
Leos Gold Vanka for Palevyh Buldogov - CWC, NDPwR, BOB, BOG III :lol::lol:
Kingi:
Harry Potter Rubinowy Skarb - Zw. Mł
Felicita z Cerekvicke Strane - CWC
Marjaniemen Queen of Hopes - CWC, NDSwR
Vidor King de la Bascka - CWC, NDPwR, BOB, BOG I :lol::lol::lol::lol::lol:

Poniewaz moje dwa psy zalapaly sie na pudlo to nie mam ich zdjec. czy ktos ma zdjecia z wyboru BOG IX ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...