Jump to content
Dogomania

Leszno Prestige 31.05-01.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']KaRa masz pewnie podany nr zgłoszenia a nie numer startowy. A co do odbioru nr to pewnie będzie podział ze względu na litery alfabetu w nazwisku.[/quote]
Masz rację z tym numerem;). Ja mam nadzieje,że długo w kolejkach stać się nie będzie bo chciałam przyjechać na styk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Masz rację z tym numerem;). Ja mam nadzieje,że długo w kolejkach stać się nie będzie bo chciałam przyjechać na styk.[/quote]

Myślę, że problemu nie będzie :cool3: w tamtym roku wszystko szło szybko i sprawnie... odebranie numerku zajeło mi 5 min! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

chyba w najblizszym czasie sie pojawi :cool3: zajrzalam przed chwila na strone i dodali [B][COLOR=#400080][URL="http://www.zkwp.leszno.pl/wystawy/prestige/140477.xhtml"]PROGRAM WYSTAWY [/URL] :cool3::cool3::cool3: [COLOR=Black]ciekawe co jeszcze sie pojawi:cool3:
[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']My bedziemy ;]
Tylko właśnie czy ktoś wie, kiedy łaskawie wystawią spis zgłaszanych psów ?[/quote]


O łaske to na Jasną Góre, zaden oddzial nie ma obowiazku podawania nawet planu sedziowania przed wystawa ani ilosciowek ani niczego innego, to nie ich łaska tylko starania ułatwienia zycia wystawcom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FRODKA']Czy ktoś wie jak daleko jest z dworca PKP na wystawę.[/quote]
Dość daleko - takie 4-5km:-(
Z PKP chyba autobus 3 w miarę blisko lotniska ma przystanek, albo z PKS (niedaleko PKP) autobus 2 - ale lepiej wejdź na stronę MZK Leszno i sprawdź (nie jestem pewna - autobusami nie jeżdżę)
W dniach wystawy ZK dodał linię "A", ale niestety najbliższy przystanek od PKP też nie jest blisko:shake:
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy2008/Linia_A_maly.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikiii']Dość daleko - takie 4-5km:-(
Z PKP chyba autobus 3 w miarę blisko lotniska ma przystanek, albo z PKS (niedaleko PKP) autobus 2 - ale lepiej wejdź na stronę MZK Leszno i sprawdź (nie jestem pewna - autobusami nie jeżdżę)
W dniach wystawy ZK dodał linię "A", ale niestety najbliższy przystanek od PKP też nie jest blisko:shake:
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/pliki//Wystawy2008/Linia_A_maly.jpg[/URL][/quote]

A jak się nazywa ten przystanek autobusu nr 3 koło miejsca wystawy? może jest jakaś mapka z tą linią w internecie? bo szukam i nic nie widze:shake:. A boję się,że przy mojej oriętacji w terenie nie dojade:roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

mam do was ogromną prośbę...

Szukam osoby, która jedzie na wystawę ze Szczecina i która przy tak zwanej okazji mogłaby zabrać ze sobą małą sunię.

To bardzo ważne!
Sunia bowiem dalej jedzie do Opola, gdzie czeka na nią domek stały. Transport z Leszna do Opola już mamy. Brakuje tylko tego małego kawałka. :-(

Proszę....

A tu jest wątek suni:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111137[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Kochani,

mam do was ogromną prośbę...

Szukam osoby, która jedzie na wystawę ze Szczecina i która przy tak zwanej okazji mogłaby zabrać ze sobą małą sunię.

To bardzo ważne!
Sunia bowiem dalej jedzie do Opola, gdzie czeka na nią domek stały. Transport z Leszna do Opola już mamy. Brakuje tylko tego małego kawałka. :-(

Proszę....

A tu jest wątek suni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111137[/URL][/quote]

Ja jadę w sobote do Leszna na wystawę i sunię moge zabrac:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']Ja jadę w sobote do Leszna na wystawę i sunię moge zabrac:lol:[/quote]
[SIZE=5]
DZIĘKUJĘ!!! :loveu::loveu::loveu:
[SIZE=2]
Będziemy w kontakcie. Jak tylko domek zostanie sprawdzony, dam znać, że jest OK i że wieziemy sunię. Dam ci wtedy numer do osoby, u której teraz przebywa sunia, abyście się mogły dogadać i dam ci numer do Maksiorka, która wiezie sunię dalej.
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

:lol:[quote name='Asiaczek'][B]Amiśka[/B] - super! Oby się wszystko ładnie zgodziło...
Pzdr.[/quote]


Dzieki:lol::lol::lol:
do zobaczenia :lol::lol:w Lesznie:lol:

wrócilismy z zawodów agility:loveu:w Bydgoszczy
ZINKA z Końskiego Raju zdała jeden egzamin do 2 klasy:multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Sienna][B][SIZE=4]CZY KTOŚ JEDZIE Z KRAKOWA DO LESZNA?
[/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]Padło nam auto, oczywiście dziś, a w sobotę mamy jechać. Dorzucimy się do benzyny oczywiście - HELP!![/COLOR]
[/SIZE][B]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...