Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

Już jesteśmy :)

Bardzo dziękuję za odwiedzinki i wpisy :), urlop udany, my wypoczęci.

A wieści z wystaw:
[B]Split -3Xdoskonała, 3xCAC, 1xr-CACIB i bdb :diabloti:,
Zakopane - CWC, CACIB[/B]

Upały były ogromne, woda słona, a góry wysokie - to tak w skrócie ;)
Zdjęcia oczywiście są. Więcej napiszę jak tu się ogarnę ze wszystkim po powrocie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Już jesteśmy :)
Bardzo dziękuję za odwiedzinki i wpisy :), urlop udany, my wypoczęci.
A wieści z wystaw:[B]Split -3Xdoskonała, 3xCAC, 1xr-CACIB i bdb :diabloti:,
Zakopane - CWC, CACIB[/B]
Upały były ogromne, woda słona, a góry wysokie - to tak w skrócie ;)
Zdjęcia oczywiście są. Więcej napiszę jak tu się ogarnę ze wszystkim po powrocie :)[/QUOTE]
Gratulacje:)
[B]jamnicze [/B]- napisz mi na maila dane do wystaw (data, miejsce, sędzia, klasa), to wstawię na moja www, OK?

No i gratulacje!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Bardzo ładne wyniki :) .Gratulacje !!!
Z niecierpliwością czekam na foteczki....[/QUOTE]
Też się cieszę, chociaż jest mały niedosyt ;). A foteczek jest sporo ale .... w aparacie mojego TZ :evil_lol: I kiedy mi się uda je od niego wyciągnąć ... :siara:
[quote name='deer_1987']Gratulacje![/QUOTE]
Dzięki :)
[quote name='Błyskotka']No to był super wypoczynek połączony z wystawami :)[/QUOTE]
a wystawy z wypoczynkiem :). Było super i bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy sie na dłuższy pobyt, bo sama podróż, to męczarnia. Jazda tylko na wystawę i do domu wykończyłaby każdego.
[quote name='unikatowydiament']serdeczne gratulacje:multi::multi::multi:[/QUOTE]
Dzięki :)
[quote name='Asiaczek']Gratulacje:)
[B]jamnicze [/B]- napisz mi na maila dane do wystaw (data, miejsce, sędzia, klasa), to wstawię na moja www, OK?

No i gratulacje!

pzdr.[/QUOTE]
Dzięki :)
Zaraz wstawię stawkę i wyniki w dziale "wystawy".

Link to comment
Share on other sites

To ja może po kolei ;)

Najpierw były wystawy w Splicie. Z powodu wyjątkowych upałów w tym roku rozpoczęcie oceniania zostało przesunięte na godzinę 20.00.(wystawcy zostali powiadomieni mailowo). Ogólnie organizacja była ok. Przepiękna zieloniutka, mięciutka i dobrze przystrzyżona trawka - co na tej jałowej, gorącej "pustyni" na prawdę było dużą przyjemnością :).
Ringi ładnie ogrodzone niskimi płotkami tak, że nie przeszkadzało to oglądaniu psów nawet jak ktoś siedział. A to właśnie irytuje mnie na naszych wystawach, nie wiem czemu w zwyczaju jest rozwieszać taśmę akurat na wysokości oczu siedzących osób :shake:. Taśmą (też nisko rozwieszoną ;)) były oddzielone miejsca do stawiania namiotów i innych bambetli tak, aby przy ringach było wolne miejsce dla zwiedzających :). Z tego co widziałam, to wystawcy chyba nie zwijali na noc swoich namiotów i stały one tam przez wszystkie noce.
Ocenianie rozpoczynało się w miarę punktualnie, katalogi były wydawane osobno na każdy dzień.
Żadnego dnia nie widziałam za to weterynarza, nikt nas nie sprawdzał przy wejściu.
Parkingi były nieodpłatne ale był na nich bałagan, bo nikt tym nie kierował. Oczywiście część chciała wjechać jak najbliżej i nie specjalnie przejmowali się idącymi z psami i klatkami ludźmi, którzy zostawili samochody na sporym i luźnym parkingu nieopodal wystawy. Najbardziej zirytował mnie autokar z Rosjanami, który zatarasował całe wejście na stadion :angryy:, oczywiście robiąc ogromny korek i bałagan.
A toaleta? BOMBA! Nie lubię tojków, a WC, to rzecz ważna ;). Szukam, a tam stoi autobus z napisem WC, no to niezbyt chętnie tam weszłam spodziewając się małej zapyziałej budki autokarowej. A tu zdziwko :evil_lol:. Po prostu cały autokar był przerobiony na toalety, z jednej strony kabiny (z papierem toaletowym!), a z drugiej bieżąca woda, mydełko i ręczniki papierowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Już jesteśmy :)

Bardzo dziękuję za odwiedzinki i wpisy :), urlop udany, my wypoczęci.

A wieści z wystaw:
[B]Split -3Xdoskonała, 3xCAC, 1xr-CACIB i bdb :diabloti:,
Zakopane - CWC, CACIB[/B]

Upały były ogromne, woda słona, a góry wysokie - to tak w skrócie ;)
Zdjęcia oczywiście są. Więcej napiszę jak tu się ogarnę ze wszystkim po powrocie :)[/QUOTE]

[B]
GRATULACJE!!!!![/B]

A możesz zerknąć do katalogów i zobaczyć czy się tam nie zaplątały polskie AA?

Czekam na fotki z niecierpliwością :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Autokar przerobiony na kibelek, nonono... masz fotki tego cuda?:)

pzdr.[/QUOTE]
No, niestety nie :shake:. Wtedy już wychodziliśmy i w sumie spieszyliśmy się zwiedzać Split nocą i nawet o tym nie pomyślałam.
A na drugi dzień, to sama wiesz jak jest na wystawach, emocje, oczekiwanie itd. A na dodatek organizatorzy "genialnie" wymyślili odpalić kilka fajerwerków (to był ostatni dzień wystawy). Widowisko żadne, za to wiele huku, część psów się spłoszyła, część zaczęła ujadać :roll:. Saidi też spanikowała, chłopaki ją ledwie utrzymali. Na szczęście byliśmy już po ocenie i chociaż chciałam w ten ostatni dzień(noc ;)) zostać na finałach, to szkoda mi się zrobiło Sajduchny i zmyliśmy się do hotelu.
[quote name='deer_1987']Ciekawy autokar :razz:[/QUOTE]
Nio :), A takie miałam obiekcje aby tam wejść :evil_lol:
[quote name='bety'][B]
GRATULACJE!!!!![/B]

A możesz zerknąć do katalogów i zobaczyć czy się tam nie zaplątały polskie AA?

Czekam na fotki z niecierpliwością :)

Pzdr[/QUOTE]
Dzięki :)
Akitek było niewiele, z Polski chyba żadnej. Katalogi zostawiłam, miałam dość innych bagaży ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...