Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

[quote name='Buszki']Miejsce faktycznie urokliwe i fotka z żuberkiem :loveu:.[/QUOTE]
Już drugi raz się tam stołowaliśmy :). A na stawku pływał łabądek - tyle, że sztuczny [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/106620-Basenji-Sajdunia-zaprasza!/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
[quote name='Asiaczek']Sajdi - Zdobywca:)

pzdr.[/QUOTE]
:)
[quote name='deer_1987'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/17-6.jpg[/url]
super!!![/QUOTE]
cieszę się, że się podoba
[quote name='Błyskotka']Super fotki z tym żubrem :).

A na kiedy są planowane maluszki Sajdi ?[/QUOTE]
Jak wszystko dobrze pójdzie to za jakieś 2 miesiące, ale to jeszcze nic pewnego ;)
[quote name='Izabela124.']Mi też najbardziej podoba się ostatnie zdjęcie :)[/QUOTE]
Widzę, że to zdjęcie ma najwięcej zwolenników :)
[quote name='Darianna']Saidi na żubrze, a żubrówkę piła? :D[/QUOTE]
ona nie ;) Saidi próbowała do tej pory: piwa, czerwonego wina, szampana i ajerkoniaku. Zgadnij co jej smakowało najbardziej?
[quote name='unikatowydiament']witam :)

super fotki,a Sajdunia wspaniała :)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję :)
[quote name='Celina12']...no i co wielki-spróbuj Ty tak :diabloti:
ale Sajdunia ma się świetnie z WAMI!!! Wyjazdy,miłośc....szczęście....całuski ślemy![/QUOTE]
Witaj Celinko, bardzo się cieszę, że znalazłaś dla nas chwilkę :) My bardzo kochamy Sajdusię, a ona nas :)
[quote name='Buszki']Moje ulubione
[url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/17-6.jpg[/url][/QUOTE]
witaj w klubie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zielona']Kolorowy powrót, piękna pogoda a tu teraz tak zimno ....brrrr[/QUOTE]
Fakt, zimno zrobiło się w zasadzie po jednej porządnej ulewie i tak zostało.
Jak przejerzdżaliśmy koło Twojej miejscowości, To wspominałam pobyt u Ciebie, czyli moja pierwszą wyprawę na Litwę :)
[quote name='Asiaczek']No, właśnie, zimnica. a w Kownie narzakeliśmy na upały... a to byłotak niedawno, raptem miesiąc temu...

pzdr.[/QUOTE]
Ja tam nie narzekałam, ale ja jestem dość ciepłolubna, bylbym nie musiała smarzyć się w otwartym terenie na słońcu :)
[quote name='Buszki']Ja jeszcze w zeszłym tygodniu na upał narzekałam :evil_lol:.[/QUOTE]
U nas jest już zimno od kilku tygodni, ale to są uroki życia nad morzem. Jak pojechałam do Asi, to na przystanku musiałam się rozbierać, bo bym sie wytopiła ;)

Link to comment
Share on other sites

Malibu jeszcze nie próbowała ;)

Tekilę? Łołłłł, Saidi na wyżej procentowe trunki kręci nosem :evil_lol:
Ale najbardziej ni się zawsze chciało śmiać jak Lamii (jamniczce) podtykaliśmy pos nos wódkę albo spirytus - tak się ostentacyjnie marszczyła i odwracała, że boki zrywać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Malibu jeszcze nie próbowała ;)

Tekilę? Łołłłł, Saidi na wyżej procentowe trunki kręci nosem :evil_lol:
Ale najbardziej ni się zawsze chciało śmiać jak Lamii (jamniczce) podtykaliśmy pos nos wódkę albo spirytus - tak się ostentacyjnie marszczyła i odwracała, że boki zrywać :diabloti:[/QUOTE]



Amigo pije wszystko..wrecz na stół wskakuje jak jest lampka wina czy szampana a nawet wódka...a jak widzi paczke fajek to ja zawsze muszi pogryźć. Nawet ludzion z reki papierosy zabiera i gryzie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...