Jump to content
Dogomania

Basenji - Sajdunia zaprasza!


jamnicze

Recommended Posts

  • Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jamnicze

    4406

  • Asiaczek

    1444

  • taxelina

    1033

  • M&S

    800

Top Posters In This Topic

Jakoś nie mogę sobie Sajdy grubej wyobrazić:evil_lol: ale jeśli ma apetyt to wszystko wskazuje, że już całkiem niedługo będzie "kiełbaskowa":cool3:....chyba pirwszy raz w swoim życiu, hihihi
Bedą jakieś zdjęcia Sajdy czy tylko z wyprawy:razz:
bo ja bym sobie na Sajdę popatrzyła :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Jakoś nie mogę sobie Sajdy grubej wyobrazić:evil_lol: ale jeśli ma apetyt to wszystko wskazuje, że już całkiem niedługo będzie "kiełbaskowa":cool3:....chyba pirwszy raz w swoim życiu, hihihi
Bedą jakieś zdjęcia Sajdy czy tylko z wyprawy:razz:
bo ja bym sobie na Sajdę popatrzyła :p[/QUOTE]
Też bym obejrzała jak wyglada Sajdi- mamusia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Czuję się urażona. Zostałam pominięta! :([/QUOTE]
Soooorki wielkie :oops: Sama nie wiem jak mogłam przeoczyć Twojego posta :oops:
[quote name='Buszki']A ja bym chciała wiedzieć czy mój sen był proroczy ;).[/QUOTE]
Też bym chciała wiedzieć :diabloti: i może jutro się dowiem, jesteśmy umówione na USG :cool3:
[quote name='Asiaczek']Dasz radę, dasz
A my tutaj czekamy na szczegółową relację(!) z wypadu, no i foteczki:)

Pzdr.[/QUOTE]
[quote name='M&S']Hello, no nareszcie wróciłaś!!!!!
Ja też czekam na foty. Głaski dla Sajduchy:)[/QUOTE]

[quote name='lourdnes']dokladnie- fotki poparte opowieścią :)[/QUOTE]

[quote name='Błyskotka']Hejka :).
Również dołączam się do oczekujących :).[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']Ja też proszę o nowe foteczki:)[/QUOTE]
Foteczki z gór będą- obiecuję, tak średnio cykaliśmy po 100 dziennie ;), czyli w 4 dni zrobiliśmy ponad 400 zdjęć. Ale musicie jeszcze cierpliwie poczekać aż Krzyś wróci z gór, bo to on ma aparat. Szczęściaż został tam na całe 2 tygodnie, a ja musiałam wracać po 4 dniach, buuuuu :placz::placz::placz:
Pogoda za to nam dopisała, było przepięknie, i powiem szczerze, że żadne zdjęcia nie są w stanie tego oddać :cool1:
[quote name='M&S']Hello Sajduchy, co u Was?[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Znowu gdzieś zniknęły...[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Ooooo, myslałam, że jak dzisiaj wieczorkiem zajrzę, to jamnicze juz napisze parę słów... A tu cisza...

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='M&S']pewnie zarobiona jest.....[/QUOTE]

[quote name='Buszki']I dla nas czasu nie ma :mad:.[/QUOTE]

[quote name='bety']Dajcie kobiecie pracować ;) - jak się szybciej wyrobi to i będzie miała więcej czasu dla nas. :multi:
Pzdr[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']E, tam! W szkole to roboty jest ZAWSZE duzo... Ale obiecała, że w tygodniu wpadnie, więc czekamy...

Pzdr.[/QUOTE]
No niestety, pracy mam huk, a w piątek i sobotę jeszcze dodatkowo siedzę na szkoleniu. Całe szczęście, że rodzice mieszkają w tym samym mieście i tata może przyjeżdżać do Saidi. Teraz dokładnie widzę, że praktycznie samotna, pracująca osoba nie ma szans na mieszkanie z psem :shake:
[quote name='Bundustar']Jakoś nie mogę sobie Sajdy grubej wyobrazić:evil_lol: ale jeśli ma apetyt to wszystko wskazuje, że już całkiem niedługo będzie "kiełbaskowa":cool3:....chyba pirwszy raz w swoim życiu, hihihi
Bedą jakieś zdjęcia Sajdy czy tylko z wyprawy:razz:
bo ja bym sobie na Sajdę popatrzyła :p[/QUOTE]
[quote name='lourdnes']Też bym obejrzała jak wyglada Sajdi- mamusia :)[/QUOTE]
Zdjęcia będą tylko z wyprawy, bo mój aparat poszedł w rozsypkę po przygodzie w Kownie, gdzie wolałam łapać przestraszonego Sajdelka :p
Sajducha ma powiększone i różowe cycuchy, apetyt i stała się okropnie miziasto-przytulasta, ale o dziwo nadal utrzymuje linę choć swoją talię nieco straciła ;)

[quote name='unikatowydiament']witamy sie popołudniowo:)[/QUOTE]
Dzieńdoberek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']
No niestety, pracy mam huk, a w piątek i sobotę jeszcze dodatkowo siedzę na szkoleniu. Całe szczęście, że rodzice mieszkają w tym samym mieście i tata może przyjeżdżać do Saidi. Teraz dokładnie widzę, że praktycznie samotna, pracująca osoba nie ma szans na mieszkanie z psem :shake:
Dzieńdoberek :lol:[/QUOTE]
...o mnie piszesz?:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, pewnie dobrze się domyślasz:)
A ja czekam na jamnicze i czekam, i czekam i czekam.... aż pewnie sama wybuchnę z tego oczekiwania....
Bo radość to zawsze milej dzielic z Bliskimi i Przyjaciółmi, prawda?

Pzdr.[/QUOTE]
Oj tak ;) Samemu to nie ma co świętować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...