Jump to content
Dogomania

PPA BYDGOSZCZ 24-25 maja 2008


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yeah! Jezeli mamie stan zdrowia pozwoli, to pojedzie[my]! :) [COLOR=White]jesli nie, to nadal negocjujemy, niech jak najwiecej ludzi z Trojmiasta jedzie ;p[/COLOR]

A niech tam, jezeli mamy dostac detki, to za cos ambitnego przynajmniej. Pudel w A1, a co tam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']Zgłaszam sie na oba dni z dwoma jamniolami:cool1:,
a gdzie odbedą sie zawody;);)[/quote]
Amiśka twoje zgłoszenie nie dotarło. Wślij je proszę jeszcze raz.

Dziękuje wszystkim za zgłoszenia. Zrobiło sie całkiem przyzwoicie :-)

Pamiętajcie o wpłacie na konto i zabraniu ze sobą dowodu wpłaty.
Prosze o informacje, jeśli ktoś zmienił klase lub cieczka itd..., bo chciałabym to uwazględnić na listach startowych.

Zawodnikom mniej doświadczonym przypominam o zabraniu książeczek zdrowia psa i książeczek startowych.

Zawody będą na czworoboku ujeżdżeniowym koło Kumerówki, tam gdzie były nasze drugie wrześniowe zawody w zeszłym roku. Mniej więcej w tym miejscu, gdzie był zaplanowany parking na Mistrzostwach Polski. Będzie woda dla psów i jeziorko do przekompania. Jedzenie to tylko w Kumerówce i w pobliskim barze (kilkaset metrów)

Dojazd od Bydgoszczy: należy się kierowac przez miasto na Gdańsk, powinniście wyjechac na ul. Armii Krajowej (dwupasmówka od wiaduktu przez las), jedziecie az do świateł i skręcacie w lewo w ul. Zamczysko mijacie ogródki działkowe, przecinacie ul. Gdańska i na wprost wjeżdżacie obok karczmy Soplica i dalej Hotelu Pałac, na parking koło zawodów (będzie płatny, ale niedużo). Po lewej w dole na padoku zobaczycie czworobok zawodów.

Osoby, które mieszkać będą w Joli lub w Centrum Edukacji Ekologicznej do miejsca zamieszkania pojadą ok 1 km dalej prosto. Dostaniecie przepustki. Dojazd do CEE jest łatwy, żeby podjechać do Joli to trzeba być odważnym kierowcą.

W Joli jeszcze znajdą się miejsca dla chętnych, piszcie pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Termin teoretycznie minął, ale do jutra jeszcze mogę poczekać, więc jak ktoś chce jeszcze to do jutra ostatnia szansa.
[/quote]

JAK TO MINĄŁ???]
przeca tu: [URL]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/imprezy.php?id=10[/URL]
jest napisane: 2008-05-15 ?????

[B]MAGDA[/B]??? to chyba dość istotna rozbiezność???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Pamiętaj: Ostatni będą pierwszymi.....na liście startowej:diabloti:[/quote]
:diabloti::diabloti::mad::mad:
pamiętam!!
tak pamiętam, że nawet szybciej niż Magda napisała :) Cuda dziwy hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Matko Jedyna ja to się zawsze stresuje ze będzie albo za mało, albo za dużo, no i sama się jeszcze nie zgłosiłam[/quote]
To masz szczęście, ze do 15, bo byś się mogła nie załapać na własne zawody :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje zgłoszenie niedotarło,
bo nie mam nr legitymacji:angryy:
nawet nie wiem gdzie jest:angryy:
nigdy nie była mnie do niczego potrzebna!!!
czekam
] aż jutro otworza oddział
i pójde po nową,
opłacone skladki mam dawno,
mam kwita,
ale legitymacji nie mam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Ja nie mam mozliwości modyfikowania tej listy startowej w necie, ale zapisuję sobie i na liście startowej uwzglednię. Dzięki za przypomnienie[/quote]

Juz mamy leg. i wpisałyśmy sie:p:p
startuja dwie jamnisie:p:p:p
a trzecia ta najmłodsza ;) jeszcze za młoda:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Sorry, ze sie wtracam, ale... Sasanka jest w Large... ;)[/quote]

Nie przepraszaj:lol:
dobrze ze zwrócilas uwagę;)
bardzo dziekuję:lol:

juz zapisałam ja do smalików;)
i poproszę żeby skreślono ja z largów;)

to wszystko przez emocje:lol::lol:
jade ze SZCZECINA sama:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...