Jump to content
Dogomania

PPA BYDGOSZCZ 24-25 maja 2008


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 791
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BOGDANG']Dzisiaj już mogę potwierdzić, że jednym ze sponsorów nagród dla zwycięzców w 1 i 2 dniu będzie firma Brother, która ufundowała między innymi dla zwycięzców (1 lokata w kategorii S, M i L) nagrody:
- w pierwszym dniu kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-357C
- w drugim dniu drukarki laserowe mono Brother HL2030.

Pozdrawiam. Ala i Bogdan.[/quote]
Sajko, oddajesz kundla :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BOGDANG']Dzisiaj już mogę potwierdzić, że jednym ze sponsorów nagród dla zwycięzców w 1 i 2 dniu będzie firma Brother, która ufundowała między innymi dla zwycięzców (1 lokata w kategorii S, M i L) nagrody:
- w pierwszym dniu kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-357C
- w drugim dniu drukarki laserowe mono Brother HL2030.

Pozdrawiam. Ala i Bogdan.[/quote]

I będą garnki dla zerówek :-)

Link to comment
Share on other sites

dopiero ogarnelam - co tak nas malo zgloszonych :crazyeye: Zawody w Bydzi lubie chyba najbardziej z polskich, a teraz jeszcze fajny sedzia i tak niskie startowe.. poszaleli czy co.... [SIZE="1"]ale dobra, wiecej nagrod dla nas bedzie :razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś szuka noclegu to może spróbowac tu:
[URL]http://www.noclegiw.pl/noclegi-w-pieczyskach.html[/URL]

To poza Bydgoszczą, ale dojazd łatwy z tej właściwej strony , tj. od Koronowa, Gdańska

Mam też jeszcze wolne miejsca w Joli (podłoga z własnym śpiworem i materacem-25 zł) na terenie Myślęcinka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamer'][SIZE=2]Kochani, czy ktoś z Was ma może wolne miejsce noclegowe i mógłby nas przygarnąć? Od nas z klubu nikt nie jedzie, a samej to tak łyso... ;) [/SIZE][/quote]

Wysłałam Ci pw. Zmieniłam rezerwację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']No dziękuje za miłe słowa, a swoją drogą to mam nadzieje, że zgłoszenia zaczną wpływać, bo narazie to faktycznie niewiele. [/quote]No ja tam nie wiem - sypnęło zgłoszeniami w zerówkach S i w dwójkach L!!! :-o Misiasta będzie się musiała postarać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamer'][SIZE=2]Kochani, czy ktoś z Was ma może wolne miejsce noclegowe i mógłby nas przygarnąć? Od nas z klubu nikt nie jedzie, a samej to tak łyso... ;) [/SIZE][/quote]
Ja to już sobie dobrze zauwazyłam, ze Hopsie do Bydgoszczy dalekooooooooooooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Wysłałam Ci pw. Zmieniłam rezerwację :)[/quote]

O dzięki Ci, dobra kobieto :loveu:

[quote name='Magda i Saga']Ja to już sobie dobrze zauwazyłam, ze Hopsie do Bydgoszczy dalekooooooooooooooooooooo[/quote]
Bo Wy tam na terenie parku macie taki mostek, na którym ostatnio zostawiłam pół podwozia, a to skutecznie odstrasza :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...