Jump to content
Dogomania

Kalendarze 2009


marzenka1

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3]Kurczaki, [COLOR=red][B]do[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]KOŃCA MAJA[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]czyli [/SIZE][SIZE=3][COLOR=red]na wysłanie zdjęć[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]jest [B]juz tylko 7 tygodni[/B][/COLOR].:cool3:[/SIZE]

[SIZE=3][URL="http://www.proanimals.net/component/option,com_gallery/task,zobacz/act,rasy/pies_id,2/Itemid,40/lang,polish/"][B][COLOR=sienna]Akita Japońska[/COLOR][/B][/URL] - są 3 zdjęcia [/SIZE]
[CENTER][SIZE=3][COLOR=sienna][B]NIEEEEE, JUŻ JEST [COLOR=red]126[/COLOR] ZDJĘĆ:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[SIZE=3][URL="http://www.proanimals.net/component/option,com_gallery/task,zobacz/act,rasy/pies_id,3/Itemid,40/lang,polish/"][COLOR=darkgreen][B]Akita Amerykańska[/B][/COLOR][/URL] - jest 1 zdjęcie[/SIZE]

[SIZE=3][URL="http://www.proanimals.net/component/option,com_gallery/task,zobacz/act,rasy/pies_id,67/Itemid,40/lang,polish/"][COLOR=royalblue][B]Hokkaido[/B][/COLOR][/URL] - jest 0 zdjęć[/SIZE]

[SIZE=3][B][URL="http://www.proanimals.net/component/option,com_gallery/task,zobacz/act,rasy/pies_id,131/Itemid,40/lang,polish/"][COLOR=purple]Shiba[/COLOR][/URL][/B] - jest 0 zdjęć[/SIZE]

[SIZE=3][URL="http://www.proanimals.net/component/option,com_gallery/task,zobacz/act,rasy/pies_id,128/Itemid,40/lang,polish/"][COLOR=darkred][B]Shikoku[/B][/COLOR][/URL] - jest 0 zdjęć[/SIZE]

[CENTER][SIZE=4][B]By powstał kalendarz potrzeba[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]minimum 120 zdjęć [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][B][COLOR=red]od około 30 różnych osób[/COLOR] konkretnej rasy[/B][/SIZE][/CENTER]

[SIZE=3]Fotki można dodawać [URL="http://www.proanimals.net/component/option,com_gallery/task,CalendarUpload/act,CalendarForm/Itemid,40/lang,polish/"][B][COLOR=red]TU[/COLOR][/B][/URL] [/SIZE]
[SIZE=3]po uprzednim zarejestrowaniu i zalogowaniu:)[/SIZE]


[SIZE=3]UWAGI z [URL="http://www.proanimals.net/content/view/69/45/lang,polish/"][B][COLOR=red]FAQ[/COLOR][/B][/URL]:[/SIZE]

[B]Jak przygotować zdjęcia do fotek zwierzaków?[/B]
Nie musisz ich w ogóle przygotowywać. Jeśli masz ochotę, popraw zdjęcie w programie graficznym. Nie ma limitu rozmiaru zdjęcia - zbyt duże fotki zostaną automatycznie zmniejszone. Limit wynosi 20 zdjęć.

[B]Jak przygotować zdjęcia do kalendarza?[/B]
Nie zmniejszaj, nie kompresuj, nie kadruj zdjęć. Nie poprawiaj w programach graficznych - to co ty uznasz za świetny efekt może nie nadawać się do druku. Prześlij fotki takie, jakie zrobiłeś aparatem. Im większe, tym większe może być w kalendarzu. Tylko format jpg. Limit rozmiaru jednego zdjęcia to 4 Mb. Minimalny rozmiar zdjęć to [B]1200x1200 pikseli[/B].
[COLOR=#ff0000]Zdjęcia sztucznie powiększane w programach graficznych nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu kalendarzy.[/COLOR]

[B]Ile zdjęć mogę wysłać do kalendarza?[/B]
Możesz wysłać 10 zdjęć. Limit nie będzie powiększony, nawet jeśli masz więcej psów.

[B]Ile kosztuje umieszczenie zdjęcia w kalendarzu?[/B]
Nic! Wystarczy wysłać kilka fotek, a my postaramy się umieścić je w kalendarzu.

[B]Czy tracę prawa autorskie do zdjęć?[/B]
Nie. Bardzo dbamy o prawa autorów zdjęć. Aby wysłać do nas zdjęcia wypełniasz formularz, który pozwala nam wykorzystać Twoje zdjęcia w Rasowym Kalendarzu 2009 oraz w ich reklamie. Zdjęcia nadal są Twoją własnością. W kalendarzu nie podpisujemy autorów imieniem i nazwiskiem.

[B]Mój pies nie ma rodowodu ani metryki, czy może pojawić się w kalendarzu?[/B]
Nie. Wyznajemy zasadę [B][COLOR=#800000]rasowy = rodowodowy[/COLOR][/B]. W kalendarzu mogą się ukazać tylko psy z metryką lub rodowodem FCI. Nie chcemy promować pseudohodowli.
[FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Czy mogę wymieniać zdjęcia?[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Zdjęcia do kalendarzy 2009 można dodawać i wymieniać do 31 maja 2008 r. Po tym terminie nie będzie możliwa edycja zdjęć. W późniejszym czasie zostaną usunięte z serwera.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Zdjęcia zwierzaków można dodawać i wymieniać bezterminowo. Zdjęcia te nie będą usuwane z serwera.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][FONT=Verdana][B]Jakie dane pojawią się w kalendarzu?[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Imię domowe psa, pełna nazwa rodowodowa.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Verdana][B]Ile potrzeba zdjęć, żeby powstał kalendarz z moją rasą?[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Musimy zebrać minimum 120 zdjęć od około 30 różnych osób konkretnej rasy. Dlatego zawiadom swoich znajomych, hodowle. Im więcej osób wyśle zdjęcia, tym większe prawdopodobieństwo powstania kalendarza. [/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Verdana][B]Kiedy będzie wiadomo, czy w ogóle powstanie kalendarz z moją rasą psów?[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Najpóźniej 15 czerwca 2008 r. ogłosimy na naszej stronie listę ras, których kalendarz powstanie. Jeśli do tego czasu będzie dużo zdjęć jakiejś konkretnej rasy, to powstanie kalendarza ogłosimy wcześniej.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Verdana][B]Gdzie mogę kupić kalendarz?[/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Pełną listę sklepów podamy we wrześniu.[/FONT][/SIZE]
[/FONT][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=2][FONT=Verdana]Nie mogę zagłosować drugi raz na zdjęcie.[/FONT][/SIZE][/B]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Na konkretne zdjęcie możesz zagłosować tylko raz dziennie. Głosowanie dostępne jest tylko po zalogowaniu.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Verdana][SIZE=2][B]Nie mogę napisać komentarza.[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Komentarze możesz pisać tylko po zalogowaniu. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Jeśli komentarz będzie nie na temat lub obraźliwy zostanie usunięty.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][SIZE=2][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Mam ciekawy artykuł i chcę go umieścić w serwisie.[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Przyślij go nam, umieścimy go w odpowiednim dziale, podpiszemy Twoimi danymi i dodamy link do Twojej strony.[/FONT][/SIZE]

[/SIZE][/SIZE][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Chcę opisać swoją rasę w katalogu psich ras.[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Verdana]Przyślij opis, umieścimy go w katalogu, podpiszemy Twoimi danymi i dodamy link do Twojej strony.[/FONT][/SIZE]



[SIZE=3]To co, kto pierwszy zbierze kalendarz?:)[/SIZE]
[SIZE=3]Hej AA, pościgamy się?;):):razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No to mamy równiutko 120 zdjątek, no i...
duuużą szansę na nowy kalendarz:multi:

A mi zostały już tylko cztery fotki:p
i naprawdę nie wiem co wybrać:shake:
W tym roku w zasadzie nie było zimy,
no i nie mam ładnych zimowych fotek:p
Ech, a jesień minęła tak jakoś niepostrzeżenie:roll:
Nie ma wyjścia, chyba trzeba będzie pogrzebac w poprzednich latach:roll:

Ooooo, tak patrzę obok:
alaskany mają 159 i pewny kalendarz.:)
Magiczną liczbę 120 przykroczyło dopiero 13 ras,
niektóre maja podad 200.

Link to comment
Share on other sites

:)
Fajnie - dziękujemy:loveu::)

No coż, troche nam sie z Niunią smutno to zrobilo.
Bo to sumie fajna zabawa.
No i bardzo bardzo milo jest mieć kalendarz
ze swoją Niunią i innymi znajomymi ogonkami.
Naprawdę bardzo milo:)

Przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem tę calą sondę:p
Bo czemu niby dlugowlosość jest gorsza
od hmmm... na ten przyklad klapniętego ucha czy ogona,
czy tam jeszcze czego innego.
Że o agresywności czy lękliwości już nie wspominając.
No tak, tylko tego na zdjęciach albo nie widać
albo można nie zauważyć.
Przecież my nie pchamy się do kalendarza championów:p

PS. teraz w pracy mam goowniany net, ale wieczorem
to na pewno im napiszę, co myślę o tej calej ich sondzie:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...