Jump to content
Dogomania

Kraków ONek ,porzucony przez włascicieli , już go nie ma z nami :((


Patia

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patia']Ogonka już nie ogryza , na szczęście . Dziś będę w hoteliku , wypytam pana Tomka o jego zdrówko ale nie wspominał o żadnych chorobach .[/quote]

Super, wielkie dzięki:) I uściskaj Pana Tomka od nas, że się chłopakiem zajął. I zapytaj może czegoś potrzeba - witaminki czy coś........Może coś na stawy - bo ONki to słabe stawowo jak cholera..... A on jakies imię to ma? W sensie nie Pan Tomek tylko ONek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gusia0106']CU-DO-WNIE!:) A Panu Tomkowi czegoś potrzeba? Dla Juda w sensie;)[/quote]

karma w hotelu dobra.. Pan Tomek raczej sie nie przyzna ze cos potrzeba ;)

jedyne co mi przychodzi na mysl to niewiem czy nie dobrze by było coś na stawy dla Judo? (cos w rodzaju artroflexu , czy jakos tak ) ale to zdecydujcie bo ja sie nie znam .. pomyslałam o tym bo Judo , swoje lata ma , a zime spedził nie w domu jak był przyzwyczajony tylko w budzie ... oczywiście ocieplanej itd... no ale zewsze przeskok ... , ale to by trzeba było poprostu kupic i zawieśc podpisane [B]dla Judo[/B] , :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...