Jump to content
Dogomania

Kraków ONek ,porzucony przez włascicieli , już go nie ma z nami :((


Patia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_bubu_']Jak się miewa Judo?[/quote]

ehh, jak to w hotelu ... miejsce i swój los zaakceptował , wpatrzony w P.Tomka , codziennie ma wybieg- ale wiadomo , ze domu mu to nie zastąpi ... ostatnio pojawiła sie iskierka nadziei na dom ( dzieki allegro Pati :loveu:).. ale zgasła :-( .. ehhh ...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś chce pomóc w ogłaszaniu , to Judo ma już od dawna ogłoszenie na AleGratce wyróżnione i Allegro , wyróznione , pogrubione i podświetlone .

Numer tel w allegro to numer Kiwi , w Alegratce jest numer pana Tomka .

Zwierzaki w Krakowie też dziś zaktualizuję , bo spadło daleko .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Jeśli ktoś chce pomóc w ogłaszaniu , to Judo ma już od dawna ogłoszenie na AleGratce wyróżnione i Allegro , wyróznione , pogrubione i podświetlone .

Numer tel w allegro to numer Kiwi , w Alegratce jest numer pana Tomka .

Zwierzaki w Krakowie też dziś zaktualizuję , bo spadło daleko .[/quote]

Super, nie chciałam pytac o ogloszenia, zamierzałam z wątku się doczytać, tak bedzie łatwiej. Porobię ale juz nie dzisiaj, psy mi zyc nie dają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']A tam, powiem to- kocham Cię[IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote]

:):):):) A wiemy jakie miał warunki w domu? Oprócz tego, że na gnoja trafił...Tzn. czy mieszkał w bloku, czy w domu z ogrodem, czy w kojcu? Wiek - około 8 lat rozumiem tak? Lepiej podawac kontakt na Pana Tomka czy na Kiwi?

Link to comment
Share on other sites

Mieszkał w bloku , w domu było dziecko ale ja sądzę , ze należy mu szukać domu bez dzieci . Jest wykastrowany . Nie toleruje innych zwierząt . Ma 8 lat . Podaj numer pan Tomka , bo Kiwi niedługo wyjeżdża. Dziękujemy za pomoc w ogłaszaniu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Mieszkał w bloku , w domu było dziecko ale ja sądzę , ze należy mu szukać domu bez dzieci . Jest wykastrowany . Nie toleruje innych zwierząt . Ma 8 lat . Podaj numer pan Tomka , bo Kiwi niedługo wyjeżdża. Dziękujemy za pomoc w ogłaszaniu ![/quote]

Oki...A jakieś choroby? Oprócz depresji rzecz jasna:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...