Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarnęli 18kotów i 5psów! Wieś ich wyklęła-MĘTKÓW C.D./fotki s.2i3


Ulaa

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']A moze jednak dalabys rade prowadzic rozliczenie w pierwszym poscie? Ulatwilo by to szukanie za kazdym razem na watku, ile zostalo w skarpecie a ile jest wydane.
[/QUOTE]

Oczywiście, przejrzę wątek i wrzucę info do 1 posta i jeśli jest jeszcze coś ważnego, co wg Was należy tam umieścić, to dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ada-jeje']a moze jednak dalabys rade prowadzic rozliczenie w pierwszym poscie? Ulatwilo by to szukanie za kazdym razem na watku, ile zostalo w skarpecie a ile jest wydane.
W ferworze zajec zapomialam napisac ze kolejna faktura dotarla do fundacji na kwote [b]381,32 zl. [/b]znalazlam ostatnio mielismy [b]528,00 zl[/b] i pozostalo nam[b] 147,00zl [/b]a ze w miedzyczasie doszla wplata od pani bozeny z lublina [b]100,00 zl[/b] wiec do dyspozycji na miesiac marzec mamy [b]247,00 zl[/b] wszystkim wspierajacym stadko z metkowa bardzo dziekujemy. :lol:[/quote]

super wieści:) PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ja moze jeszcze dodam,ze jest na dzień dzisiejszy 11 kotów i trzy psy. Ostatnio odeszły dwa kotki za T.M.[/QUOTE]
Smutne ale wiedzac ze to sa raczej starowinki zabrane z Oklesnej przez Panstwa, nie ma w tym nic dziwnego. Na kazde stworzenie i na nas tez przychodzi kres. Nie raz juz rozmawialam z Panstwem na ten przykry temat, to mimo smutku jaki przezywaja po kazdym kolejnym zwierzaku, dla nich to jednak balsam na serce, ze do konca zycia zwierzakow byly kochane i w rodzinie pelnej milosci.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Ada-jeje'] do dyspozycji na miesiac marzec mamy 247,00 zl wszystkim wspierajacym stadko z metkowa bardzo dziekujemy[/QUOTE]


Czy jakies wpłaty dotarły jeszcze dla Państwa ??

P. Danusia planuje zrobić zakupy w przyszłym tygodniu. Dodam ,że ma u siebie dwa szczeniaki z Olkusza na B.D.T. Na dodatek jedena z suń to istna demolka:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Czy jakies wpłaty dotarły jeszcze dla Państwa ??

P. Danusia planuje zrobić zakupy w przyszłym tygodniu. Dodam ,że ma u siebie dwa szczeniaki z Olkusza na B.D.T. Na dodatek jedena z suń to istna demolka:):)[/QUOTE]
Nie wplynela zadna dodatkowa wplata. Oczywiscie ze Pani Danusia moze zrobic zakupy za pieniazki ktore sa dla nich na koncie. Bede sie jeszcze kontaktowac z Pania Danusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czekamy na fakture od p. Danusi za zakup karmy w miesiacu marcu, a w miedzy czasie od ANIOLA p. Bozeny z Lublina wplnela kwota[B] 300 zl.[/B] Tak wiec na miesiac kwiecien w skarpecie mamy kwote [B]300 zl.[/B][/QUOTE]

Dziękuję za informacje. Ja przygotowuję bazarek .Będzie wiecej. Ciekawa jestem ,co to za ANIOŁ? Czy kiedyś sie ujawni?

Link to comment
Share on other sites

Kochana, czy Pani Danusi czegoś potrzeba?
Myślałam, ze dojadę wczoraj do Mętkowa, ale mamy nowe chorutkie pieski (ja mam, nie piszę na wątku olkuskim nawet, bo mój mąż mnie pewnie już nawet nie odwiedzi po powrocie), z czego jedna, w najgorszym stanie leży u mnie pod kroplówką i rokowania słabe..
Biegam z miejsca z miejsce, ale cały czas pamiętam o Owczusi i Puni.
Czy coś, poza lekami potrzebne?
Dowieźć karmę?? Może ktoś będzie jechać z Krk w stronę Mętkowa?
W razie czego dawaj znać.

[quote name='Javena']Czy jakies wpłaty dotarły jeszcze dla Państwa ??

P. Danusia planuje zrobić zakupy w przyszłym tygodniu. Dodam ,że ma u siebie dwa szczeniaki z Olkusza na B.D.T. Na dodatek jedena z suń to istna demolka:):)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Kochana, czy Pani Danusi czegoś potrzeba?
Myślałam, ze dojadę wczoraj do Mętkowa, ale mamy nowe chorutkie pieski (ja mam, nie piszę na wątku olkuskim nawet, bo mój mąż mnie pewnie już nawet nie odwiedzi po powrocie), z czego jedna, w najgorszym stanie leży u mnie pod kroplówką i rokowania słabe..
Biegam z miejsca z miejsce, ale cały czas pamiętam o Owczusi i Puni.
Czy coś, poza lekami potrzebne?
Dowieźć karmę?? Może ktoś będzie jechać z Krk w stronę Mętkowa?W razie czego dawaj znać.[/QUOTE]

P. Danusia była na zakupach mysle, że narazie jedzenia jej wystarczy. Oby dziewczynki szybko domek znalazły,bo zaczynają sie zbytnio przywiązywać do nich ,a one do Państwa.:)
W razie czego dawaj znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ucieło nam watki . Nie wiem dokładnie ile nam zostało po ostatnich zakupach.

Było 247 zł + 300 zł od Anioła :) .Pani zakupiła chyba na ok. 150 zł (nie wiem ,czy dobrze pamietam ) wygląda na to ,że na miesiac kwiecień mamy 397 zł ??

Prosze o info.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ucieło nam watki . Nie wiem dokładnie ile nam zostało po ostatnich zakupach.

Było 247 zł + 300 zł od Anioła :) .Pani zakupiła chyba na ok. 150 zł (nie wiem ,czy dobrze pamietam ) wygląda na to ,że na miesiac kwiecień mamy [B] 397 zł ??
[/B]
Prosze o info.......[/QUOTE]
Tak, zgadza sie, podawalam juz ta kwote na watku, ale jak piszesz czesc wpisów zjadlo.

Link to comment
Share on other sites

Punia i Owczusia mają się dobrze
wszystko ok
po sterylizacji zostały na brzuszkach tylko kreseczki, będzie dobrze
w Poniedziałek Punia jedzie do domu :)
własnie siedzi obo k mnie z jednej strony, a z drugiej Owczusia doprasza się o pieszczoty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Punia i Owczusia mają się dobrze
wszystko ok
po sterylizacji zostały na brzuszkach tylko kreseczki, będzie dobrze
w Poniedziałek Punia jedzie do domu :)
własnie siedzi obo k mnie z jednej strony, a z drugiej Owczusia doprasza się o pieszczoty :)[/QUOTE]

Ciesze sie,że Punia będzie w domku. W Mętkowie znowu ktos wyrzucił w lesie dwa małe psy.P.Danusia dzwoniła do fundacji ,ale prosili ją ,żeby na jakis czas przetrzymała te psiaki. Jutro dowiem się ,czy są u niej. Pytała również, czy moze zakupić jakieś jedzonko za pieniążki ,które sa w puli fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Ciesze sie,że Punia będzie w domku. W Mętkowie znowu ktos wyrzucił w lesie dwa małe psy.P.Danusia dzwoniła do fundacji ,ale prosili ją ,żeby na jakis czas przetrzymała te psiaki. Jutro dowiem się ,czy są u niej. Pytała również, czy moze zakupić jakieś jedzonko za pieniążki ,które sa w puli fundacji.[/QUOTE]
Pieniązki ktore sa w puli to dla jej stadka, niemniej moze kupic karme dla psow z lasu, choc jutro w tej sprawie zadzwonie do UG. Do jakiej fundacji dzwonila p. Danusia i kto zadecydowal o przetrzymaniu psiakow u nich?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zadzwonie do p. Danusi z informacja ze zauwazylam na koncie Fundacji kolejna wplate [B]200 zl.[/B] od Pani Bozeny, aniola stroza stadka Panstwa z Metkowa. Znajac ich sytuacje finansowa przeleje pieniazki na ich konto a na faktury poczekamy do konca miesiaca. Kwote ktora przeleje na ich konto uzgodnie z p. Danusia telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Pieniązki ktore sa w puli to dla jej stadka, niemniej moze kupic karme dla psow z lasu, choc jutro w tej sprawie zadzwonie do UG. Do jakiej fundacji dzwonila p. Danusia i kto zadecydowal o przetrzymaniu psiakow u nich?[/QUOTE]

Piesków z lasu już nie było .Owczusia i Pusia znalazły domy. :) Dziekuje za informacje.Dziekujemy serdecznie Pani Bożence.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Przelalam wczoraj Panstwu K.[B] 300 zl.[/B] po rozliczeniu tej kwoty, i doslaniu nam faktur, pozostaje nam w skarpecie jeszcze [B]300 zl. [/B]na czerwiec.[/QUOTE]

To nie jest zle. Podziekowanie przede wszystkim "Aniołowi".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Ada-jeje']Informuje ze do siedziby fundacji, wplynely 2 faktury w kwietniu i 3 faktury w maju na laczna kwote

[B]470,62 zl.
[/B]Na miesiac czerwiec w skarpecie pozostalo[B] 130 zl.[/B][/QUOTE]

Dziekujemy za informacje. U P.Danusi od dwóch dni jest nowa ofiara ludzi bez serca. Znaleziona sunia wyrzucona w lesie.


[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5096/dsc000652222.jpg[/IMG]



Nie mieli sumienia jej zostawić.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...