Jump to content
Dogomania

BRNO CACIB czerwiec 2008


panienkabubu

Recommended Posts

Z całego serca polecam Brno - z Katowic macie niedaleko,więc warto uwzględnić te wszystkie dodatkowe atrakcje.
W ubiegłym roku były także targi pszczelarskie - przywiozłyśmy pyyyszne miody za świetną cenę.
Była też wystawa świnek morskich (i myszy i szczurków) - cuuudne,byli czołowi czescy hodowcy i było co pooglądać. O mistrzostwach w woltyżerce już nie wspomnę...
Aaa...i była jeszcze wystawa kotów...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze,zastanawiam sie,młoda by była w młodziezy,juz jako tako młodziezowa,do Kraka jedziemy,jestesmy w sobote to czemu nie spóbowac do BRNA w niedziele...
Hmmm jak znajde transport z wystawy z Krakowa(z soboty-po wysatwie- na niedziele-i spowrotem tez :D ) do Brna to zgłosze.(byłaby to pierwsza wysatwa zagraniczna,troche sie boje)

[SIZE=4]Wiec jesli ktoś miał by miejsce w autku na jedną osobe + czarną terierke(niekonfliktową,spokojną i wbrew wielkości, zajmujaca mało miejsca) to prosze o kontakt[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Różyczka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=2602"]panienkabubu[/URL] ja szukam na niedzielę ze śląska transportu. Być może do Krakowa też się wybiorę, ale do Brna muszę jechać ze Śląska, a nie bezpośrednio z Krakowa :)[/quote]
Z psem? Sama?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szukam transportu na sobotę z Wrocławia, Krakowa (choć w sumie może inne miejsca też by mi pasowały).
Szukam kogoś z gr. I, III, IV, VI, VII, VIII, X (my jesteśmy z VII gr.)
Oczywiście dorzucam sie do kosztów paliwa. Pies nei ma choroby lokomocyjne, jeździ w bagażniku, na siedzeniach jak i w nogach czy z tylu czy z przodu bez różnicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Szukam transportu na sobotę z Wrocławia, Krakowa (choć w sumie może inne miejsca też by mi pasowały).
Szukam kogoś z gr. I, III, IV, VI, VII, VIII, X (my jesteśmy z VII gr.)
[/QUOTE]

Ja jadę na grupę I i przez Wrocław. Miejsca Ci u mnie dostatek i to nie w bagażniku :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Czy można opłacić tą wystawę NA WYSTAWIE?
Bo tam coś chyba pisze, że nie? :hmmmm:[/quote]


Nie wiem ale na pierwszej stronie Elitesse napisala ...

[quote name='Elitesse']przy platnosci na miejscu placi sie jak za 2 termin - 900 koron[/quote]

[quote name='Elitesse']nsa niemieckiej ulotce jest zdanie ze placac w dniu wystawy placi sie jak za drugi termin - tylko tyle wyczytalam[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='LUBA']Czy ktoś z Was przesyłał może zgłoszenie mailem. I czy wogóle można wysłać mailem.
Ja wysłałam ale nie potwierdzili czy doszło:placz: i nie wiem czy wysyłąsć jeszcze pocztą??[/quote]

Ja wysyłałam pocztą tradycyjną i emailem. Potwierdzenie otrzymałam, że wszystko OK i, że płacić na miejscu można :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...