Jump to content
Dogomania

Tosa z otwartymi ranami na łapach. MA JUZ STAŁY DOMEK! Walczy o zdrowie i życie!!!


Nicol

Recommended Posts

Tosiak walczy o zycie, zdrowie..... ma gronkowca, dlatego te rany na łapkach mu sie otwierały......:-(:-( Dobrze ze trafił do takich cudownych ludzi, którzy chca o niego walczyć....
Musi Ci sie udac Chłopaku, nie poddawaj sie....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z gronkowcem da sie wygrac a w najgorszym wypadku zyc.
wiem co mowie, moj onek mial gronkowca w lapkach przez ostatnie 5 lat swojego zycia, co roku w mokrym okresie nawroty,i niestety operacyjne czyszczenie lapek, ale byl zadowolony z zycia!czeste przemywanie woda utleniona daje dobre efekty!

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze,że pies do schroniska trafił zdrowy, a gronkowca złapał tam... :(

Oby udało się psiakowi... Jego rodzina adopcyjna bardzo psa kocha, mają weterynarza w rodzinie i mam nadzieję że sobie poradzą...
Toro będzie miał robioną punkcję kości by znaleść ognisko tego gronkowca....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Niestety nie udało się.... Pies był już w fatalnym stanie i podjęto decyzję o jego uśpiniu.... :( Przynajmniej odchodził w miłości.........

Biega już za TM...........................................................................................................................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Darekdroz']Witam jestem tu pierwszy raz , czy ktos wie co z ta Tosa sie stalo??
mam tose suczke , super pies . dodam ze mam 2 dzieci 4 i 1.5 roku swietny kontakt miedzy dziecmi i psem. Pozdrawiam wszystkich włascicieli Tosy[/quote]

Darek poczytaj posty do tyłu, pies był chory jest za TM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...