Jump to content
Dogomania

jaka aktywnosc najlepsza dla ONa?


ayshe

Recommended Posts

U hodowczyni bylismy, ale ja nie mowie po niemiecku, a Astrid nie mowi po angielsku. T. od poczatku mowil o Balto, ze to 'my' trenujemy i 'my' robimy to czy tamto, wiec nie ma co liczyc, ze sie przyzna, ze o tresurze to on tylko czytal i slyszal. Ostatnio to nawet w obliczu tragedii z Diva (2 dni po) nie bylo nastroju na poruszanie takich kwestii, bylismy tam zaledwie pol godziny. Z drugiej strony, to jesli Baltowski bedzie dalej taki 'milutki' to T. nie bedzie chcial go zatrzymac i ja dostane kryminaliste :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak bym byla na miejscu T. to zazdrosc by mnie zezarla, ze Baltus przylazi do Ewuni, kreci sie wokol nog jak waz probujac jednoczesnie dac buziaka. A jak ta zazdrosc by mnie zzerala, to ruszylabym tylek i sprobowala naprawic relacje z,badz co badz, wlasnym psem.
Bo Baltazar moze i jest padalcem, ale dla mnie to on jest calkiem mily i dosc posluszny.
A ja co rano slysze 'Balto siaaaaaaaaad, Saba siaaaaaaaad' i jeszcze raz i jescze raz, i jeszcze... W koncu nie wytrzymuje, dobiegam do sw. trojcy, mowie 'SIAD', psy siadaja, a ja wracam do lozka :p Niby tlumaczylam sto razy, ale widocznie jestem malo wiarygodna.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
no wyobrazilam sobie torbena w rannej sytuacji i kompletnie mi to poprawilo humor:evil_lol:.jakze ot musi byc pieeeknywidok.no i napewno kryminalista traktuje tatuska powaznie dzieki temu.no coz...kazdy ma to na co se zapracuje czyz nie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kryminalista jest na tyle przytomny, ze wie, ze im szybciej usiadzie tym szybciej drzwi sie otworza i bedzie mogl wystrzelic na dwor. Ale Saaabaaaa... hmmm, jej rozum jest odwrotnieproporcjonalny do wielkosci ciala. Oj maluski maluski ci on jest, wiec powtarzanie komendy siaaaaaaad na niewiele sie zdaje, bo ona chce wyjsc i stoi przy drzwiach. Przeciez bedzie wychodzic to na cholere ma siadac, nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Wracajac do tematu topiku, pogoda jest calkiem calkiem, wiec zbieram sie gowniarzem do lasu, niech mnie kocha bardziej, hehe. A nudziarze leniwcy niech gnija w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...