Jump to content
Dogomania

Wystawa Lodz Mai 2004


Terzia

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Teresa oto stawka majorków :D

PSY:

*********klasa młodzieży*****************

Ares Ling Tao

Che Guevara Animus Fortis

*********klasa pośrednia******************

Kubuś Rozpruwacz Osanna

********* klasa otwarta *******************

Basco Nektar Północy

Honorowany po Oskara Ling Thao

Jin Ferro Osanna

Parys Domi

Rex z Piotrowego Sadu

Rusty the Clown Magis

**********klasa championów ***************

Argos Juhasz ( nieobecny)

Irimen Ajax Telemonius

Rus Kauri Zeppelin Gess

Rus Kauri Zeppet in Cess

SUKI

*********** klasa mlodzieży *****************

Amanda Ling Thao

La Belle Osanna

*************klasa pośrednia **************

Hexa z Łackiego Sadu

Kaliope WRóżka Osanna

************* klasa otwarta ****************

Akolita Jaropelek

Hmm co do wynikow to nie bardzo pamietam dokladne, wiecej napisze Jarek ( moja Kofi dostała złoto, CWC i res. CACIB)

Link to comment
Share on other sites

a jak wygladaja majorki z Ling Thao ? Czytalam ze byly zgloszone....To byl chyba ich pierwszy miot...?Nie dam glowy ale obilo mi sie o uszy ze maja takze wilczarze wiec zapamietalam :wink: Mijalam na wystawie dwie majorki ale nie wiedzialam jak wygladacie wiec nie zaczepialam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gorzala w koncu trafisz na normalnego :lol:

Ja po Katowicach chcialam sobie darowac bo nie dosc ze Malenstwo uznalo ze wychodzi z ringu to jeszcze tutaj mi sie oberwalo jakoby pies byl kompletnie nie przygotowany i ogolnie nikt z nim nie pracowal bo zachowal sie jak dziecko :evilbat:

Ale w koncu moje pieniadze,moj czas i moja litosc sedziego a im nic do tego :evilbat:

Czyli ogolnie rzecz biorac samiec z Ling Thao byl ....taki sobie ? :roll:

BTW.a jak Czesiek zniosl ta pogode ? Maly padl a dodatkowo nie bylo praktycznie w ogole cienia :evilbat:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@ Carragan

Wystawa ogolnie dla mnie była i miłym szokiem i bardzo niemiłym!

Przede wszystkim miłym bo Kofi dostała CWC i res.CACIB, wielkim zaś zaskoczeniem było dla mnie i nie tylko dla mnie to, że Cze Jarka przegrał z psem o wiele słabszym.

Czesio Jarka jest w tej chwili moim faworytem :evilbat: naprawde super pies zaslugujący na 1 lokate!

Sedzia przegiął zarówno dając mu 2 miejsce jak i w momencie gdy dał res. CACIB ukraińskiemu psu, któremu to sie nie należało, chociażby ze względu na to, że pies kulał nieziemsko... w taki sposób, że ledwo biegł...Cóż, sprawiedliwość sędziego na wystawach to chyba zjawisko nierealne...

Co do pogody to była piękna, ale beznadziejna na wystawę, mało cienia i ogolnie upał, psy dyszały a Czesio siedział w klatce :D

Link to comment
Share on other sites

Cerry tez ma ze 4godziny dziennie spacerow a i tak slysze ze jest zapasiony :lol: Widac cecha wrodzona :wink:

BTW.zastanawiam sie czy ludzie nie wstydza sie wystawiac psa ktory nie jest w optymalnie najlepszej formie fizycznej ? :hmmmm:

Przeciez jak Cie widza,tak Cie pisza i niezle swiadectwo sobie wystawiaja :o

Link to comment
Share on other sites

Gorzala czyli kolejny sedzia do kosza :lol:

Czyli to juz sedza warszawski,lodzki.....Kto kolejny ? :lol:

U nas na straconej pozycji jest pan z Katowic,ale za to namietnie polujemy na katowickiego sedziego polakow bo jego cierpliwosc,spokoj i opanowanie zrobilo na mnie ogromne wrazenie :lol:

BTW.a jaka ocene Czesiek dostal ?

I gdzie teraz sie wybieracie ?

Link to comment
Share on other sites

dostaliśmy ocenę doskonałą i srebrny medal, ale to dla mnie trochę za mało.

nie jest tak zle,myslalam ze znowu dobra :wink:

będę teraz w Lesznie, w Szczecinie, w Sopocie oczywiście i jeżeli będę miał chwilę skoczę do Krakowa, Wrocławia i Poznania :evilbat:

to jednak gdzies Cie tam dorwe kiedys :wink:

zawsze jest jeszcze możliwość zgloszenia protestu, lub droga służbowa wynikająca z regulaminu. :evilbat:

a moglabym wiecej info ? Trzeba sedziemu udawadniac nieznajomosc wzorca ? :wink:

a jak to nie pomoże to :ak-shot: i po zawodach :wink:
e tam,lepiej poszczuj Czesiem,w koncu i tak jest "psem niebezpiecznym" wiec atak od razu wytlumaczony :wink:
Link to comment
Share on other sites

GORZAŁA NAPISAŁA

JAKIM CUDEM, GDZIE I KIEDY OJCIEC REXA ALKO z HLOCINSKICH ROVNIN ZDOBYŁ CHAMPIONAT LUXEBOURGA I ZWYCIĘZTWO EUROPY.?????????????????????????????????????????????????????????????

oj gorzała gorzała - wiesz co ci powiem/napiszę -nie mam pojęcia jakim cudem

i jeszcze coś - nie mam pojęcia co to za pies ten jakiś ALKO z H.R. -nie znam go i nie nie wiem o co ci chodzi bo ojciec mojego psa to ATRIX z H.R.

fajnie by było jak byś wiedział co czytasz, co mówisz i co piszesz -naprawdę miła niespodzianka by to była

co do rodowodu mojego psa -mogłeś podejść i zapytać na wystawie -pokazałabym ci go i rozwiała wszelkie wątpliwości co do tytułów ATRIXA -bo są one wpisane w rodowód

Link to comment
Share on other sites

Hej Asia, widocznie Gorzale sie pomyliło, ale wyraźnie przecież napisał, że chodzi mu o ojca TWOJEGO psa ( REXA), a Ty od razu takim uszczypliwym tonem, bez przesady, chyba nie o to chodzi, żeby co chwilę żółć wylewać...

Ja także jestem ciekawa ( i myślę ,że nie tylko ja i Jarek) gdzie Atrix zdobył te tytuły, bo przyznam się, że szukałam tego w sieci no i nic na ten temat nie ma, a zazwyczaj taki fakt jak np Zwycięstwo Europy i to w takiej rasie nie jest pominęty! Zresztą na jeden ze stron o majorkach widziałam zestawienie wszystkich championów, ZW.E z ostatnich 10 lat i nic na temat ATrixa nie było. Stąd nasza ciekawość, a Ty od razu doszukujesz się podtekstów...

Ja np w przyszłości może byłabym zainteresowana pokryciem swojej suki Twoim psem ( rozważam różne warianty) i chciałabym znać dokładnyu jego rodowód, więc jeśli nie jest to żadna tajemnica to napisz prosze w jakich latach i gdzie ojciec Twojego Rexa zdobył swojej tytuły.

Aha, jeśli jesteś zainteresowana zdjęciami Rexa z wystawy w Łodzi, a dysponuję takimi, to napisz na priv.

No i mów jak poszło na wystawie!!!

A na przyszłość więcej luzu, nie każdy właściciel majorki spiskuje...jeśli o mnie chodzi ( i o Jarka- pasjonate z którym o psach można gadać bez końca, o majorkach nie wspomnę :evilbat: ), to wynika to z czystej ciekawośći i chęci zgłębienia informacji o rasie, bo chyba w końcu to o to chodzi !!!

Link to comment
Share on other sites

@ Asia

Wstawiam na forum zdjęcia Twojego psa- Rexa. Jednoczesnie przejrzałam sobie post, w którym toczyła się dyskujsja na jego temat.

No i przyznam, że widząc Twojego psa na żywo, w ruchu, oglądając po raz n-ty zdjęcia z Łodzi z wystawy w 100% zgadzam się z Gorzałą i tym w jaki sposób opisał Twojego psa.

Wcześniej nie wypowiadałam się na ten temat, gdyż nie miałam okazji widzieć Rexa na żywo..aż do 2 maja...

Aby nikt mi nie zarzucił, że to co pisze jest nie zgodne z prawdą, zamieszczam zdjęcia Rexa z Piotrowego Sadu ( majorka ) .

Zresztą kto będzie chciał oceni sam, wszystko widać jak na dłoni.

_257548_n.jpg

_257550_n.jpg

_257552_n.jpg

_257559_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

buuuuuuuuaaaaaaaa jaki olbrzym!!!!!!! :o :o

No dla mnie to nie jest pelnej krwi MAJORKA :-? :roll: (moze MAJOR Z DOGIEM :wink: )

Jest niepropolcjonalnie zbudowana ,nie ma podniesionego zadu,no i jest za duza...(takiego wielkiego majora to ja jak zyje nie widzialam :o )

Link to comment
Share on other sites

@ Sławek

Po raz kolejny pokazaleś na co Cie stac:

Ten odgłos paszczą zapewne przejełaś od konia , którego masz w emblemacie ?

Forum jest po to by każdy mógł wyrazić swoja opinie i swoje wątpliwości, a nie po to by kogoś obrażać. Obrażanie wychodzi Ci REWELACYJNIE, szkoda ze w parze z tą umiejętnością nie idzie nic innego..To przykre, ale cóż...na głupote lekarstwa nie ma.

Poza tym, z tego co wiem, (a przynajmniej tak myślałam do tej pory) miałeś jakąś, może nawet i sporą wiedzę na temat majorek, gdybyś użył tej wiedzy w sposób właściwy nie byłoby problemu. Na pierwszy rzut oka widać, że pies jest beznadziejny, że majorki to on wogole nie przypomina i że wstyd cos takiego wogole pokazywać na wystawach, a szczytem już największej głupoty jest uzywanie takiego psa jako reproduktora, który swoje wady będzie przekazywał potomstwu!

! Wszystko to byś zobaczył, gdybyś był odrobine obiektywny, ale na to z Twojej strony nie ma co liczyć! Zresztą czemu tu się dziwić, skoro masz klapki na oczach...

na koniec:

Jeśli ciołek - to pinda ......... jeśli koń - to krowa ..... I tym razem nie pisze o emblemacie

Inteligencją to Ty nie grzeszysz...

Myślę, że dalsza dyskusja z Tobą jest bezprzedmiotowa.

Link to comment
Share on other sites

No wiesz...broniac tak kiepskiego psa pokazujesz wszystkim swoja wiedze o rasie... :wink:

widac na zalaczonym zdjeciu ze pies jest OLBRZYMI i chyba mi nie powiesz ze jest inaczej!

a forum jest po to aby kazdy kto ma tylko ochote mogl sie wypowiedziec co tez czynie!

Chyba masz takiego samego kundla skoro tak bronisz tamtego DOGA

jestes jakis niedowartosciowany chlopie??

No i w LODZI wypadl b.cieniutko...czy sie moze myle...??!

Byles w RIO??Tam bys sie czegos nauczyl..moze...JAK WYGLADA MAJOR

STARY I SKONCZ SMIERDZIEC...wyluzuj sie...jestesmy na forum..

Link to comment
Share on other sites

@ Slawek

I wszystko tylko bierze sie z tego.... ze nie "lubisz" psow OSANNY, ze czujesz sie oszukany, zdruzgotany.... bo pani Renata sprzedala Ci potwora, ktory nawet nie przypomina ca de bou <hehehe>. Sorry Slawek, ja tylko w ten sposob moge to widziec!

Jezeli tylko ktos z nas krytykuje psa tej rasy... ktorego nawet ciezko "podciagnac" jest pod standart.... to od razu ci to przeszkadza. Podoba ci sie tylko to, jak ktos najezdza i atakuje psy OSANNY.

To jest widoczne jak na dloni.

Mogles pojechac z pania Malgorzata z Krakowa na Monografike na Majorke i tam poogladac podobne "mamuty" <hehe> na pewno oko by ci sie ucieszylo.

Na szczescie sytuacja tutaj ostatnio sie uspokoila - ale tobie to sie widocznie nie podoba i musisz "kluc"... czas komarow sie zaczal?

:drinking:

Kon?

Kurcze... a ja bylam przekonana w emblemacie Dominiki zobaczyles dlugowlosa blondynke z golymi cyckami <heheheheheheheh>

Link to comment
Share on other sites

:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...