Jump to content
Dogomania

Szczeniaczek Alterek- mix collie-MA DOMEK


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wspaniałe wiadomości :loveu:
Dopiszę na Collie o tym, że Alterek ma hotelik i zbieramy pieniążki na jego utrzymanie. Potrzebny jest jednak nr konta, na który forumowicze mogliby dokonywać wpłat. Na czyje konto zbieramy? Podajemy oficjalnie na forum, czy na pw?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Wspaniałe wiadomości :loveu:
Dopiszę na Collie o tym, że Alterek ma hotelik i zbieramy pieniążki na jego utrzymanie. Potrzebny jest jednak nr konta, na który forumowicze mogliby dokonywać wpłat. Na czyje konto zbieramy? Podajemy oficjalnie na forum, czy na pw?[/quote]

Możemy zbierać na moje konto - chętnym będę podawał na pw.
Zaraz Ci wyślę tak abyś mogła wysyłać je osobom któe chcą wpłacić pieniążki.

Dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przydałyby się informacje na forum collie, w jakim hoteliku jest Alterek i ile kosztuje doba.
Ja poproszę na pw numer konta.
I jeszcze przydałyby się info, gdzie jest ogłaszany i jakie podawać namiary w ogłoszeniach. Wieczorem mogę powrzucać małego na parę stron.

Link to comment
Share on other sites

Pani Lucynka z forum Collie napisała:

[COLOR=Red][B]"Witam,prosze podajcie numer konta Hoteliku ,mamy pieniadze na naszym koncie _Dla Collie w potrzebie" Przekaze pieniadze.Prosze ustalcie na jaki orientacyjny czas. Czy trzeba placic "z gory",czy na koncu pobytu? Przede wszystkim musimy szukac Mu Domu docelowego."


[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W hoteliku płaci się "z dołu" za 10 dni, czyli teraz 19 marca trzeba będzie zapłacić 250 zł za okres od 9 do 18 marca. Niestety nie mają tam konta bankowego, trzeba przyjeżdżać i płacić gotówką. Dla mnie to trochę niepojęte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...