Jump to content
Dogomania

Trasa Inaczej :) czyli podwórkowe aligity


requiem.

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[SIZE=2][QUOTE][SIZE=2]Dagmara...masz BC? :smile:[/SIZE] [/QUOTE][/SIZE]
[SIZE=2]chyba napewno nie.. zobacz sobie jej galerię [/SIZE]

[SIZE=2][QUOTE][SIZE=2]Polecam firmę OLKO :smile:

[/SIZE][URL="http://www.olko.com.pl/site/index.php?co=produkty&lang=pl&idprod=103"][SIZE=2][COLOR=#000000]Olko - strona internetowa firmy - Produkty - Palik 105cm[/COLOR][/SIZE][/URL][/QUOTE][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2]I ja również ją polecam[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

my bedziemy budowac z Misią97 tor :) cały :lol!: tylko że najpierw musimy po jednej przeszkodzie:
Stacjonata - dechy :)

Opona - to z pomocą tat ;p jnie wiem jakaś opona w ramie przymocowana łańcuchai lub chulahop

Schodki - Zrobione ławeczki (są już takie specjalne)

Slalom - Mam takie plastykowe rurki z domku takiego złączanego :)

Stół - Blat i pniaki wzmocnione

Tunel miękki- wejście - obudowa - drut i worki jakieś też takie przepuszczające powietrze

Chuśtawka- Deska i pniok ;d Pniok bedzie mial zawias :D

Mur- ? chyba stara rynna wbita w ziemie do poływy przecieta na pół a do niej włożona zsmocniona jakimiś cegówkami deska z otworami wycietymi w niej

Kładka-Ławka i dwie deski (na ławce deska wzmocniona czymś)

Tunel sztywny -Obudowa z drutów przeszyta przepuszczającym powietrze materiałem przeciw gryzieniu ;p

Palisada - ? jeszcze dokładnie nie wiemy ale napewno coś wyślimy z grubymi dechami :lol:

Nie wiem co z tego wyjdzie ale po kolei będziemy to mocować i testować (niestety pierwsze to my będziemy króliki doświadczalne
Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']nie rób huśtawki i palisady bo to się może źle skończyć. Poza tym niezbyt bezpiecznie brzmią druty i stare rynny[/quote]

a skąd wiekszość klubów miało pierwsze palisady i huśtawki? Dlaczego zrobienie ich samemu ma się źle skońćzyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']a skąd wiekszość klubów miało pierwsze palisady i huśtawki? Dlaczego zrobienie ich samemu ma się źle skońćzyć?[/quote]

Heheh zobaczymy co z tym będzie narazie wykonaliśmy stacjenatke Zakończona została sukcesem, w pełni bezpieczna i jeszcze wzmocniona. Trochę się chwieje ale jak się ją bije do siemi to ani się ruszy, no chyba że się ją porządnie walnie młotkiem :eviltong: I nie jest ciężka, mniej więcej 1 kg na oko takze moze troche mniej??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']a skąd wiekszość klubów miało pierwsze palisady i huśtawki? Dlaczego zrobienie ich samemu ma się źle skońćzyć?[/QUOTE]

dalej ma- ale robią je ludzie kompetentni, a czytając takie posty:
[quote name='cocker']Sorki pomylilam sie :evil_lol: chodzilo mi o palisade :eviltong: wiem że to tak chyba z innej beczki ale jak nauczyć psa przeskakiwania przez palisadę?
[/QUOTE]

nie mam wrażenia, że cocker jest kompetentna ;)
chyba że jakieś nowe przepisy są i przez palisadę się skacze :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']jaką macie konstrukcję stacjonaty, że się ją w ziemię wbija?[/quote]

Sorki pomylilam sie :evil_lol: chodzilo mi o Stacjonate :eviltong: wiem że to tak chyba z innej beczki ale jak nauczyć psa przeskakiwania przez STACJONATĘ!?
W dsuumie to my z deliosem nie mamy problemów ale chodzi o psa koleżanki. Kajtuś tak jakby boi się przeskoczyć. No tam raz przeskoczył ale do mięska :lol:tak to to podchodził skakał na belkę przeskakiwał i dopiero spuszczał tylne łapki.
Pomocy ? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']dalej ma- ale robią je ludzie kompetentni, a czytając takie posty:


nie mam wrażenia, że cocker jest kompetentna ;)
chyba że jakieś nowe przepisy są i przez palisadę się skacze :razz:[/quote]

Ej, eh, matylda! Myli mi sie palisata ze stacjonata. A dobrze bylo, czekajcie sprawdze dwa razy. Jest stacjonata opona i schodki tak? chyba tak :evil_lol:
Tam zaraz nie kompetentna, poprostu ciołek jestem bo myle nazwy :lol:
A taką mamy konstrukcje. Dwie dechy nie duże trochę zaostrzone na końcach co sie wbijają w ziemie no i ten taki krzyżyk. Nie wiem nie umiem tego opisać a zdjęcia tym bardziej nie zrobie narazie bo środek nocy jest! :eviltong:no jak STACJONATA wyglada no, tylko że kołki sie w ziemie wbija.
teraz dobrze wszystko zinterpretowałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocker']jak nie ma :p czytalam w ksiazce ze sa :p
Jest stacjonata opona schodki slalom stol tunel hustawka mur kladka tunel palisada :cool3:
Ksiazka sie myli?[/quote]

może zamiast książki lepiej przeczytać regulamin agililty, jest na przykład na stronie związku, sekcja szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alusia']
hopka:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1282/dscn3434fa1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/5093/dscn3435dh1.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Z czego sa zrobione tutaj poziome tyczki???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...