Jump to content
Dogomania

-> KEN uczuciowy borderek z Tomaszowa!!! ZNALAZŁ DOM! DZIĘKUJEMY!


bellatriks

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']Kurcze tak mało osób odwiedza Kena nawet na dogomani[/quote]
Kurczę, ludzie, ja wiem, że Ken musi jeszcze troszkę poczekać na tego jedynego człowieka.
Ale Wy wszyscy - Dogomaniacy - możecie mu w tym pomóc! Podbijcie czasem wątek, dajcie ogłoszenia, proszę! [B]Ken prosi![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Zgadzam się, zainteresowanie na dogo jest mizerne. :(
Na allegro sporo odwiedzin strony, ale żadnych obserwatorów, żadnych zapytań. :shake: Nie rozumiem, czemu tak sie dzieje. Przecież to piękny pies. Do tego o wspaniałym charakterze.[/quote]
Ja po prostu ludzi nie rozumiem....
W schroniskach jest dużo naprawdę świetnych psów - przyjacielskich, wesołych, ciepłych... i czemu ludzie ich nie biorą? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oti']Widzę że kolejne borderkowe cudeńko [/quote]
Taaa... w Łodzi też takie są....:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77826&page=114[/URL] (w poście Ciapka jest jeden - drugi w linku do str. schroniska na następnej stronie.)

Skąd to tyle tych borderowych się nagle nabrało? :shake:
Głupia moda...:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ludzie biorą sobie takie borderka bo myślą- najmądrzejszy ? aha czyli szkolić nie trzeba on jest przecież taki mądry to po co..? i wtedy zaczynaja się problemy...:shake:
No ale mam nadzieje że Ken znajdzie jakiegoś odpowiedzialnego opiekuna!! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oti']Ludzie biorą sobie takie borderka bo myślą- najmądrzejszy ? aha czyli szkolić nie trzeba on jest przecież taki mądry to po co..? i wtedy zaczynaja się problemy...:shake:
No ale mam nadzieje że Ken znajdzie jakiegoś odpowiedzialnego opiekuna!! :p[/quote]
Na dodatek ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, ile ten pies wymaga uwagi, pracy umysłowej, zajęć...
Biorą "bo ładny", jak zaczyna im przeszkadzać, to wywalają jak znoszone buty i "po kłopocie"...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dlatego tu wielka rolę powinni odgrywac hodowcy by powieżać swoje psy osobom odpowiedzialnym i sprawdzonym :mad: i to oni powinni szczególnie namawiac na sterylizację psów ,,niewystawowych,, by nie powiększać i tak juz kolosalnej liczby psów w schroniskach :angryy:

Gdzie domek dla Kena? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oti']Dlatego tu wielka rolę powinni odgrywac hodowcy by powieżać swoje psy osobom odpowiedzialnym i sprawdzonym :mad: i to oni powinni szczególnie namawiac na sterylizację psów ,,niewystawowych,, by nie powiększać i tak juz kolosalnej liczby psów w schroniskach :angryy:

Gdzie domek dla Kena? :shake:[/quote]
Dobrzy hodowcy raczej mają kontakt głównie z ludźmi uświadomionymi - jak ktoś już bierze psa z dobrej hodowli, to nie po to, żeby go rozmnażać dla zarobku.
Trzeba przede wszystkim walczyć z pseudohodowcami....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...