Jump to content
Dogomania

Jamnik umaszczony jak bigielek,ma 7 mies./ WŁAŚCICIEL SIĘ ZNALAZŁ PO 2 TYG.


Greven

Recommended Posts

Kilka dni temu dziewczyny zgarnęły z ulicy błąkającego się pieska (Zdroje, dzielnica na prawobrzeżu Szczecina). Głuptas podbiegał witać się z ludźmi, z samochodami...

Piesek nie ma czipa, nikt też nie zgłosił się po niego do schroniska. Dziewczyny przechowują go, jak która może i szukają intensywnie domu, ale niestety jutro jest godzina zero - albo ktoś, go weźmie, albo... :shake:

Dziś widziałam tego małego cudaka - jest wielkości i budowy jamnika, ale... umaszczony jak beagle! [B]Niesamowicie to wygląda[/B]. Do tego typowo kundlowate ucha.

Piesek cieszy się bardzo na widok ludzi, skacze. Umie chodzić na smyczy, widać, że był psem domowym, bo załatwia się na dworzu i od razu zaanektował łóżko. Kota chciał gonić, ale raczej w zabawie. Konie oszczekał i pokazał garniturek zębów - przeraziły go te gigantyczne psy.

Piesek ma tymczas do jutra. Szkoda go.

Link to comment
Share on other sites

witaj Greven...
korzystam z daru Opatrznosc..hmm brzmi dziwnie ale tak jest , nie wiem jakim cudem ale jestm na necie...
szczecin to takze kasia Kuczewska i jeszcze ktos z Mapy pomocy dogo byla taka dziewczyna ktopra studiuje w szczecinie amieszka na stale w warszawie...
w starej mapie dogo jest hmm cos na G...jak Greven ale to nie Ty

w starej mapie dogo masz namiary na kasie, moze ona kogos wykombinuje na choc nieco dluzszy tymczas dla jmaniorka

moze w nowej mapie dogo interaktywnej kogos wypatrzysz nie wiem czy ktos sie juz z zachodniopomorskiego wpisal

Link to comment
Share on other sites

spytaj kasie, jest jeszcze jakas ..o juz wiem to byla gabriela z wway studiujaca w szczecinie
a moze wzielaby na tymczas tego jammnika ta osoba ktora miala wziac ode mnie beze? Kasia moze jeszcze do niej ma jakis kontakt..bo wtedy prosila, ja o sprawdzenie domu

mape dogo stara miala kilka wpisow ze szczecina
jeszcze jakas gosia, ktora miala wtedy odbierac slynna karme ...
to juz kasia bedzie bardziej znala lokalne dogo niz ja
poszperaj w mnapie moze ktos moze z kolobrzegu..hmm ktos tam jezdzi z rzadka lecz jezdzi...
moze ktos w poznaniu?
nic wiecej doradzic nie moge

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po dwóch tygodniach znalazł się właściciel - a raczej dziewczyny go znalazły, bo dał do gazety ogłoszenie o zaginięciu psa. Dziewczyny pouczyły go, że powinien pieska zaczipować, bo 1. jest to obowiązkowe 2. jest to bezpłatne 3. ogromnie pomoże, jeśli młody znów kiedyś da dyla.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...