Jump to content
Dogomania

Niezwykły staruszek Misio prosi o pomoc w leczeniu.


Recommended Posts

  • Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='quasimodo']No to trzeba Misiaczkowi na gwałt zbierać pieniążki na karmę za cenę sklepową!!!
My dziś robimy przelew i prosimy wszystkich Przyjaciół Miśka o pomoc, bo ta karma jest mu naprawdę bardzo potrzebna, a niestety jest droga.
A jak miewa się dziś Misiu?[/quote]

Bardzo dziękuje w imieniu Misia za niemałą sumkę:loveu: Aż 80zł:crazyeye: Staram się znaleźć coś tańszego niż 245 zł oby się udało bo taka sume zbiera sie powolutku a musze tez myslec o tym ze taka karma starczy jedynie gdzies na 1,5 miesiaca i trzeba bedzie kupic nastepna;)
Misio lepiej sie czuje przynajmniej mi sie tak wydaje. Po rimadylu troche miał biegunke ale przynajmniej pobiegał sobie troszkę na spacerku a jakiego susa dał przez krzaki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='quasimodo']A może warto by było zmienic tytuł wątku?[/quote]

Niestety nie mam wpływu na zmianę wątku nie ja go zakładałam a ta osoba powiedzmy że się tu nie pojawia.

Czy moderator może pomóc w takim wypadku? Jeśli tak to postaram się do jakiegoś napisać.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, każda złotówka się liczy - Misiaczek ma chore stawy, a nie bardzo może przyjmować lekarstwa bo ma chory przewód pokarmowy.
Pilnie potrzebuje drogiej specjalistycznej karmy (royal canin mobility special large dog over 25kg) , a uzbierał do tej pory tylko 80 zł.
Kto może i zechce pomóc staruszkowi?

Link to comment
Share on other sites

Anulko, zupelnie przypadkiem weszlam na watek Misiaczka - teraz przebrnelam spokojnie przez wszystkie posty - bede sie starala pomagac Ci regularnie

Moj pies przeszedl dokladnie to samo co Misio, wiec z kazdym kolejnym postem przypominaly mi sie objawy mojego psa - dodatkowo w tym przypadku wiek psa jest rowniez wrogiem, niestety:oops:

Quasimodo podaje nazwe karmy [B]royal canin mobility[/B] [B]special large dog over 25kg [/B]a wczesniej znalazlam tez w poscie Anuli karme [B]royal canin mobility support[/B] - czy obie wchodza w gre?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Anulko, zupelnie przypadkiem weszlam na watek Misiaczka - teraz przebrnelam spokojnie przez wszystkie posty - bede sie starala pomagac Ci regularnie

Moj pies przeszedl dokladnie to samo co Misio, wiec z kazdym kolejnym postem przypominaly mi sie objawy mojego psa - dodatkowo w tym przypadku wiek psa jest rowniez wrogiem, niestety:oops:

Quasimodo podaje nazwe karmy [B]royal canin mobility[/B] [B]special large dog over 25kg [/B]a wczesniej znalazlam tez w poscie Anuli karme [B]royal canin mobility support[/B] - czy obie wchodza w gre?[/quote]

Witam na watku Misia:multi: Dziekuje za chec pomocy:loveu:
Tak obie karmy wchodza w grę tak właściwie to sama nie wiem którą wybrać ponieważ Misio schudł i waży teraz nieco ponad 20kg a z drugiej strony ta karma special large over 25kg zawiera substancje odbudowujace flore jelitowa co by mu sie przydalo (tak przynajmniej mówił wet i to wyczytałam w ksiazeczce od producenta).

Mam nadzieje ze u twojego pieska wszystko dobrze sie skonczylo:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_anula_']Witam na watku Misia:multi: Dziekuje za chec pomocy:loveu:
Tak obie karmy wchodza w grę tak właściwie to sama nie wiem którą wybrać ponieważ Misio schudł i waży teraz nieco ponad 20kg a z drugiej strony ta karma special large over 25kg zawiera substancje odbudowujace flore jelitowa co by mu sie przydalo (tak przynajmniej mówił wet i to wyczytałam w ksiazeczce od producenta).

Mam nadzieje ze u twojego pieska wszystko dobrze sie skonczylo:oops:[/quote]

Aniu, to ze Misio schudl to juz objaw, ktorym sie martwie:oops:
Moj piesek, ktory tak bardzo chorowal jest juz za TM (byl juz staruszkiem) wiec bede sie starac robic wszystko zeby Misio przezyl nas wszystkie tutaj...
Postaram sie sciagnac na watek cioteczki - moje dobre duszki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...