Jump to content
Dogomania

Viki - mój kochany "Olbrzym"


Skibka

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='***Paulina***']O, żółte... Też fajny kolor:loveu:
Ja zamierzam kupić Kati różowe szelki i smycz flexi...
Tym razem na tej takiej jakby smyczy a nie na lince...
Tylko się zastanawiam jaką lepiej: czy na 3 m czy na 5 m:roll:[/QUOTE]

Różowe też fajnie:loveu:
Ja mam flexi 5m tyle że na lince nie na taśmie i nam to wystarcza bo jak idziemy do lasu to i tak jest spuszczana ze smyczy a jak na taki krótki spacerek to i tak idzie koło mnie więc mnie by nawet te 3 m starczyło.
No ae to zależy od tego jak Kati zachowuje się na spacerkach.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Różowe też fajnie:loveu:
Ja mam flexi 5m tyle że na lince nie na taśmie i nam to wystarcza bo jak idziemy do lasu to i tak jest spuszczana ze smyczy a jak na taki krótki spacerek to i tak idzie koło mnie więc mnie by nawet te 3 m starczyło.
No ae to zależy od tego jak Kati zachowuje się na spacerkach.;)[/quote]
Wiesz ja bym chyba wolała te 5 m... No bo jej i tak nie spuszczam bo ucieka, a jakby miała te 5 m to se może wszędzie iść...
Chociaż może powinnam zacząć ją puszczać ze smyczą
żeby w razie co złapać... Sama nie wiem:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Wiesz ja bym chyba wolała te 5 m... No bo jej i tak nie spuszczam bo ucieka, a jakby miała te 5 m to se może wszędzie iść...
Chociaż może powinnam zacząć ją puszczać ze smyczą
żeby w razie co złapać... Sama nie wiem:roll:[/QUOTE]

Mnie też się tak wydawało że na tych 5m się wybiega ale to wcale nie jest dużo..
Mnie Viki też na początku uciekała to spuszczałam ją z takim sznurkiem leciutkim z 3 metry miał i uczyłam że niewolno uciekać..
Oczywiście nie obyło się bez ucieczek ale to wtedy albo uciekałam w drugą stronę albo chowałam się za drzewem tak żebym ją widziała ale ona mnie nie i jak straciła mnie z oczu to zaraz mnie szukała..
I tak jest do teraz jak za daleko się oddali ale jak ja zapewniam jej cały czas zaawę to nie ma czasu się oddalić.:loveu:
Poprzedniego psa wcale nie spuszczałam bo się bałam ale teraz wiem że musiał mieć nudne życie na tej smyczy i za to Viki jest prawie co dziennie na parogodzinnym spacerku bez smyczy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']
Muszę to jeszcze przemyśleć. Bo zastanawiałam się jeszcze jak byłam nad ,orzem szedł taki piesek z takimi żółtymi szeleczkami w kwiatki bardzo fajnie to wyglądało tylko nigdzie w necie nie mogę takich znaleźć.:roll:
[/quote]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/12761977-post9825.html[/URL] ;)
Niedawno było na [I]Obroże, smycze, szelki...[/I]

Dalej jeszcze podawali link do: [URL="http://www.ab-zoo.pl/index.php?p=produkt&produkt=10350009&n=ROGZ%20Szelki%20SCOOTER%20%28Fancy%20Dress%29%20regulowane"]ROGZ Szelki SCOOTER (Fancy Dress) regulowane (ROGZ, Smycze, obroże, szelki itp./Szelki dla psa) :: AB-Zoo.pl - Artykuły Zoologiczne - karmy, smakołyki, akcesoria dla zwierząt, środki do pielęgnacji.Dla psa, kota, papugi, kanarka, królika, chomika, sz [/URL]
Wzór F (?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/12761977-post9825.html[/URL] ;)
Niedawno było na [I]Obroże, smycze, szelki...[/I]

Dalej jeszcze podawali link do: [URL="http://www.ab-zoo.pl/index.php?p=produkt&produkt=10350009&n=ROGZ%20Szelki%20SCOOTER%20%28Fancy%20Dress%29%20regulowane"]ROGZ Szelki SCOOTER (Fancy Dress) regulowane (ROGZ, Smycze, obroże, szelki itp./Szelki dla psa) :: AB-Zoo.pl - Artykuły Zoologiczne - karmy, smakołyki, akcesoria dla zwierząt, środki do pielęgnacji.Dla psa, kota, papugi, kanarka, królika, chomika, sz [/URL]
Wzór F (?)[/QUOTE]

O te też są śliczne:loveu:
Nie do końca o takie mi chodziło bo tamte miały te kwiatki jakby sztuczne i wystające, ale nad tymi też się zastanowię bo wpadły mi w oko.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Różowe też fajnie:loveu:
Ja mam flexi 5m tyle że na lince nie na taśmie i nam to wystarcza bo jak idziemy do lasu to i tak jest spuszczana ze smyczy a jak na taki krótki spacerek to i tak idzie koło mnie więc mnie by nawet te 3 m starczyło.
No ae to zależy od tego jak Kati zachowuje się na spacerkach.;)[/quote]

No ja na przykład mam smycz 5m i Toffikowi i tak to nie starcza:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tofikyork']No ja też czasem go puszczam ze smyczy ale nie za często bo czasem muszę go łapać:eviltong:[/QUOTE]

Ja na początku też czasami musiałam łapać ale ostro się za nią wzięłam i teraz się bardzo słucha.:lol:

ostro nie znaczy że ją biłam albo coś w tym stylu żeby nie było.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Mnie też się tak wydawało że na tych 5m się wybiega ale to wcale nie jest dużo..
Mnie Viki też na początku uciekała to spuszczałam ją z takim sznurkiem leciutkim z 3 metry miał i uczyłam że niewolno uciekać..
Oczywiście nie obyło się bez ucieczek ale to wtedy albo uciekałam w drugą stronę albo chowałam się za drzewem tak żebym ją widziała ale ona mnie nie i jak straciła mnie z oczu to zaraz mnie szukała..
I tak jest do teraz jak za daleko się oddali ale jak ja zapewniam jej cały czas zaawę to nie ma czasu się oddalić.:loveu:
Poprzedniego psa wcale nie spuszczałam bo się bałam ale teraz wiem że musiał mieć nudne życie na tej smyczy i za to Viki jest prawie co dziennie na parogodzinnym spacerku bez smyczy :loveu:[/quote]
Wiesz... Łatwo się mówi ale z nią wyjść to normalnie... Trzeba cały czas pilnować czy nie wyjedzie gdzieś samochód, skuter, rower itp...:roll:
Ale z drugiej strony to też patrzę na to że ma dopiero rok i dopiero rok się męczy na smyczy a ma ich przed sobą jeszcze co najmniej dziesięć
więc lepiej byłoby ją jakoś przyuczyć do nieuciekania...
Tylko że mi to raczej nie wyjdzie, bo ja nie potrafiłabym na nią krzyknąć czy coś:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Wiesz... Łatwo się mówi ale z nią wyjść to normalnie... Trzeba cały czas pilnować czy nie wyjedzie gdzieś samochód, skuter, rower itp...:roll:
Ale z drugiej strony to też patrzę na to że ma dopiero rok i dopiero rok się męczy na smyczy a ma ich przed sobą jeszcze co najmniej dziesięć
więc lepiej byłoby ją jakoś przyuczyć do nieuciekania...
Tylko że mi to raczej nie wyjdzie, bo ja nie potrafiłabym na nią krzyknąć czy coś:shake:[/QUOTE]

NIe łatwo się mówi bo ja też tak miałam że Viki wszędzie wchodziła.
Ale czytałam dogo jak nauczyć odwoływania itp. i wmówiłam sobie że ją nauczę i dałam radę..
Ale po co krzyczeć może pary razy mi się zdarzyło ale to nic nie daje, teraz jestem za nią pewna że mi nie zwieje i wogóle nie krzyczę .:loveu:
Jeżeli ją czymś dobrze zajmiesz to nawet do głowy jej nie wpadnie żeby uciekać.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']NIe łatwo się mówi bo ja też tak miałam że Viki wszędzie wchodziła.
Ale czytałam dogo jak nauczyć odwoływania itp. i wmówiłam sobie że ją nauczę i dałam radę..
Ale po co krzyczeć może pary razy mi się zdarzyło ale to nic nie daje, teraz jestem za nią pewna że mi nie zwieje i wogóle nie krzyczę .:loveu:
Jeżeli ją czymś dobrze zajmiesz to nawet do głowy jej nie wpadnie żeby uciekać.;)[/quote]
No właśnie jej nie idzie czymś zająć:shake:
Kupie może klikier:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Dobrze masz...
Kati by nie przybiegła na zawołanie:shake:[/QUOTE]

Ja mam o tyle dobrze bo Viki boi się obcych ludzi i psów więc ze strachu sama do mnie przychodzi żeby ją zapiąć bo na smyczy czuje się pewniejsza.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandra291']Dzień dobry!:)[/QUOTE]

[quote name='Nati28']Witamy serdecznie piekna Vikunie :loveu:[/QUOTE]

Witamy serdecznie!:hand:

[quote name='LadyMusic']Piękny psiaczek :loveu: Yoreczki to moja miłość od XXX lat i w najbliżej przyszłosci planuję sobie kupić takiego małego szkrabka :eviltong: Z jakiej hodowli masz swojego psa??[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy!
Ja tam w yorkach zabardzo nie gustuję wolę inne psy.:eviltong:
Mój pies jest niestety z pseudohodowli i co się z tym wiąże ma problemy zdrowotne dlatego już nigdy nie kupimy psa bez rodowodu..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...