Jump to content
Dogomania

Viki - mój kochany "Olbrzym"


Skibka

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sweetaśna']wszystkiw yorki są sliczne chociaz nie podobają mi sie takie strasznie malutkie:) i takie co mają pyszczek mocno szczurowaty i szpiczasty jak mojej kolezanki piesek ma...[/quote]

wiesz jak piesek ma krzywy zgryz (a to w przypadku yorków zdarza się bardzo często) to mają tak jak to okresliłaś [I]pyszczek mocno szczurowaty i szpiczasty[/I] co chyba nie zmienia faktu, że sa najwspanialszymi yorkami dla ich właścicieli... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']Mi też Vikusia bardzo się podoba, wycałuj ją ode mnie...:loveu:[/quote]

Dziękujemy, ale sobie zobacz jak wyglądała jeszcze nie dawno lepiej jej było w dłuższych.. Ale włosy nie zęby odrosną..:evil_lol:

Viki i tak jest dla mnie najśliczniejszym yorkiem jakiego widziałam, chociaż wygląda jak królik..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Rita']wiesz jak piesek ma krzywy zgryz (a to w przypadku yorków zdarza się bardzo często) to mają tak jak to okresliłaś [I]pyszczek mocno szczurowaty i szpiczasty[/I] co chyba nie zmienia faktu, że sa najwspanialszymi yorkami dla ich właścicieli... :cool1:[/quote]

no to wiadomo ogólnie wszystkie yorki sa cudowne tylko ze takie nie specjalnie mi sie podbają ale i tak sa bardzo fajne jak wszystkie yorki:)
bo to w koncu wspaniała rasa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Dziękujemy, ale sobie zobacz jak wyglądała jeszcze nie dawno lepiej jej było w dłuższych.. Ale włosy nie zęby odrosną..:evil_lol:

Viki i tak jest dla mnie najśliczniejszym yorkiem jakiego widziałam, chociaż wygląda jak królik..[/quote]
Ładnie jej i tak i tak, chociaż faktycznie w dłuższych jej ładniej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owczarkowa'][CENTER]

[B]do takich poniżej 100 gramów :D

a szczurowaty pyszczek to może nie york? może [COLOR=DarkOrchid]australian silky terrier[/COLOR] ?[/B][/CENTER]
[/quote]

No mi się też tak wydaje ona są bardziej szczurkowate.. Chociaż Viki też teraz tak wygląda.:megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...