Jump to content
Dogomania

Fiona płacze krwawymi łzami ... nasza mała Księżniczka odeszła[*]


Niewiasta_21

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś daliśmy jej surowe żółtko z odrobiną mleka ... nie wiem jak to się ma do rozwolnienia ale podobno to bomba witamin i energii ... ona nie chce jeść bo pysio ją boli ... na nim też sa takie zmiany jak na ciałku :(

nie ma żadnego planu ... weci nie wiedzą co jej jest - wyniki dość dobre, osłuchowo ok, wet macał brzuszek - mówi że nic tam niepokojącego nie ma ...

mam w domu taki zwinięty kłębuszek nieszczęścia :(

Link to comment
Share on other sites

Moze to głupie co napisze... ale to wszystko to nie od ciepła? znajomy ma amstaffa-spal zawsze w lozku, pod koldra i zaczely mu wychodzic straszne bable z krwia i ropa, z łozka poszedł do legowiska ze wzgledu ze posciel caly czas usyfiona i wiekszosc poznikalo, pojawiaja sie jakies babla i syfki ale juz duuuzo mniej i rzadziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fonia123']jak Fionka się ma? Coś się polepszyło?
Mam też pytanie, skąd wzięłaś wykrój na kombinezon dla małej? mama obiecała mi też uszyć, ale nie wiemy jak się zabrać do tego.
Ucałuj Fioneczkę od nas[/QUOTE]

hmmm kombinezon szyła koleżanka - ma szablony bo to metodą prób i błędów było robione
podaj na PW adres, poproszę dzisiaj o wykrój i wyślę Ci pocztą

[quote name='Puma1984']Moze to głupie co napisze... ale to wszystko to nie od ciepła? znajomy ma amstaffa-spal zawsze w lozku, pod koldra i zaczely mu wychodzic straszne bable z krwia i ropa, z łozka poszedł do legowiska ze wzgledu ze posciel caly czas usyfiona i wiekszosc poznikalo, pojawiaja sie jakies babla i syfki ale juz duuuzo mniej i rzadziej.[/QUOTE]

jesli chodzi o jej spanie w łóżku - nawet w czasie kiedy spała na swoim legowisku wszystko wyglądało tak samo



jutro jedziemy do Wrocławia ... zobaczymy co mądrzy powiedzą bo ja głupi człek pomysłu na nic już nie mam

ponieważ lala nie chce jeść i jest bardzo słabiutka zamówiłam jej saszetki dla rekonwalescentów
RC Convalescence Support - wysokokaloryczna
RC Rehydration Support - na kłopoty żołądkowo jelitowe
i do tego suchą karmę na zaburzenia jelitowe ale nazwy nie pamiętam - polecił vet - tylko czy ona będzie to jadła

Link to comment
Share on other sites

wróciliśmy już dawno ale co tu pisać .......

dr P. i dr H. jak zobaczyli Fionkę to im szczęki poopadały ... chyba tylko jedno przychodziło im do głowy

żadnych konkretnych wieści nie przywieźliśmy :(

zwiększamy dawkę cyklosporyny do 100 mg i zobaczymy co się będzie działo

od czego temp i rozwolnienie - pojęcia nie mają

pobrali krew do badania .... jutro wyniki - to tyle

dzis w aucie Fioneczka zjadła trzy kromki chleba z białym serkiem i trzy paróweczki a w domu może ze dwie garstki tego RC suchego na zaburzenia żołądkowo-jelitowe

trzy tygodnie temy Fionusia ważyła ponad 26,600 teraz waży niecałe 24 kg w kombinezonie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']matko jak oni nie wiedzą to kto ma wiedzieć nooo :( oby jutrzejsze wyniki przyniosły jakieś wskazówki!!![/QUOTE]

ja mam nadzieję że teraz jest przełom ... że cyklo zacznie działać tak jak powinno - no przecież już jakoś zaczęło bo serduszko się nie drapie ... a to dla niej duża ulga

dziś ją wykąpaliśmy bo ta łysa skórka w chwili kiedy ona się zwija w kłębuszek, robi się mokra i taka lepiąca ... i bardzo śmierdzi

[quote name='Kana']Biedna...
Trzymaj się Asiu !![/QUOTE]

się trzymamy Kana ... jeszcze się trzymamy

[quote name='Alicja']sucha sucha ;)


:kciuki:[/QUOTE]

widzisz jaki ja goopek jestem ... ale kupiłam i będę jak kaczkę karmić jak nie będzie chciała jeść
dziś jej mówiłam że ma się wziąć w garść bo jej do doopy nakopię

[quote name='fonia123']I co lekarze powiedzieli? Jak niunia, zjadła chociaż troszkę?[/QUOTE]

coś tam jej wepchałam ciutkę ... mam też odżywki ale zwiekszyliśmy dawkę cyklo więc nie podam odzywek bo jak coś będzie nie pięć to nie będę wiedziała po czym

jutro będę miała ten wykrój ... dziś zapomniała pinda

[quote name='agaga21']pewnie jeszcze nie wróciliście...
czekamy na wieści, oby optymistyczne[/QUOTE]

.... jutro wyniki ... my też musimy zaczekać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...