Jump to content
Dogomania

Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ


Nicol

Recommended Posts

  • Replies 878
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']biedny Rudzik...zabrany ze schronu, dano mu pomieszkac chwilke u ludzi i...znowu ludzie zawiedli - przecież on tego nie rozumie, dlaczego znowu trafił do "schronu" - bo schron a hotel dla niego pewnie bez róznicy:-([/quote]

[SIZE=4][COLOR=Red]no i stało się. Rudziczek w hoteliku...[/COLOR][/SIZE]:( nie zniósł tego tragicznie, bo źle w hoteliku nie ma... ma wybieg, pomieszczonko z toną sianka suchutkiego, jedzonko najlepsze.. jak go zostawiałam- ryczałam jak bóbr.:placz:
jadę do niego w w piątek.

andzia69, myślę, że rożnice odczuwa jednak.. Krzyczki a hotelik w którym jest Rudziczek to niebo a ziemia.. a piekło raczej:/
ale pewnie- masz rację hotelik to hotelik...:-(

ogłoszenie ze zdjeciem jest takie drogie... zrobie w takim razie takie zwyczajne.

Link to comment
Share on other sites

może ogłoście Rudzika na forum [URL="http://www.miau.pl/"]www.miau.pl[/URL] w dziale Zwierzyniec ogólny
i na forum fundacji Niechciane i Zapomniane - S.O.S. dla Zwierząt:
[URL="http://www.niechcianeizapomniane.org/"]www.niechcianeizapomniane.org[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']
ogłoszenie ze zdjeciem jest takie drogie... zrobie w takim razie takie zwyczajne.[/quote]

Może spróbuj w Ofercie. Trzeba wejść tu: [URL]http://www.oferta.pl/[/URL] potem dodaj ogłoszenie, dział fauna i akcesoria, treść ogłoszenia i wybrać opcję ze zdjęciem. Koszt to 5 zł netto płatne SMS-em.

Zaręczam, że skuteczne :razz: - powodzenia

Link to comment
Share on other sites

ale w tej ofercie są same woj- Mazowieckie, Podkarpackie... tylko nie Wielkopolskie..:(
[B][/B]
[B][COLOR=purple]Rudzik w hoteliku czuje się nie najgorzej.. śpi sobie na sianku i je za trzech- jak zwykle:)[/COLOR][/B]

Czy ktoś ma jakieś wieści na temat możliwego DS dla naszego Rudziczka???

Link to comment
Share on other sites

jeszcze są anonse.com i anonse.com.pl;) dawaj wszędzie gdzie się da darmowe - nawet w innych województwach:lol:

w anonse.com.pl mozesz dać ogłoszenie do tych woj:


[CENTER][B]Wybierz region[/B][/CENTER]
Województwa Wszystkie [FONT=Arial,Times] kujawsko-pomorskie lubuskie łódzkie pomorskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopomorskie[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Weronika mam super wiadomość, moja kochana siostra za sponsoruje Rudzikowi piękne wyróżnione allegro:multi:

tylko konieczne są nowe, aktualne zdjęcia rudka:razz:
obiecałaś mi je jakiś czas temu:mad:
koniecznie wyślij mi je na maila, żebym mogla jak najszybciej wystawić aukcję:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']Weronika mam super wiadomość, moja kochana siostra za sponsoruje Rudzikowi piękne wyróżnione allegro:multi:

tylko konieczne są nowe, aktualne zdjęcia rudka:razz:
[/quote]

ooo jak fanie!
a ile takie coś kosztuje? drogo?
Zrobię Rudzikowi jutro zdjęcia, bo jadę do niego. Może Nicol ze mną pojedzie, to też porobi.
Obiecuję.

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy dziś u Rudzielca. Nicol też była, wróciła wcześniej.Zrobiła ładne zdjęcia.. Mam nadzieję, że wrzyci czym prędzej.
Rudziczek wymiziany, wylulany, wybawiony dzisiaj :)
Wszystko z nim w porządku. Ale tęski oczywiście i chce wyjść..:(
Za każdym razem jak zostawiam go i patrzy za mną jak odchodzę łzy mi same lecą, bo nie mogę wytrzymać:placz::placz::placz:
Ale jest dzielny nasz psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...